Re: Segavad faktorid..
ma ilma raadiota ei saa, otseselt ei kuula seda, kuid taustaks on hea ..
MSN'st olen lahti saanud, see on saatanast
suudaks veel selle firefoxi ka kinni panna ja mitte foorumisse piiluda on okei.
lahendus on 18-21 lauda mängida, siis ei jää aega muuks ;D ;D
ma ilma raadiota ei saa, otseselt ei kuula seda, kuid taustaks on hea ..
MSN'st olen lahti saanud, see on saatanast
suudaks veel selle firefoxi ka kinni panna ja mitte foorumisse piiluda on okei.
lahendus on 18-21 lauda mängida, siis ei jää aega muuks ;D ;D
Comment