No seda nii avalikult ei saa rääkida, personaalselt saavad kõik 31 dets kell 23:59 personal message, aga ainult need userid, kellel on üle 1000 postituse ( et kaitsta meie keskkonda haigete riigiametnik-rottide ( vaekurid ) eest ). Siis tuleb kas üks suur irwitamine AS Evelin Sepp ees või üks suur kohtulahing ( raha on ).
Yeesh. Chiitereid nüüd kõik kohad täis. Obv kõigil pokkeritubadel sellest seadusest pohhui. Mõni ägedam manager võibolla piilunud ja nüüd mõnes kohas nõuab 21 aastaseid, aga muidu suht suva kõigil.
Comment