Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***
Olen ise ka sinnapoole teel. Eile suutsin juba seti maha panna ;D ja KK, QQ. Non showdown mäng on üks keerulisemaid, aga väga oluline. Arvan, et väga õiged asjad tõid välja.
Algselt postitas volde


Comment