UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1396
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Im good now?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1397
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Rage - kas ruuteril tuleks siia ühele static dns reale lisada ja asi korras?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1398
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        ruuterit pole vaja k2ppida ju imo? lihtsalt arvutis vahetamisest piisab ka ?

        Comment

        • blah
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 185

          #1399
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          kui ainult 1 arvuti võrgus siis poh

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1400
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            ruuterit pole vaja k2ppida ju imo? lihtsalt arvutis vahetamisest piisab ka ?
            ma ka suht kindel, et sellest piisab..

            ega enne ju ei tea kui esmaspäev kätte jõuab.. mul kodus ka ruuter.. saan seal peal ka testid teha ja vajadusel juhendada mis tegema peab.. aga hetkel olen suht kindel, et ruuterit ei ole vaja torkida..

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1401
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Tänud!

              Comment

              • blah
                Jube Noob
                • Jul 2009
                • 185

                #1402
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Rage - kas ruuteril tuleks siia ühele static dns reale lisada ja asi korras?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                8.8.8.8 ja
                8.8.4.4 ikka

                kasutage openDNS free basicut parem.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1403
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  hidemyass.com'i vpn on ka pro, kõva ale poistel

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #1404
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    start -> run -> cmd

                    avaneb kena must aken.. sinna kirjutad:

                    nslookup -debug pokerstars.com 8.8.8.8

                    peaks ilgelt pika läbu andma.. aga lõpp on oluline:

                    [/SIZE][/B]

                    Mul see väga pikk ei olnud ja lõpp oli:
                    ehk lõppes Id=3'ga, sellega pole probleemi?

                    Got answer:
                    HEADER:
                    opcode = QUERY, id = 3, rcode = NOERROR
                    header flags: response, want recursion, recursion avail.
                    questions = 1, answers = 1, authority records = 0, additional = 0

                    QUESTIONS:
                    pokerstars.com, type = A, class = IN
                    ANSWERS:
                    -> pokerstars.com
                    internet address = 77.87.179.116
                    ttl = 577 (9 mins 37 secs)

                    ------------
                    Non-authoritative answer:
                    Name: pokerstars.com
                    Address: 77.87.179.116

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1405
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                      Mul see väga pikk ei olnud ja lõpp oli:
                      ehk lõppes Id=3'ga, sellega pole probleemi?

                      Name: pokerstars.com
                      Address: 77.87.179.116
                      ma seda muu mula sügavamat sisu kahjuks dekodeerida ei oska.. aga imo kuniks sul lõppu viskab nii saidi nime kui õige IP peaks kõik korras olema...

                      p.s. loodame, homme pole mu ukse taga seksikad mundris mehed.. kes muga sidumismänge mängida tahavad.. selle eest, et õpetan inimesi interneti settinguid muutma:-P

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1406
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        ma seda muu mula sügavamat sisu kahjuks dekodeerida ei oska.. aga imo kuniks sul lõppu viskab nii saidi nime kui õige IP peaks kõik korras olema...

                        p.s. loodame, homme pole mu ukse taga seksikad mundris mehed.. kes muga sidumismänge mängida tahavad.. selle eest, et õpetan inimesi interneti settinguid muutma:-P
                        Siis peaks Marvetil ammu olema nad külas.

                        Comment

                        • Skyline
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 510

                          #1407
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          ma isiklikult arvan et IPV4'st piisab... imo pokkerikliendid jms kasutavad ka ainult IPV4'ja.. vaatasin kas google DNS toetab IPV6'te.. ja vastus selline:
                          Ei usu eriti, et pokkerikliendid veel niipea versioon6'te kasutama hakkavad.

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #1408
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Tänud, Rage!

                            Ma juba vahepeal kahtlesin, kas keegi üldse teab ja oskab teistele lihtsalt selgitada, mida see jama täpselt tähendab või kuidas sellele läheneda. Kui see reaalselt probleemi lahendab, siis teen ettepaneku Ragele kast õlut ja suveturniiri pilet käristada kambaga.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1409
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                              Tänud, Rage!

                              Ma juba vahepeal kahtlesin, kas keegi üldse teab ja oskab teistele lihtsalt selgitada, mida see jama täpselt tähendab või kuidas sellele läheneda. Kui see reaalselt probleemi lahendab, siis teen ettepaneku Ragele kast õlut ja suveturniiri pilet käristada kambaga.
                              ootame õnnitlustega blokeeringute aktiveerumiseni.. siis näeb kas asi toimib või mitte.. aga tasuta õllele ma kätt ette ei pane:-D

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #1410
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Krt, kui ma seda kuntrolli teen full tilti kohta, siis ta viskab mul korraks selle musta kasti ette küll, aga ma ei jõua sealt mitte midagi lugeda, enne kui see juba ise sulgub.

                                Comment

                                Working...