Segavad faktorid..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #31
    Re: Segavad faktorid..

    ma ilma raadiota ei saa, otseselt ei kuula seda, kuid taustaks on hea ..
    MSN'st olen lahti saanud, see on saatanast
    suudaks veel selle firefoxi ka kinni panna ja mitte foorumisse piiluda on okei.
    lahendus on 18-21 lauda mängida, siis ei jää aega muuks ;D ;D

    Comment

    • Uniquest
      Grinder
      • Oct 2008
      • 615

      #32
      Re: Segavad faktorid..

      Algselt postitas ESTPatrick
      kui ma ka 50nl mängin ja puhkan siis mul on 3 pudeli õlut laua peal, leits vingub bad beate kõrval ja ajan msn juttu

      tõsiselt mängides (200nl) ei ole mul samas midagi seesugust segamas, 100% tuleb olla, mõnele aitab muusika mõnele mitte.
      Mis sa leitsiga teed 200nl ajaks? ;D

      Comment

      • sorm
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1511

        #33
        Re: Segavad faktorid..

        Mul oleneb kõik sellest mida mängin ja mis mu eesmärk on.
        Variant 1 "õhtusisustaja"
        -N õlut on külmas ja üks avatuna vasakus käes
        -skype konverentsikõne sõpradega, kes kas ka mängivad või niisama vaatavad mu mängu
        -mänguvalikuks tavaliselt paar turbo sng-d või mõni MTT
        -telekast vaatan mingit filmi
        -tütarlaps kah vedeleb kõrval diivanil
        (ühesõnaga korralik multitasking)
        Variant 2 "teen tööd"
        -läpakale on taha ühedatud lisamonitor
        -istun eraldatud toas (naine, õlu ja telekas peavad omaette hakkama saama)
        -klapid peas kuulan mussi
        -MSN, skype "busy"
        -mängin korraga 10-12 sng turnat või kuni 8 full ring limit lauda või kuni 6 6max limit lauda
        -HEM töötdab ja toodab statistikat

        PS. Kui live mängimas käin siis tavalislet tõmman ennast samal ajal 100ga mutta :)

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #34
          Re: Segavad faktorid..

          Algselt postitas sorm

          PS. Kui live mängimas käin siis tavalislet tõmman ennast samal ajal 100ga mutta :)
          qft

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #35
            Re: Segavad faktorid..

            Algselt postitas sorm

            PS. Kui live mängimas käin siis tavalislet tõmman ennast samal ajal 100ga mutta :)
            hi hi hii. Mina ka :P

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #36
              Re: Segavad faktorid..

              mul on live m2ngud siiamaani for fun olnudki, isegi kannisinnis .. mina ie tea .. ie motiveeri .. alko teeb oma töö imselt

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #37
                Re: Segavad faktorid..

                Algselt postitas Uniquest
                Mis sa leitsiga teed 200nl ajaks? ;D
                panen ta nutma

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #38
                  Re: Segavad faktorid..

                  Algselt postitas leits
                  mul on live m2ngud siiamaani for fun olnudki, isegi kannisinnis .. mina ie tea .. ie motiveeri .. alko teeb oma töö imselt
                  summad on nagunii üldiselt väiksed ja palju lahedam on ennast mutta tõmmata ja siis donkata :D
                  Ühe turniiri olen mänginud nii kus oli ainult paar õlli vist sees ja see oli kah tlns samas siis sai finaal lauda ära jõutud. Aga jah see live rohkem lõbu pärast ja ega ma üldiselt liveis mängin ülimalt vähe peaaegu nagu ei mängiksgi

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #39
                    Re: Segavad faktorid..

                    siis on minuarust suht võimatu mängida, kui naine kõrval möliseb. Õnneks töötan ma baarmanina, ja jõuan tavaliselt mingi 2st öösel koju, proua selleks ajaks muidugi magab siis on mõnus grindida. Kusjuures selle teema lugemise ajal tegin mõnusa misclicki KK käes, flop mingi J98 vist, ma flopis Bet, vastane Raise, siis vajutasin kogemata foldi, algul lasin mõned kurjad sõnad üle huulte, tüüp näitas kaarte TQ :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: Segavad faktorid..

                      Algselt postitas atsetoon
                      siis on minuarust suht võimatu mängida, kui naine kõrval möliseb. Õnneks töötan ma baarmanina, ja jõuan tavaliselt mingi 2st öösel koju, proua selleks ajaks muidugi magab siis on mõnus grindida. Kusjuures selle teema lugemise ajal tegin mõnusa misclicki KK käes, flop mingi J98 vist, ma flopis Bet, vastane Raise, siis vajutasin kogemata foldi, algul lasin mõned kurjad sõnad üle huulte, tüüp näitas kaarte TQ :D
                      Seega on 1 segav faktor foorum või üldse webi lugemine. Lõpeta see!

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #41
                        Re: Segavad faktorid..

                        NL200 12 lauaga kuulan mussi ja MSN on online, aga palju ma seal ei pruugi rääkida, iga mõne minuti tagant chillin internetis. Kui mängin ühel laual vms, siis mängin samal ajal arvutimänge (kui on vaja check, raise või foldida, siis laud piiksatab ja hüppab ette lüües mängu minimize) või koristan tuba või vaatan filmi.

                        (too käsi on peaaegu suht standard fold imo)

                        Comment

                        • sorm
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1511

                          #42
                          Re: Segavad faktorid..

                          Kõige suurem segav faktor on paljudel arbuus, kui see on kahe kõrva vahele ära eksinud.

                          Regular Hater: Sul on kaha kõrva vahel vaakum!
                          Fish: Parem ikka kui mitte midagi.

                          Comment

                          Working...