CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #121
    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Niisiiis - pääsen ka hetkel ligi cardrunnersi videotele. Oskab keegi soovitada, mis on kindlasti vaatamist väärt NL100-200 FR mehele? Lampi otsides maru raske see hea asi välja otsida ja võib juhtuda nii, et ei leiagi lõpuks.
    RASK

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #122
      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      RASK
      +1, aga miks ma peaks alloleva mehe HU 4-tabling videot vaatama või miks ta üldse on cardrunnersis?

      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #123
        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

        soovitan ratingu järgi sorteerimist kasutada, parim kraam on eesotsas.

        Comment

        • no_limit
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 139

          #124
          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

          Seal on ikka väga palju materjale. Oskab keegi soovitada full ring nl50 mängurile midagi head?
          edit: unustasin mainida, et kasutaja on mul DC-s.
          Last edited by no_limit; 02.12.10, 11:34.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #125
            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

            Proovisin Cardrunnersi trial accounti teha , alguses sujus kõik ladusalt kuni viimaks viskas errori ,et ei saa accounti teha palun võtke ühendust admin või supordiga. Krt kõik krediit andmed ,adress jne oli juba pandud ja viimaks see error siis kui tahtsin compleateda regamist. Loodan ,et mu kaardil mingit raha maha ei hakka minema , login ei tööta ja mingit maili pole ka tulnud :S

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #126
              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              Proovisin Cardrunnersi trial accounti teha , alguses sujus kõik ladusalt kuni viimaks viskas errori ,et ei saa accounti teha palun võtke ühendust admin või supordiga. Krt kõik krediit andmed ,adress jne oli juba pandud ja viimaks see error siis kui tahtsin compleateda regamist. Loodan ,et mu kaardil mingit raha maha ei hakka minema , login ei tööta ja mingit maili pole ka tulnud :S
              Sulle ju öeldi täpselt, mida teha. Milles probleem siis?

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #127
                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                Hirmul on suured silmad.

                Comment

                • Rando
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 316

                  #128
                  Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                  Tegin DCsse kasutaja, milliseid NL5-10 videosid soovitaksite?
                  From the ground up on üks, veel?

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #129
                    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                    Mind ennast on selline sait nagu dragthebar huvitama hakanud, seal just nimelt micro limiitidele nlhe fullring videosi palju. Hetkel võimalik 7 päeva tasuta kasutada seda, kas hiljem jätkata on võimalik ainult makstes`?

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #130
                      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                      Micro kohapealt imo väga vahet pole. Aga small stakes videod 6maxis leatherassi poolt on küll väärt vaatamist dtb's.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #131
                        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                        Algselt postitas Ints Vaata postitust
                        Mind ennast on selline sait nagu dragthebar huvitama hakanud, seal just nimelt micro limiitidele nlhe fullring videosi palju. Hetkel võimalik 7 päeva tasuta kasutada seda, kas hiljem jätkata on võimalik ainult makstes`?
                        Ennem 7 päeva lõppedes pead ära tühistama pakkumise või siis maksma vastavalt, millise paketi valisid.
                        FR kohta oli discobisco-lt mingid seeriad ja kindlasti väga head FR videod nl100+ on Milwaukee2 omad.

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #132
                          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                          Kurat, ma eelnevalt ei pannudgi tähele, et krediitkaarti ka vaja siin.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #133
                            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                            BlueFire jättis väga soliidse mulje, ainult MTT videosid oli natuke liiga vähe.

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #134
                              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                              Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                              BlueFire jättis väga soliidse mulje, ainult MTT videosid oli natuke liiga vähe.
                              Seal sama süsteem, et saad tasuta 7 päeva kasutada, aga krediitkaardi andmed pead ikka alguses sisestama?

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #135
                                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                                Jep, ma panin krediitkaardi andmed sisse, ja siis saatsin kohe kirja, et ei soovi memberiks teha, sest pole aega vaadata.

                                Comment

                                Working...