UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #1276
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Btw kas keegi teab, mis sai nendest Netelleri vanadest, kes FBI poolt (seoses UIGEA kehtestamisega) kinni võeti 3 aastat tagasi?

    Neteller Founders Charged with Money Laundering Conspiracy
    Today the New York U.S Attorney's Office and the Federal Bureau of Investigation issued a joint press release announcing Monday's arrests of Stephen Eric Lawrence and John David Lefebvre...


    EDIT: Leidsin


    1. Neteller sai trahvi.
    2. Vennad said vabaks.
    3. Neteller lahkus USA gamblinguturult.
    4. Enne Netelleris pool aastat kinni olnud USA mängijate raha lasti vabaks.
    Last edited by kilu6; 03.03.10, 09:53.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1277
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kui sa kannad MB-st raha lõpuks pangakontole ja sealt edasi teed suurema tehingu pead ikka ju andma infot rahapäritolu kohta. Sa ei saa ju öelda, et oh ärkasid üks hommikul ning nägid postkastis kirja ,et $100,000 laekus MB kontole saudi araabiast Marun Halam Anduri käest.
      seda kyll, aga maybe peakski hakkama kasutama rohkem MBd. Seega metsikuid raha väljavõtmisi teha ei saa, mis on tegelikult hea, peaks piirama minu kulutusi reaalses elus.

      aga eks näis :P

      Comment

      • blah
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 185

        #1278
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Just tulin pangast ja tegin üpriski suure kande. 15 minutit käte väristamist, paberite täitmist ja oledki X eeki võrra vaesem.

        EDIT: pidi aru andma, kust võit tuli. Siis ütlesin, et pokkerioma - läks ka kirja, küsiti dokumenti on. Ütlesin, et ei ole. Käidi tagaruumis ära ja öeldi, et sellel ei olegi vaja.
        FML, ei tea kas neid huvitab et ma olen alla 21 kui ytlen et raha pokkerist saadud?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1279
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          seda kyll, aga maybe peakski hakkama kasutama rohkem MBd. Seega metsikuid raha väljavõtmisi teha ei saa, mis on tegelikult hea, peaks piirama minu kulutusi reaalses elus.

          aga eks näis :P
          Mul koomas peaga netelleri kaart välgub rohkem kui Paris Hiltoni paljast draakonit pildistav paparatsode armee. Seega kulutusi ma küll kokku ei hoia aga mugavus on alati tagatud. S.t. et elamisreservid on ikka Eesti pankades (riided, söök, arved jne) ning peorahad netelleri arvetel. Välisatud on olukorrad, et pangaarvelt on pidudel rahad kadunud ning arve "lõhki" läinud ning netelleri arvele saab rahad orgunnida paari tunniga.

          Comment

          • 50CandyJoe
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 253

            #1280
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            tellisin ka MB kredokaardi ära...

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #1281
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
              tellisin ka MB kredokaardi ära...
              tubli

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #1282
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Se MB kaart on üldse üks viimase aja parimaid leiutisi...

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #1283
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  ainsad õnnetud jobud (mina, vist ainukesena) on need, kelle mb konto on eekides... sest seal käib 3x konvertimine usd-eek-eur-eek ... kadu on liiga kole :D

                  Comment

                  • qjet
                    Grinder
                    • Apr 2009
                    • 806

                    #1284
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                    ainsad õnnetud jobud (mina, vist ainukesena) on need, kelle mb konto on eekides... sest seal käib 3x konvertimine usd-eek-eur-eek ... kadu on liiga kole :D
                    sa pole ainus, kes sellega failis, kui konto sai endale tehtud

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #1285
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas 50CandyJoe Vaata postitust
                      tellisin ka MB kredokaardi ära...
                      Kas keegi MB või Netelleri klienditoega ka suhelnud on telefonitsi? Saab kohe löögile või tuleb kaua aega kõnejärjekorras oodata?
                      Seda siis juhuks, kui kaart ära kaob ja vaja kiiresti kinni panna.

                      PINi saab automaadis vahetada?

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Mul koomas peaga netelleri kaart välgub rohkem kui
                      Mingi limiit peal? Kui ära kaob, siis mingi vend tõmbab miljoni välja enne kui aru saad.


                      Lisaks vist kummalgi ei ole PIN-kalkulaatorit, ainult mingi nirune password kaitseb.

                      Samuti ei saa ewalletites deposiiti panna seda raha, mida ei kasuta (sama ka pokkerisaidil seisva raha puhul).
                      Last edited by kilu6; 03.03.10, 13:24.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #1286
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas qjet Vaata postitust
                        sa pole ainus, kes sellega failis, kui konto sai endale tehtud
                        +1. Sel põhjusel lükkasin enda kaardi tellimise edasi ja ootan euro ära või hakkan võitma piisavalt, et ei huivtaks see konvert summa ..läheb kaua läheb .
                        Last edited by flipmachine; 03.03.10, 13:28.

                        Comment

                        • 50CandyJoe
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 253

                          #1287
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                          Kas keegi MB või Netelleri klienditoega ka suhelnud on telefonitsi? Saab kohe löögile või tuleb kaua aega kõnejärjekorras oodata?
                          Seda siis juhuks, kui kaart ära kaob ja vaja kiiresti kinni panna.

                          PINi saab automaadis vahetada?
                          MB FAQ-st:

                          How do I change my PIN?
                          Your card is issued with a random PIN. If you would like to change it to something more memorable, you can do so at most ATMs. If you cannot change your PIN at an ATM, it probably means the ATM is not 'chip-enabled'.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1288
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                            ainsad õnnetud jobud (mina, vist ainukesena) on need, kelle mb konto on eekides... sest seal käib 3x konvertimine usd-eek-eur-eek ... kadu on liiga kole :D
                            Konto kurssi saab vahetada, s.t. uue konto teha - suhtle MB klienditoega.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #1289
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Konto kurssi saab vahetada, s.t. uue konto teha - suhtle MB klienditoega.
                              Ma ükskord suhtlesin Hansapanga klienditoega, et nad euro kurssi muudaks. Ei läinud läbi :D

                              Comment

                              • blah
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 185

                                #1290
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                vana konto pannakse kinni ja saad uue teha teise valuutaga (kuigi kirjas on kuskil et nii ei saa/tohi)

                                Comment

                                Working...