***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #31
    Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

    Täienduseks oma eelmisele teemale tahaks veel õelda veel üht-teist:
    ilma selle foorumita ilmselt ma poleks seal kus ma hetkel olen.
    Ehk suured tänud kõigile, kes siin sõna võtavad ja kelle toimetamistest saab alati leida midagi õpetlikku ja motiveerivat.

    Eritänud muidugi Rankale, kes kohe oskab asjadest niimoodi rääkida, et need selgeks saavad, jätka samas vaimus :)
    Estpatriku kasutegur on ka kõrge :)
    Ning muidugi Tigrano, kes on mulle olnud küll teatud mõttes pokkeri isaks!

    Sorry väike sentimentaalsus, aga tundsin, et pean selle välja ütlema!

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #32
      Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

      Algselt postitas taavi
      ei usu, aga proovin ikka
      kindlasti mitte. ABSOLUUTSELT KINDLASTI MITTE! NL-s on see yldse suht utoopiline kui sa just mingi ~25k kätt NL200-s ei taha istuda.

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #33
        Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

        Eelmine kuu küll ei postitand graafikut, aga see kuu siis panen


        Ma pole kunagi elus nii palju tiltand kui märtsis, väga närvesööv kuu, lootsin, et olen sellest probleemist ammu vabanenud, aga mida suuremaks summad lähevad, seda kergem on tilt tulema. Eks seda viga ravib, vaid aeg ja kogemus. Igatahes kuu algas kohe mõnusa downswingiga nl100-s, kuu keskel sai nl200 shotid tehtud, algul mõlemad 1k miinuses pärast sain ikka plussi ja sealt edasi juba kõik nl200. ÜLIPASKA mängu on ikka tehtud oi jummal, hea et läbi sai see kuu. Kokkuvõtteks loen ise selle kuu failiks.

        Positiivne on see, et nüüd siis nl200 regular ja esimesed 25k kätt möödus ca 5bb/100 kohta, hetkel veits vähem, aga muidugi on tore ka ca 10 buyini alla ev joosta, samas lihtsalt paar flippi pole tulnud ja fishid on oma maste tõmmanud mu settide vastu, tuleb harjuda sellise variatsooniga.

        Eesmärgid:
        1) miinimum 5k$ ja 5bb/100-le, peaks suht kergelt tulema, 5bb on selline miinimum kah, loodab ikka rohkem ja 50k kätt on vajalik 5k$ daala jaoks ja eriti raske eesmärk ei tundu. Arvan, et tuleb niikuinii igati töine kuu ja loodan rankadele ja estpätrikutele rohkem kannapeale astuda ;D
        2)teha cardrunnersisse konto ( või keegi teab midagi paremat soovitada?), 4 päeva praegu olen püüdnud ennast kokku võtta ja ära teha, loodetavasti aprillis jõuan selleni.
        3)non sd joont tuleb tõsta, sest tegelikult lähevad praegu meeletud summad sinna alla ja põhimõtteliselt tuleb üleüldiselt ikka mängu arendada.

        Comment

        • volde
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 185

          #34
          Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

          Algselt postitas virx747
          Märts plärtsi läbi.
          Eesmärgiks oli:
          - tervis korda saada Tehtud
          - teha lõpuks mängu, mille olen ära teeninud Tehtud
          - kuu lõpuks jõuda NL50-sse Tehtud

          Lisaks teenisin kuu kokkuvõttes koos boonustega umbes $1100, mis on teatavasti vist harju keskmine palk.
          NL50-s tabas alguses muidugi kerge downswing, mille targa ületamisega olen eriti rahul :)
          Ma ei saa endale meelde tuletamata jätta, et aasta alguses oli mu BR $34 ja olin karmilt kaotav mängija NL10-s.
          Peab ütlema, et kõik on tulnud mu jaoks väga raskelt, aga hetkel olen jällegi väga rahul tehtud tööga.

          Tõsise aprillikuu eesmärgid:
          - hoida tervist kõige sinna juurde kuuluvaga
          - kinnistada oma mäng NL50-s, õppida tundma regulare
          - pöörata suurt tähelepanu kvaliteedile ja läbi selle tõsta BB/100








          Aggghhh milline variatsioon, palju rake-i tuli???

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #35
            Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

            Algselt postitas Codecci
            EDIT:
            * any + is good FAIL
            * NL200 jääda SUCCESS
            * võimalikult vähe käsi mängida dno


            Esimene miinuskuu kuskil aasta aja jooksul. Lisaks:
            Live: -420$
            Pacificu päevaturniirid: -420$
            Stakemised: -580$
            Prop betid: +75$ (selle üle olen tõsiselt uhke, lenC 'iga panime vahele, et 300 postitust peab märtsikuu jooksul vähemalt 2+2 's tegema, kui üks failib peab teisele 75$ maksma :))
            Flippamised: -200$ (obv flippisin lenC 'iga kohe selle 75$ peale ja kaotasin)
            Rakeback: +300$

            Seis kokku: -1350$

            Aprillikuu eesmärk:

            TABLE SELECTION

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #36
              Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***




              Nonii!
              Kuu oli täiesti crazy!
              Kokkuvõttes enamvähem nullis, poleks nl25 tilti läinud (peale 150 taalase poti kaotamist) võiksin täitsa rahule jääda. Mindset oli ka paigast vahepeal. Käsi siis mängitud pea 73000 (6 laual 6max) ning 169h! Lisaks juurde mõned turniirid mis siin ei kajastu.
              Mingeid plaane ei teinud, aga kokkuvõttes pohh, rikkaks ei saa aga vähemalt on positiivne see, et kui lollusi väldin siis vähemasti nullis suudan joosta, mis veel kuu aega tagasi oli küsimärgi all!

              Aprilli plaanid:
              Kuna 3 kuud töövõimetuslehte saab läbi, siis on eesmärke raske püstitada. Ma isegi ei kujuta ette, kui raske või kerge on pärast pikka tööpäeva pokkerit mängida, ilmselt mitte väga lõbus.
              • 30000 kätt
              • Kuu lõpupoole shotid nl25 ja mitte seal lolliks minna ega metagamet tegema hakata
              • Korra classicus turnal käia.
              • Pikem eesmärk oleks kunagi üldse palgata puhkus võtta ning sealt edasi lahkumisavaldus

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #37
                Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                Märtsi eesmärgid:
                1) Saada võitvaks mängijaks nl25 6max. PASS
                2) Mängida 25k käsi FAIL (kõigest 15k käsi)
                3) Saada BR vähemalt 1500$ peale PASS Kokkuvõttes sain br 1500 peale. Kuid lõpetasin diili estpatrickuga ning nüüd olen 1000 peal tagasi
                4) Vähem swinge PASS
                5) Jõuda otsusele mida ma mängida tahan PASS 6max on fun ja mul tunne, et natuke isegi biidin seda

                Aprilli eesmärgid:
                1) Tõsta winrate kuni 10bb/100
                2) Mängida vähemalt minimaalselt 15k käsi
                3) Saada kasumit vähemalt 500$
                4) Vähem miinuses sesse
                5) Aprilli lõpus võtta shotte nl50


                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #38
                  Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                  Algselt postitas runnar
                  üle pika aja jooksma minna.
                  Sport on teema. Peaks kokku koguma mingi seltskonna ja korralikult sportima hakkama.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #39
                    Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                    MÄRTS
                    - mitte bustoks minna bonanza
                    - 60K kätt ütleks bonanza 53K ei ole kerge seda unibetis teha aga koos Toweri kätega ajab 60k
                    - 5000+ VIP punkti bonanza
                    - hoida $ 10BB/100 Unista edasi see pole võimalik minu jaoks arvasin liiga palju endast
                    - Poker mind set läbi lugeda jap ei jõudnud FAIL
                    - Parandada mängu kõvasti bonanza ja FAIL sain oma modjo tööle aga tiltasin ikkagi maha osa
                    - juua nii vähe kui võimlik (ilma ei saa sest vahest ühiskond nõuab napsutamist kah) TOTAALNE FAIL


                    graafiku lõpp on see kus NL20 läksin proovima NL50 ja sain paar badbeati mille peale kohe tildis ja lammutama. Pole veel valmis sinna minema ja ega BR kah ei lubanud aga tahtsin proovida.
                    Kuu alguses ei leidnud oma mängu tiltasin vahepeal ja siis teist korda ei pidanud käed vastu mille peale oli veel vaja tildata, aga siis võtsin ennast kokku ja hakkasin mängima ja foldima kah ning tulemused kohe rääkisid enda eest. Ehk suudan uuel kuul ennast vaos hoida

                    APRILL
                    õppida mitte tiltama nii palju
                    Lõpetada Mindset
                    5k vip punkte
                    tore oleks korralik BR luua




                    Shot at 2009-03-31


                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #40
                      Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                      Algselt postitas virx747
                      Täienduseks oma eelmisele teemale tahaks veel õelda veel üht-teist:
                      ilma selle foorumita ilmselt ma poleks seal kus ma hetkel olen.
                      Ehk suured tänud kõigile, kes siin sõna võtavad ja kelle toimetamistest saab alati leida midagi õpetlikku ja motiveerivat.

                      Eritänud muidugi Rankale, kes kohe oskab asjadest niimoodi rääkida, et need selgeks saavad, jätka samas vaimus :)
                      Estpatriku kasutegur on ka kõrge :)
                      Ning muidugi Tigrano, kes on mulle olnud küll teatud mõttes pokkeri isaks!

                      Sorry väike sentimentaalsus, aga tundsin, et pean selle välja ütlema!
                      tänan

                      Comment

                      • virx747
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 751

                        #41
                        Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                        Algselt postitas volde
                        Aggghhh milline variatsioon, palju rake-i tuli???
                        Standard deviation bb on 69 eelmine kuu. Rake näitab $1906, võib juba pokkeritoaga hakata palgatingimuste üle arutama :D.
                        Muuseas huvitav link näppimiseks: http://www.castrovalva.com/~la/win.htm

                        Edit
                        Kas avaldad ka mõne vihje, millega hävitasid oma variatsiooni?

                        Comment

                        • uudistaja
                          Bännitud
                          • Mar 2009
                          • 115

                          #42
                          Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                          hmm.

                          minul on alati ainult 1 eesmark. et mitte end leida kuskilt high stakesist tiltamas. aga ka martsis sattusin ma sinna paris mitmel korral :(
                          ja mitte nappida 50/100 rebuy turniire.

                          kuu kokku jai umbes 2k miinust.

                          *freerollidega sain 150$ ;D

                          ps. aga Teie ylejaanud grinderite tulemused on super!!! Jatkake samas vaimus!!! Respect!!!

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #43
                            Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                            Juhul kui mängid Starsis, siis tead ikka, et saad ise endale piiranguid peale panna seal? :)

                            Comment

                            • uudistaja
                              Bännitud
                              • Mar 2009
                              • 115

                              #44
                              Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                              tean. cashis ongi peal.
                              kuid turniiridele ja HU sngdele panna kahjuks ei saa :(

                              kui saaks panna, oleks homme paev 109 piiriks ja muresid poleks.

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #45
                                Re: ***Märtsi Graafikud/Aprilli Eesmärgid ***

                                Norm kuu, läksin NL50st NL200le ja shippisin turna võidu.



                                Viimased 3.5k kätt on NL200st.

                                +$1482 turnadega

                                Aprillis tahaks Starsis saada platinum (ca 16k+ kätt) ning winrate võiks olla seal 8bb/100, aga igasugune pluss on hea.

                                Comment

                                Working...