***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #61
    Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

    Algselt postitas volde
    Hakkasin passiivselt mängima, ja ohtlike olukordi vältima.
    Kindlasti offposition raiside calliimine on väga vale, mida sa vist ise kah tead :D
    Muidu käisin allinnides palju, aga nüüd keskendun väiksematele pottidele ja non showdown winningutele.
    Ühesõnaga õppisin foldima. Minul aitas see vähemalt.
    Kahjuks midagi konkreetset ma ei oska sulle õelda, aga loodan et midagi abiks ikka.
    Olen ise ka sinnapoole teel. Eile suutsin juba seti maha panna ;D ja KK, QQ. Non showdown mäng on üks keerulisemaid, aga väga oluline. Arvan, et väga õiged asjad tõid välja.

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #62
      Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

      uskumatult vähe mängisin märtsis. Mingi 3k kokku vist tuli, 2/3ndikku sellest siis 1 päevaga.

      Aprillis veel vähem mängida...

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #63
        Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

        Algselt postitas Davy
        uskumatult vähe mängisin märtsis. Mingi 3k kokku vist tuli, 2/3ndikku sellest siis 1 päevaga.

        Aprillis veel vähem mängida...
        sõitsid taksot terve märts?

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #64
          Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

          Algselt postitas pikk28
          sõitsid taksot terve märts?
          ilma lubadeta raske sõita üldiselt.

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #65
            Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

            Algselt postitas Davy
            ilma lubadeta raske sõita üldiselt.
            ega load ei sõida

            Comment

            • UdusOlevSiil

              #66
              Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

              Algselt postitas kivisaba
              ega load ei sõida
              Ma olin surmkindel, et keegi tuleb sellise ütlemisega välja :P

              Comment

              • Matzet
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 74

                #67
                Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                Aprilli eesmärk : 30k kätt

                Comment

                • Jam
                  Julm Donk
                  • Jan 2009
                  • 25

                  #68
                  Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                  Märtsi graafikut pole, kuna ei ole PT3 ;D
                  Aprilli kohta nii palju, et tahaks NL10'st kiirelt minema saada, aga kuradi raske, kui nädalaga pole suutnud plussi saada, ainult rakebacki kogunud...

                  Comment

                  • 50CandyJoe
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 253

                    #69
                    Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                    Oeh, mul on lausa häbi üles riputada oma graafikuid siia :-[ Mäng on totaalselt paigast ära. Lõhnab downswingi järele - nii haigeid biite nagu märtsi kuus, pole veel varem saanud :-\

                    1. Graafik - Triobet, millest 90% NL10, ülejäänud NL4, NL20, NL50



                    2. Graafik - PokerStars, millest 70% NL25 ja 30% NL10



                    Kuna märtsiks mingeid eesmärke ei võtnud, siis aprilliks panen mõned eesmärgid paika:

                    1. ÕPPIDA, ÕPPIDA ja veelkord ÕPPIDA, st. tahaks lõpuks oddsid selgeks teha, vaadata õppe videoid, jne
                    2. Tahan mänguga tagasi pluss poolele jõuda
                    3. 30000 kätt
                    4. Proovida kätt live mängus
                    5. HEM ära fixida - muudan HUDi settinguid, aga reaalselt midagi ei muutu (peab lugema HEMi teema uuesti läbi)

                    Comment

                    Working...