***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

    Algselt postitas uudistaja
    tean. cashis ongi peal.
    kuid turniiridele ja HU sngdele panna kahjuks ei saa :(

    kui saaks panna, oleks homme paev 109 piiriks ja muresid poleks.
    http://forumserver.twoplustwo.com/28...thread-119016/

    Ettepanek teele ja asjad võivad hakata liikuma kiiremini, kui sa arvatagi oskad.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #47
      Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

      Algselt postitas timukasr
      Norm kuu, läksin NL50st NL200le ja shippisin turna võidu.

      Viimased 3.5k kätt on NL200st.

      +$1482 turnadega

      Aprillis tahaks Starsis saada platinum (ca 16k+ kätt) ning winrate võiks olla seal 8bb/100, aga igasugune pluss on hea.
      6max või FR? ei taha küll midagi öelda kuid 8bb /100 on üsna suur ja see antud 3,5k kätt võis heater olla. kui mängid 1-4 lauda siis pole ilmselt probleem kuid multitablides soovitaks vähe ettevaatlikum olla

      mis su kasutajanimi starsis on?

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #48
        Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

        Märts oli mul täiesti kummaline kuu. Algas 8 taalase rolliga Starsis ja 400 eurose rolliga Trios. Starsis tegin ühe 2 taalase turna ja hittisin esikoha, 300 taala tuli kontole, edasi pärast esialgset heaterit 3 taalastes SNG'des olin breakeven kuni tuli YES threadis juba mainitud 5,24K$ cash ühelt turboturnalt. Kokku jäi kuu plussi 5,4K$iga, mida ei oleks ka kõige julgemates unistustes oodata, aga mänguline areng on olnud väga kaheldav. Seega algava kuu eesmärgid olekski:

        Saada kätte 24 tolline monitor
        Tellida ära 4-5 raamatut põhiliselt turnade/sng'de kohta ja neid kohe ka lugema hakata
        SNG Wiziga vähemalt 15 tundi tööd,
        Teha endale selgeks Pokerstove ja sellega ka tegutsema hakata,
        Lugeda nii palju artikleid kui võimalik
        HEM soetada ja tegutseda sellega
        Ja mitte enda debiilsustega pmst sülle sadanud BR'i hävitada, st mängida vähem kui õppida. Vaadates enda viimase paari kuu tegemisi selles vallas, siis saab raske olema... >:(

        Comment

        • timukasr
          Vana Tegija
          • Nov 2008
          • 1099

          #49
          Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

          Algselt postitas ESTPatrick
          6max või FR? ei taha küll midagi öelda kuid 8bb /100 on üsna suur ja see antud 3,5k kätt võis heater olla. kui mängid 1-4 lauda siis pole ilmselt probleem kuid multitablides soovitaks vähe ettevaatlikum olla

          mis su kasutajanimi starsis on?
          Lol, vb tõesti, suht umbe pakkusin tolle arvu (väikese sample handi peale). Mängin FR, 9 lauda korraga, nick on Timukasr1.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #50
            Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***




            Aprilli eesmärk oleks teha 500 23$ turnat vähemalt ja mitte alla 10%-se ROIga. Lisaks vaadata mõne õppesaidi videosid ja areneda. Lihtne.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #51
              Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

              Algselt postitas muruntau
              Märts oli mul täiesti kummaline kuu. Algas 8 taalase rolliga Starsis ja 400 eurose rolliga Trios. Starsis tegin ühe 2 taalase turna ja hittisin esikoha, 300 taala tuli kontole, edasi pärast esialgset heaterit 3 taalastes SNG'des olin breakeven kuni tuli YES threadis juba mainitud 5,24K$ cash ühelt turboturnalt. Kokku jäi kuu plussi 5,4K$iga, mida ei oleks ka kõige julgemates unistustes oodata, aga mänguline areng on olnud väga kaheldav. Seega algava kuu eesmärgid olekski:

              Saada kätte 24 tolline monitor
              Tellida ära 4-5 raamatut põhiliselt turnade/sng'de kohta ja neid kohe ka lugema hakata
              SNG Wiziga vähemalt 15 tundi tööd,
              Teha endale selgeks Pokerstove ja sellega ka tegutsema hakata,
              Lugeda nii palju artikleid kui võimalik
              HEM soetada ja tegutseda sellega
              Ja mitte enda debiilsustega pmst sülle sadanud BR'i hävitada, st mängida vähem kui õppida. Vaadates enda viimase paari kuu tegemisi selles vallas, siis saab raske olema... >:(
              soovitan miski 1-1,5k välja kanda siis on vähemalt võidust reaalset tunnet ka ja see motiveerib rohkem töötama kui lihtsalt raha vaatamine kontol. see 1-1,5k rolli kaotus turnade ja sng-de puhul ei ole nii määrav niikuinii

              Comment

              • runnar
                Grinder
                • Oct 2008
                • 740

                #52
                Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                Algselt postitas runnar
                Aprillis võiks väheke viisakama käte arvu (noh 20-25k, et oleks konkreetne eesmärk) cashis läbi mängida, WSOP ME paketi hittida ja üle pika aja jooksma minna.
                kolmandik kuu eesmärgist on mul juba täidetud - esimene suht raskelt kulgenud ja läbimärgade jalgadega lõppenud jooksuring on tehtud :)

                Comment

                • taasver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 584

                  #53
                  Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***


                  Selle jubeda kuu kokkuvõte blogis siis.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #54
                    Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                    Märtsi eesmärk oli:
                    pühenduda 6max ja Pokerstars.
                    Mängida rohkem käsi ja õppida vähem.



                    Mängisin ainult 6max, meeldib väga. Aega oli kahjuks väga vähe, muu elu liiga kiire.

                    Pokkeriga kiiret ei ole, aprilli eesmärk: püsida kindlalt valitud teel. 25NL starsis. Kuu võiks plussi jääda. Käte arv on ükskõik, niikuinii mängin ainult 2 lauda korraga.


                    Comment

                    • Sulgpallur
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 80

                      #55
                      Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                      NL25


                      Turniiridega oli -$15

                      Aprilli eesmärk mängida juba veidi ka NL50

                      Comment

                      • Foux
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 486

                        #56
                        Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***



                        +15.5€ Unibeti eestlaste freerollilt.

                        Triobeti papi jätan nüüd seisma. Kui Unibetis selle väikse summaga bustoks ei lähe, siis lähen Trio papi eest naisega Spaasse.
                        Ainsaks eesmärgiks, siis Unis kanda kinnitada.

                        Comment

                        • ActionJackson
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 231

                          #57
                          Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                          Olgu, paneme siis sihi.
                          Aprillis Starsi NL10st üle sõita!
                          Ja mudilaskoorid laulan sodiks!

                          Comment

                          • Mihkel785
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 113

                            #58
                            Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                            Märts:
                            Mängida 60 000 kätt täidetud
                            otsida leake ning parandada bb/100 vähemalt 1bb võrra kuna liikusin kohe kuu alguses NL50 siis pole ka samplet millega võrrelda
                            Ajada roll kokku ja võtta shotte NL50s täidetud

                            Kuu alguses sai kohe simesed shotid võetud Nl50s ja sinna ka regulariks jääädud. Kuuga suutsin 60k käelise eesmärgi täpselt täis mängida, mõni tuhat kätt tuli ainult rohkem. Graafikut kahjuks pole, kuna liikusin PT3 pealt HEM-i peale yle ja databaas läks kaduma. Hetke seisuga on võetud ka mõned shotid Nl100s.


                            Aprill:
                            *70 000 kätt
                            *NL100s kanda kinnitada. Kui ei õnnestu, siis kõvasti Nl50 grindida.

                            Comment

                            • Tisko
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 163

                              #59
                              Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                              Olin foorumitest kaua võõrdunud, lühikokkuvõtted (graafikud valetaksid ja üleüldse täpseid andmeid pole, kuna PT ei toeta matrix-sngsid):

                              Veebruar:
                              56 töötundi
                              1300 turkat
                              35000 kätt
                              ROI 0%, mänguline kasum ~$0
                              rakebackist paarsada $
                              eesmärgid: failisid peaaegu täielikult

                              Märts:
                              157 töötundi
                              2000 turkat (enamus STTd, omajagu MTTsid ja SNG-MTTsid)
                              57000 kätt
                              STTdega minimaalne kasum, MTTd üsna kahjumlikud, koos RBga paarsada $ kasumit
                              eesmärke polnud, kuid fail ikkagi

                              Aprilli eesmärgid:
                              natuke õppida
                              vältida igasuguseid ebaolulisi mänge, mängida peaaegu ainult super turbosid (single ja multi), husngsid ning double deuce mttd
                              nii rämedalt palju grindida, et endalgi akkab alb

                              Comment

                              • volde
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 185

                                #60
                                Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                                Algselt postitas virx747
                                Standard deviation bb on 69 eelmine kuu. Rake näitab $1906, võib juba pokkeritoaga hakata palgatingimuste üle arutama :D.
                                Muuseas huvitav link näppimiseks: http://www.castrovalva.com/~la/win.htm

                                Edit
                                Kas avaldad ka mõne vihje, millega hävitasid oma variatsiooni?
                                Hakkasin passiivselt mängima, ja ohtlike olukordi vältima.
                                Kindlasti offposition raiside calliimine on väga vale, mida sa vist ise kah tead :D
                                Muidu käisin allinnides palju, aga nüüd keskendun väiksematele pottidele ja non showdown winningutele.
                                Ühesõnaga õppisin foldima. Minul aitas see vähemalt.
                                Kahjuks midagi konkreetset ma ei oska sulle õelda, aga loodan et midagi abiks ikka.

                                Comment

                                Working...