UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #1381
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Rahu, Kloonike, rahu.
    Piirangutel on piirid ees :)
    Nad ei saa kogu internetti meil kinni keerata.

    Comment

    • Juss7r
      Julm Donk
      • Jun 2009
      • 51

      #1382
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Tuleb siis underground minna, aga küsimus et kas pokerstars lobby kus mängimine toimub, on ka kuidagi pokerstars.com-ga seotud? Sest otseselt ma ju aadressil pokerstars.com ei mängi.

      Comment

      • blah
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 185

        #1383
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas r3o Vaata postitust
        Sisuliselt on point analoogne telefoniraamatule. Kui sa tead nime kellele tahad helistada siis vaatad raamatust numbri. Nüüd, kui sinu telefoniraamtust kustutada nimi ära siis pead teadma otse numbrit või kasutama teist telefoniraamatut, kus number on olemas (antud juhul siis mõnda välismaist domeeniserverit või windows-i all täiendada hosts faili, et pöördud otse numbriga). Sellest on vist siin foorumis juba juttu ka olnud kuidas teha seda.
        lolllll, lõpetasin just ennem veits uurimise ja nagu näha oled ka samast kohast lugenud

        Comment

        • Recon
          Jube Noob
          • Nov 2009
          • 103

          #1384
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Lähebki siis actioniks lõpuks
          Väga huvitav, et Triobet on nimekirjas aga spordiennustust ei ole? Ainult olympicul on seni litsents käes ju? Triobeti enda jutu järgi on neil taotlemine menetluses... Muide, vaadake, mis jäi silma ühest vanemast artiklist, EPL:

          ''Rahandusministeeriumi ette võtluse ja arvestuspoliitika osakonna peaspetsialisti Sören Meiuse sõnul üritab riik siiski lähtuda heast haldustavast. Tegevus- ja korraldusloa menetlemine võib kokku kesta kuni kuus kuud ja selle aja jooksul rikkujaid trahvima ei rutata. Sealt edasi muutub olukord aga karmimaks.''

          EMTA siis oma sõna ei pea

          Selline hakkab siis idee järgi välja nägema pilt meie brauserites kui soovime väljaspool olympicut tegutseda:
          Last edited by Recon; 09.03.10, 14:42.

          Comment

          • r3o
            FPP Pro
            • Apr 2009
            • 260

            #1385
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas blah Vaata postitust
            lolllll, lõpetasin just ennem veits uurimise ja nagu näha oled ka samast kohast lugenud
            Ma ei lugenud kuskilt. Olen piisavalt palju antud teemaga kokku puutunud ja see on kõige ilmsem analoogia, mis kohe pähe tuleb. Kusjuures tegelt ma kiirelt kirjutades tegin sinna mõned pisikesed vead sisse, mida saaks parandada, et võrdlus täpsem oleks.

            Comment

            • QKulgur
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 484

              #1386
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Konso Vaata postitust
              http://pizza.ee/letter1.jpg


              15 märts on siis pidu läbi ning nimekiri ka saitidest
              yesss, sait kus mina mängin polegi listis
              Last edited by QKulgur; 09.03.10, 14:57.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1387
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Emm rage kas ma pean need dnsid omal panema nii IPV4 kui ka IPV6l?
                No idea kumba ta mul kasutab, a listis mõlemad :D



                Hmm ta ütleb mul selle IP peale, et The network adress entered is invalid ?
                Last edited by leits; 09.03.10, 15:05.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #1388
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Leidsin ka ühe saidi, mida pole nimekirjas :).

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #1389
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    hotcocacola, IPV4 ikka.

                    -e- pidasin leitsi silmas
                    Last edited by Kloonike; 09.03.10, 15:13.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1390
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      Emm rage kas ma pean need dnsid omal panema nii IPV4 kui ka IPV6l?
                      No idea kumba ta mul kasutab, a listis mõlemad :D
                      ma isiklikult arvan et IPV4'st piisab... imo pokkerikliendid jms kasutavad ka ainult IPV4'ja.. vaatasin kas google DNS toetab IPV6'te.. ja vastus selline:

                      Does Google Public DNS support IPv6?
                      Google Public DNS can respond to requests for IPv6 addresses (AAAA requests), but it does not yet support native IPv6 transport and cannot talk to IPv6-only authoritative nameservers. Clients should use IPv4 network connections to use Google Public DNS.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1391
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Emm rage kas ma pean need dnsid omal panema nii IPV4 kui ka IPV6l?
                        No idea kumba ta mul kasutab, a listis mõlemad :D

                        Hmm ta ütleb mul selle IP peale, et The network adress entered is invalid ?
                        pane alternate aadress ka 8.8.4.4

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1392
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          no ei saa, ma ie saa järgmisele realegi liikuda, kuna ytleb et blabla see on invalid

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1393
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            no ei saa, ma ie saa järgmisele realegi liikuda, kuna ytleb et blabla see on invalid
                            aa.. sa oled vale skohas.. sa oled IPV6 settingutes.. DNSi servereid pead ainult IPV4 puhul muutma.. jäta IPV6 rahule..

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1394
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Yea IPV4le sobisid ... mingi kiire check ka netis on, et kontrollidakas on google dnsid ikka kasutusel?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1395
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                Yea IPV4le sobisid ... mingi kiire check ka netis on, et kontrollidakas on google dnsid ikka kasutusel?
                                start -> run -> cmd

                                avaneb kena must aken.. sinna kirjutad:

                                nslookup -debug pokerstars.com 8.8.8.8

                                peaks ilgelt pika läbu andma.. aga lõpp on oluline:

                                Got answer:
                                HEADER:
                                opcode = QUERY, id = 7, rcode = NOERROR
                                header flags: response, want recursion, recursion avail.
                                questions = 1, answers = 1, authority records = 0, additional = 0

                                QUESTIONS:
                                pokerstars.com, type = A, class = IN
                                ANSWERS:
                                -> pokerstars.com
                                internet address = 77.87.179.116
                                ttl = 224 (3 mins 44 secs)

                                ------------
                                Non-authoritative answer:
                                Name: pokerstars.com
                                Address: 77.87.179.116

                                Comment

                                Working...