CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #166
    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Kahjuks ei ole kedagi, aga äkki on siin keegi lahke jagama? :P

    Ja küsija pihta ei lööda ok? :P

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #167
      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

      Keegi DC memberit saab shareda v6i siis kusagile balugawhale videosi uploadida ? saaksin vastu anda CR

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #168
        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

        Mis videosid soovitaksite micro grinderile DC-st ? Limiidiks siis nl10-nl25 full ring .

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #169
          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

          Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
          Mis videosid soovitaksite micro grinderile DC-st ? Limiidiks siis nl10-nl25 full ring .
          Kõik Nolan'i seeriad peaksid sinu jaoks piibliks olema.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #170
            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

            Aga CR-st midagi toredat NL25 FR mängijale ? Ronfar3 omad on läbi vaadatud.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #171
              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

              rask peaks olema hea igale limiidile.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #172
                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Aga CR-st midagi toredat NL25 FR mängijale ? Ronfar3 omad on läbi vaadatud.
                d_smith ja rask nagu tigrano mainis

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #173
                  Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                  Keegi TPE's omab kontot? Ehk teab ka midagi väga head soovitada.
                  Alustan vaikselt ise BigDogi videotega hetkel aga neid ka nii palju.

                  Comment

                  • Cheating
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 447

                    #174
                    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                    Tegin täna endale 30 päevase liitumise DC´ga.
                    Kas keegi oskab soovitada NL50 6max videosi mida kindlasti downloadida?


                    Olen nõus jagama ühele foorumi kasutajale DC andmeid videode vaatamiseks! PM

                    Edit: Pakkumine läks kasutajale fyte.
                    Last edited by Cheating; 07.06.11, 20:30.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #175
                      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                      Sama küsimus ka minul, missuguseid videosi soovitate vaadata @ DC ja limiidid NL25/NL40-50 6max, aitäh.

                      Comment

                      • numnuts
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 846

                        #176
                        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                        See ei ole 'Must et epab olema sama limiidi oma mida ise mängite. On täitsa ok ja isegi parem kui vaatate tiba kõrgema oma. Kuni 100NL it doesent matter anyway.

                        Aga ise vaadanud ja soovitan -

                        Esiteks kohe CrindCore - The thin red line. Olen seda kõigile soovitanud. Esimene osa katab väga hästi teooriat. Kuidas lugeda oma HUDi ja kuidas statse kasutada ära erinevate vastaste vastu. Imo see osa kui endale selgeks teha loob väga tugeva vundamendi. Ise vaadanud seda 2-3x Ülejäänud osad on live sessin alates vist(?) NL50 kuni 200+

                        * SSNL Disease
                        * Running the streets

                        Ja kindlasti ei soovita mitut seeriat kooraga vaadata. Võta üks ette. Mõtle kaasa ja töötle läbi ja liigu siis järgmise juurde kui mõikad läbinisti mida vaatasid.

                        GL.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #177
                          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                          Tänud, postitasingi siia NL50 videode requesti ka, kuna ise pole veel sinnani jõudnud, imo õpidki rohkem kui vaadata 1 limiit kõrgemaid videosi no nt. oled nl25 reg aga vaatad nl50 videosi, arvan, et aitab rohkem.

                          Comment

                          • Cheating
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 447

                            #178
                            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                            Ma muidugi tõmbasin eile kõik(200h+) Micro/Small 6max videod ära ja üritan siis Crindcorest alustada:)

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #179
                              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                              Huvitav, CR videod ei toimi allatõmmates - heli pole ja mingid ruudud/triibud jooksevad video pealt ainult?
                              Mingid kodecid puudu? Isegi VLC'ga sama viga...

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #180
                                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                                CR videosid saab vaadata ainult WMP11 või uuemaga.

                                Comment

                                Working...