CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WIN
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 275

    #136
    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    mitte mingit muud võimalust pole DC jaoks kui krediitkaart sebida? nonsensss

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #137
      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

      Moneybookers ja Paypal on, aga nendega ei kaasne 7 päevane tasuta prooviperiood. MB kaart sebi endale.

      Comment

      • Ints
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1216

        #138
        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

        See MB kaart ongi mastercard vist jah ?

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #139
          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

          jep

          Comment

          • kaval-ants
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 191

            #140
            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

            Soovitaks DTBs värskeid Leatherassi videosi - FR, deep, 1/2 Starsis. Täiesti ulme minu jaoks - VÄGA pikk tee on veel minna....

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #141
              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

              thanks.

              aga
              DTB - Drug and Therapeutics Bulletin?

              edit: http://www.dragthebar.com

              Comment

              • lollir
                Julm Donk
                • Mar 2009
                • 34

                #142
                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                Oskab keegi soovitada videosid mida Cardrunnersis kindlasti vaadata? Full ringi kohta.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #143
                  Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                  Algselt postitas lollir Vaata postitust
                  Oskab keegi soovitada videosid mida Cardrunnersis kindlasti vaadata? Full ringi kohta.
                  Oleneb limiidist. Rask NL100+ meestele. Discobisco NL50 ja alla? Viimast ise pole eriti viitsinud vaadata, sest midagi põnevat pole.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #144
                    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Oleneb limiidist. Rask NL100+ meestele. Discobisco NL50 ja alla? Viimast ise pole eriti viitsinud vaadata, sest midagi põnevat pole.
                    Raski osas nõus, aga allapoole kindlasti Ronfar3 ja D_Smith77.

                    Comment

                    • lollir
                      Julm Donk
                      • Mar 2009
                      • 34

                      #145
                      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                      Kas Discobisco mitte DragTheBar's pole?

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #146
                        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                        Algselt postitas lollir Vaata postitust
                        Kas Discobisco mitte DragTheBar's pole?
                        Jep, minu viga. Kell oli palju ka juba.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #147
                          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                          Tervist!
                          Äkki keegi videode kogenuim vaataja oskaks öelda midagi Pokerstrategy kohta. Olen huvitatud NL10 / NL20 / NL30 SH videodest õppe eesmärgil. Et võib-olla oskab soovitada missuguseid vaadata sealt või siis millise kasutaja omi(kuna list oli päris laialdane). Kiiiitos!

                          Comment

                          • ziimukaz
                            Grinder
                            • Jan 2010
                            • 741

                            #148
                            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            Tervist!
                            Äkki keegi videode kogenuim vaataja oskaks öelda midagi Pokerstrategy kohta. Olen huvitatud NL10 / NL20 / NL30 SH videodest õppe eesmärgil. Et võib-olla oskab soovitada missuguseid vaadata sealt või siis millise kasutaja omi(kuna list oli päris laialdane). Kiiiitos!
                            PS coachidest niipalju, et
                            ge5sterne on ülipõhjalike seletustega, võibolla et isegi liiga analüüsiv igat kätt, aga tema terminaatori häält on lahe kuulata
                            TwiceT videod on huvitavad, hea humoorika jutuga ning agressiivse mängustiiliga
                            hasenbraten ka üks põhitegija seal, tema videod ka väga asjalikud ning põhjalikud

                            Nende kolme videosid olen pea kõiki vaadanud ning soovitan.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #149
                              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                              Suured tänud, ziimukaz!

                              Comment

                              • ropka11
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1008

                                #150
                                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                                Oot kas cardrunnersil ja bluefirepokeril on lisaks kuumaksule ka liitumistasu 100$.
                                Deucescrackedil ei näinud liitumistasu kas on nii.
                                Kõige asjalikum tundus üldse dragthebar.Seal ma hindasid üldse ei näinud.Enne peab free accounti tegema vist, et näha
                                hindasid.Palju seal kuumaks muidu ja kas liitumistasu ka on

                                Comment

                                Working...