CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mihke666
    FPP Pro
    • Jan 2009
    • 228

    #91
    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

    Algselt postitas 0ttt
    Kiire küsimus Leggopokeri kohta: Tegin kasutaja täna ja esimene seitsmest tasuta päevast. Tirisin kõik videod alla mida vaadata tahan aga kas saan ka videosi vaadata, kui mul free trial läbi? Vaatamisel küsis kasutajat ja parooli.
    siis vist mitte

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #92
      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

      Palun, kas oskate soovitada microstakes FR mängijale DeucesCrackedist videosid, mida tasub vaadata. Seal valik jube suur ja ei oska sortida, mis hea, mis mitte. Esialgu tõmbasin Poker Mathematics seeriad ja Nolani videosid ka ühe portsu.

      Comment

      • QKulgur
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 484

        #93
        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

        Pokersavvy plus-is soovitan bond18 MTT videosi ja ama0013 sng videod

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #94
          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

          Cardrunnersi pro ei suutnud flushdraw combosid õigesti arvutada ja pani neid vastase range 2x rohkem (90 vs 45). Stoxpokeris vaatasin täna kolme "pro" videosid ja kõik olid breakeven mängijad. Vot siis. :)

          Keegi midagi head neist FR jaoks on leidnud või öelge mõni hea coach? Päris algajatele mõeldud kraami ei taha.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #95
            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

            Stoxis ricky mask ja cardrunnersis kush789 on solid.

            Comment

            • McFoldberg
              Grinder
              • Nov 2008
              • 731

              #96
              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

              Rick Maski videod stoxis on imo suht ületamatud nagu ment ütles. Ed Miller on teinud ka hästi palju loenguid Stoxi jaoks, mis hästi põhjalikult erinevaid teemasid käsitlevad.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #97
                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                Vaadates Nolanit PTRist ja arvestades seda, kui hästi hästi tal ka jutt jookseb - siiani parimat FR kohta pole näinud. Mulle sobib ka tema rahulik stiil - osad vennad, kes mingit limiiti crushivad, on teinud seda videotes EstPatricku stiilis - st mäng ja postflop skill on jube hea aga liiga loose minusugusele fishile.

                EDIT: Eelsoovitatud Ricky asja peab kohe uurima!

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #98
                  Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                  Algselt postitas pastilaa
                  Vaadates Nolanit PTRist ja arvestades seda, kui hästi hästi tal ka jutt jookseb - siiani parimat FR kohta pole näinud. Mulle sobib ka tema rahulik stiil - osad vennad, kes mingit limiiti crushivad, on teinud seda videotes EstPatricku stiilis - st mäng ja postflop skill on jube hea aga liiga loose minusugusele fishile.

                  EDIT: Eelsoovitatud Ricky asja peab kohe uurima!
                  EstPatrick peab seda kinnitama aga minuteada ta Nolani videotest oma stiili 6ppiski....

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                    Algselt postitas kuco
                    EstPatrick peab seda kinnitama aga minuteada ta Nolani videotest oma stiili 6ppiski....
                    Nolani preflop raise range on suht tight 11% ja peamine edge tuleb sellest, et ta positsioonist callib väga laia rangega. Stattideks oligi miski 19/11/2.

                    IMO ja oma videodes oli ta isegi liiga loose.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #100
                      Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                      Algselt postitas kuco
                      EstPatrick peab seda kinnitama aga minuteada ta Nolani videotest oma stiili 6ppiski....
                      suht palju võtsin temalt ideid üle jah, kui ranka toodud NOlani statsid on 19/11, siis minu lifetime FR vist oli 19/13

                      võib öelda et mängin suht samamoodi ka 6maxis, sobib kõikjale kuna põhimõte on ju sama, callid IP normal lehega jne

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #101
                        Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        suht palju võtsin temalt ideid üle jah, kui ranka toodud NOlani statsid on 19/11, siis minu lifetime FR vist oli 19/13

                        võib öelda et mängin suht samamoodi ka 6maxis, sobib kõikjale kuna põhimõte on ju sama, callid IP normal lehega jne
                        Millised need videod võiksid olla ja kus, mis sul veel 6maxis midagi head andsid või niiöelda head olid?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #102
                          Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                          Selge, jälle targem. Olen ise vaadanud Nolani videosi NL10-NL100. Sellise mängu pealt küll ei ütleks, et 19/11 võiks tulla, aga ju siis nii on!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #103
                            Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                            Algselt postitas pastilaa
                            Selge, jälle targem. Olen ise vaadanud Nolani videosi NL10-NL100. Sellise mängu pealt küll ei ütleks, et 19/11 võiks tulla, aga ju siis nii on!
                            Minu arvates Nolan oma videodes mängib hoopis teisiti kui lauas. Videodes ta tundus üldse agrom, lauas tegelt väga passiivne.

                            EDIT: äkki leveldas oma videodes :) Sest ta ei ole never strateegiat avaldanud ja miks ta üldse need videod tegi.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #104
                              Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                              Algselt postitas vonkartoffel
                              Millised need videod võiksid olla ja kus, mis sul veel 6maxis midagi head andsid või niiöelda head olid?
                              1 tüüp on veel kellelt õppisin limparite karistamise ära. tema nimi on eric liu ehk peacy_keen. olen vist 1 video tema kohta ainult vaadanud kuid see oli suht ebaoluline. lugesin vist tema blogist või kusagilt et tema terve mäng põhineb limparite karistamisel ja buttoni mängul ja nii sai ka see minu osaks, kuna oli ikka sitaks kasumlik.

                              ma polegi eriti videosid vaadanud. kunagi ammu vaatasin mingi portsu ehk 2aastat tagasi ja pärast seda mõne üksiku. Rohkem pakub pinget mõtete avastamine mingi idee kohta ja siis selle testimine ja enda mängu installeerimine.

                              KÕIGE PAREMAD ideed üldse oma mängu üle võtta on KÕIGE ROHKEM võitvatelt regularidelt, sest nad peavad ju midagi paremini tegema kui kõik ülejäänud. PTR annab selleks ideaalse võimaluse, nende selgitamiseks.

                              Comment

                              • isutuba
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 633

                                #105
                                Re: CardRunners / StoxPoker / Deucescracked ?

                                stoxpokeri

                                Comment

                                Working...