Segavad faktorid..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CubaLibre
    Räme Fish
    • Apr 2009
    • 4

    #1

    Segavad faktorid..



    Tere!

    Suht uus siin, ei ole kindel kas olete sellest juba varem rääkinud või mitte, kuid tahaksn teada millistes tingimustes te pokkerit mängite ?

    Kas mängib muusika, telekas, raadio vms ?
    Kas survate netis samal ajal, kui vähe actionit ?
    Kas MSN on lahti ?

    Võibolla mõni suudab end ümbritsevast nii välja lülitada, et ei pane tähelegi, kui keegi kuskil telekas seleteb, kuid ise olen aru saanud, et niimoodi kannatab see tulemus ikka kõvasti...Ainuõige lahendus tundub olevat see, et peksad kõik segavad faktorid kodust välja, muusikad telekad kinni, silmad ekraanile ja kuulad kuidas 3 naabri koera üksteise võidu uluvad...
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Segavad faktorid..

    Isiklikult ei ole pärsi käitunud nagu üks õige online pokkerimängija peaks käituma. Üldjuhul kasutan, sesside ajal msn, loen foorumit või surfan netis ringi, aga mitte koguaeg, sõltuvalt tujust jne. Kindlasti oli palju tingitud sellest, et ei mängi kõige kõrgemaid limiite, kus oleks vaja rohkem lauale tähelepanu pöörata. Kindlasti püüan tasapisi eemaldada kõrvaliste asjade kasutamist ja keskenduda ainult 100% sessile, mis kindlasti toob nii mõnegi buy inni juurde pikas perspektiivis.

    Soovitan keskenduda ainult 100% sessile ja jätta lahti ainult pokkerisoft ja abivahendid.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #3
      Re: Segavad faktorid..

      msn on appear offline peal, telku kinni/mute peal, ei surfa kusagil, klapid peas, kuulan skyplussi hommikuprogrammi ja annan tuld.
      tähelepanematus on mitmeid kordi valusalt kätte maksnud misclickide jms näol. kui ikka mängin, siis katsun 100% "kohal" olla.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #4
        Re: Segavad faktorid..

        Msn on mul tavaliselt "busy" peal(ma ei salli seda, kui need aknad hakkavad pirisema või löövad all paremas nurgas lahti kes msni tuli) ning mingit väga pikka juttu sessi ajal siiski aretada ei taha.

        Muusikat kuulan küll.

        Comment

        • muhkLionu
          Grinder
          • Jan 2009
          • 522

          #5
          Re: Segavad faktorid..

          tavaliselt 6-8 lauda fullringi korraga lahti. Et igav ei hakkaks loen juturaamatut või vaatan justin.tv pealt filme.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: Segavad faktorid..

            Algselt postitas CubaLibre
            Kas mängib muusika, telekas, raadio vms ?
            Kas survate netis samal ajal, kui vähe actionit ?
            Kas MSN on lahti ?
            kui sul on 1 asi neist lahti, siis juba eksid minu standardite järgi

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #7
              Re: Segavad faktorid..

              Algselt postitas ESTPatrick
              kui sul on 1 asi neist lahti, siis juba eksid minu standardite järgi
              karmid standardid siis sul.

              Mul üldjuhul mingi muss taustaks mängib, aga vaikselt, et ei segaks keskendumist.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: Segavad faktorid..

                kui ma ka 50nl mängin ja puhkan siis mul on 3 pudeli õlut laua peal, leits vingub bad beate kõrval ja ajan msn juttu

                tõsiselt mängides (200nl) ei ole mul samas midagi seesugust segamas, 100% tuleb olla, mõnele aitab muusika mõnele mitte.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #9
                  Re: Segavad faktorid..

                  Telekas kõrval või muss taustaks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Segavad faktorid..

                    Mina isiklikult arvan, et "segavad faktorid" on igale ühele erinevad. Mõned saavad head mängu teha ainult täies haudvaikuses ja keskendudes, teised samades tingimustes hakkavad "mõtlema üle" ning enda parema mängu mängimiseks peab mängiam muusika, telku vms. kõrval.

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #11
                      Re: Segavad faktorid..

                      Eks see on kindlasti igal inimesel erinev nagu raamatu lugemine. Mõni ei suuda lugeda kui miski asi segab teine lülitab ennast niimodi välja et vahet pole mingi jõhker läbu käib sul korteris aga ikka suudad rahulikult lugeda.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: Segavad faktorid..

                        tavaliselt kuulan ainult muusikat aga vahest kui mingit turnat mängin siis teen süüa ja loean raamatut ka samal ajal

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #13
                          Re: Segavad faktorid..

                          mul netiraadiod üürgavad, sest vaikuses ma istuda ei suuda ja laudade arv ka vaheldub. 7-11, et kuidas tunnen ennast, Kui liiga plaju muud jama mõtlen, siis tõmban 7 peale ja siis järjest tundega lisan ja võtan jälle ära. Tavaliselt 9

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #14
                            Re: Segavad faktorid..

                            MSN võib küll sees olla, aga ega minuga tihti ei suhelda ka ;D
                            Tavaliselt ei ole mul midagi kõrvalist toimumas, muusika on vahest, aga parem vist on siiski kui muusika ka ei mängi.

                            Mõnel weebilehel vb käin vahest ainult korraks, kui midagi pähe tuli ja üle kontrollida tahan vms, aga mingit mängimise ajal standard browsimist küll ei tee, haiglane missclicki oht :) Missclicke pole elus eriti palju teinud, üxkord trio tournas kogemata läxin ragidega QQ vastu all ini ja tõmbasin 2 paari ja jõudsin FT, aga ega nad vist tavaliselt toredad pole.
                            Pmst cashi mängimise ajal võrdub see sellega kui Sa pangaülekande tegemise hetkel hakkaksid suvalisi numbreid klaviatuuril taguma ning hiirega suvaliselt klikkima.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #15
                              Re: Segavad faktorid..

                              alati kuulan mussi, alati kõrvaklappidega. mõnikord sügan mune.

                              Comment

                              Working...