Segavad faktorid..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #16
    Re: Segavad faktorid..

    Algselt postitas ok2aa
    alati kuulan mussi, alati kõrvaklappidega. mõnikord sügan mune.
    Aus vastus ;D

    Comment

    • pendula
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 155

      #17
      Re: Segavad faktorid..

      Algselt postitas ok2aa
      alati kuulan mussi, alati kõrvaklappidega. mõnikord sügan mune.
      Mul ka sama, et kuulan muusikat. Enamasti kõrvaklappidega.
      Ja vahel sügan mune. Enamasti vasaku käega. Parem käsi hiirel.

      Ja tegelt ma kuulan klappidest ka vanu Kreisiraadio osasid, mis mul arhiivis. No need, mis nad algusaegadel raadios tegid. Päris koom.
      Sest et ainult muusika hakkab lõpuks närvidele käima kui mingi 3-4h järjest mängida. Ja mingeid järelkuulatavaid jutusaateid ka R2-st ja Kuku-st. Hoiab minu arust mõtte ärksamana.
      Kui telekas samal ajal lahti, siis mõjutab tulemust kindlalt.
      Eile oligi kõva miinuspäev -3,5BI. Osaliselt selle teleka pärast ka.

      Väike õlu või siider? Jällegi väga personaalne. Ma ei oska oma mängust küll vahet tuua, kas on seganud või mitte.

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #18
        Re: Segavad faktorid..

        kõrvaklappidega on nuts grindida, niisama mussi kuulata.. siis ajab mõtted pigem hajevile. kui klapid peas siis oled mõnusalt omas mullis :9

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #19
          Re: Segavad faktorid..

          Muusikat kuulan suht koguaeg, vahest viskab kopa ette siis panen kinni mõneks ajaks.
          Msn on kinni või busy peal ja netis käin väga väga harva, vahest vaatan korra mõnda foorumisse ja panen kinni tagasi kohe.
          Aga kui laudu lahti teen alles või kinni panen siis on tavaliselt kõik asjad lahti

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #20
            Re: Segavad faktorid..

            Algselt postitas rankapoeg
            kõrvaklappidega on nuts grindida, niisama mussi kuulata.. siis ajab mõtted pigem hajevile. kui klapid peas siis oled mõnusalt omas mullis :9
            nõustun sellega. Kui mussi kuulan siis ainult klappidega.

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #21
              Re: Segavad faktorid..

              kõik sõltub multitaskingust...

              mängin enamasti 9-10 lauda... mängu pole seganud, samas limiit on ka selline, kus pole vaja NIII palju mõelda (mäng on plussis):
              * loen uudiseid
              * kuulan muusikat
              * räägin msnis (vastates teisele inimesele muidugi nii aeglaselt v kiiresti kui äksion lubab)
              * vahest kuulan mõnda stand up koomikut.... carlinit näiteks
              * otsin mida netist sikutada...

              thou viimasel ajal on msn bisi peale läind, samas uudised loen ikka esimese tunni jooksul läbi...

              turna ajal vahin filmi, kui turna kipub õnnestuma hakkama, panen filmi kinni...

              Comment

              • SamGold
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2009
                • 302

                #22
                Re: Segavad faktorid..

                Mul muutub mõnikord pokkerimängu ajal elukaaslane segavaks faktoriks...
                Mõlemad nõuavad samaaegselt minult suht 100% keskendumist, et EV plussis oleks ;D

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #23
                  Re: Segavad faktorid..

                  take ur time, sea prioriteedid paika ;D

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #24
                    Re: Segavad faktorid..

                    Mängisime ükskord lives ja üks tundmatu tüüp ütles peale telefonikõnet, et "korterikaaslane on pahane, et ma mängima tulin". Pärast teised selgitasid, et tüüp elab koos naisega ;D
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #25
                      Re: Segavad faktorid..

                      tavalsielt 4 lauda ja muusika käib ning ei pea rabelema.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #26
                        Re: Segavad faktorid..

                        mul segab nii laps kui naine :)

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #27
                          Re: Segavad faktorid..

                          Algselt postitas pikk28
                          mul segab nii laps kui naine :)

                          Su tulemusi vaadates nad just innustavad sind sul ju heater peal :P

                          Comment

                          • Purz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 328

                            #28
                            Re: Segavad faktorid..

                            Algselt postitas pikk28
                            mul segab nii laps kui naine :)
                            +1

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #29
                              Re: Segavad faktorid..

                              Algselt postitas Cash87

                              Su tulemusi vaadates nad just innustavad sind sul ju heater peal :P
                              jah, kuid eks see heater ka lõpeb ükskord. eile juba AP sumistas riverisse ime lehti. :o

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #30
                                Re: Segavad faktorid..

                                Pean ka hakkama segavaid faktoreid tasapisi eemaldama, praegu kõik kasutusel. Alustan mozilla sulgemisest mängu ajal ;D

                                Comment

                                Working...