Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***
Täienduseks oma eelmisele teemale tahaks veel õelda veel üht-teist:
ilma selle foorumita ilmselt ma poleks seal kus ma hetkel olen.
Ehk suured tänud kõigile, kes siin sõna võtavad ja kelle toimetamistest saab alati leida midagi õpetlikku ja motiveerivat.
Eritänud muidugi Rankale, kes kohe oskab asjadest niimoodi rääkida, et need selgeks saavad, jätka samas vaimus :)
Estpatriku kasutegur on ka kõrge :)
Ning muidugi Tigrano, kes on mulle olnud küll teatud mõttes pokkeri isaks!
Sorry väike sentimentaalsus, aga tundsin, et pean selle välja ütlema!
Täienduseks oma eelmisele teemale tahaks veel õelda veel üht-teist:
ilma selle foorumita ilmselt ma poleks seal kus ma hetkel olen.
Ehk suured tänud kõigile, kes siin sõna võtavad ja kelle toimetamistest saab alati leida midagi õpetlikku ja motiveerivat.
Eritänud muidugi Rankale, kes kohe oskab asjadest niimoodi rääkida, et need selgeks saavad, jätka samas vaimus :)
Estpatriku kasutegur on ka kõrge :)
Ning muidugi Tigrano, kes on mulle olnud küll teatud mõttes pokkeri isaks!
Sorry väike sentimentaalsus, aga tundsin, et pean selle välja ütlema!










Comment