Kõige fishisem pokkerituba

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #91
    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    las poiss õpib. Ma soovitaks esimese asjana ette võtta ranka tabeli. Teine koht kust infot saad on sama kust said full tilti 50$.
    Tee selgeks miks on korralik bankrollmanagement vajalik. Katsu mõista, et fishid on mängijad kelle mängus on ilmselged lekked. See kui sa ei näe 20/15 stattidega mängijal ühtegi leket on juba sinu viga. Näitena toodud mängustiil võib olla fishine, kuid samas võib ka täitsa soliidselt võitev mängija olla. Iga leke mis vastastelt leiad on sinu relv. Iseasi kas sa selle lekke vastu ka kasumliku liigutuse välja suudad mõelda. Siit ka järeldus, et me kõik oleme omamoodi fishid, sest kõik me teeme vigu. Kes rohkem kes vähem. Sinu ülesanne on need vead leida ja õppida neid ära kasutama enda huvides.

    Comment

    • V4LDO
      FPP Pro
      • Jun 2010
      • 229

      #92
      Re: Kõige fishisem pokkerituba

      Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
      Väga fishisesse lauda võib ka kohe 50% rolli sisse panna rahulikult!
      Kui vahepeal vihaga suuremasse limiiti minna kaotusi tagasi võitma, siis võib ka 60%

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #93
        Re: Kõige fishisem pokkerituba

        Sinu sõber, kes mängib pokerstarsis avg stake 2.18€ turniire valetas sulle. Kõiges.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #94
          Re: Kõige fishisem pokkerituba

          Jup strateegia teemad lahti ja oma praegused teadmised uninstalli mälust.
          Ranka artikkel bankroll managmentist superb ja variatsioonist peaks ka midagi olema?

          Comment

          • Wolferk
            Jube Noob
            • Jun 2012
            • 176

            #95
            Re: Kõige fishisem pokkerituba

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            "Uppuja päästmine on uppuja enda asi" ja "Iga sant peab ise hakkama saama". Oled sellest midagi kuulnud?
            Muide, siin foorumis on väga palju õppematerjali. Peaksid õppematerjalide alafoorumis veidi aega veetma.
            Seal ka bankrollist üks hea teema, sõber ranka kirjutas.
            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...hade-haldamine
            Olen ikka kuulnud neid isekaid ütlemisi.

            Tänud õppematerjali eest! Lugesin mitu peatükki läbi.Päris hea lugemine,aga selle bankrolli asjaga täielikult nõus ei ole.Aga eks see ole igaühe enda asi,kui kiiresti bankrolli kasvatada soovib ja kui palju või vähe riske võtab.Muide,kas siin foorumis selle kohta kah detailne õppematerjal on,milliseid mängijaid nimetatakse donkideks ja milliseid fishideks ja milliseid nittideks? Põhimõttelt muidugi tean,millised need mängijate tüübid on,aga ehk on selle kohta midagi täpsemat,et kus on täpsed piirid jms? Ja kui kõrge peab minimaalselt olema laua keskmine pot,et lauda võib nimetada fishiseks ja kui kõrge peab see minimaalselt olema,et lauda võib nimetada rämedalt fishiseks?
            Last edited by Wolferk; 14.01.13, 17:26.

            Comment

            • Wolferk
              Jube Noob
              • Jun 2012
              • 176

              #96
              Re: Kõige fishisem pokkerituba

              Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
              Sinu sõber, kes mängib pokerstarsis avg stake 2.18€ turniire valetas sulle. Kõiges.
              Tead teda või?

              Comment

              • sawcrish
                Jube Noob
                • Nov 2008
                • 166

                #97
                Re: Kõige fishisem pokkerituba

                Siuke leht
                The four basic opponent playing styles in poker are: Calling Station, Rock, TAG (tight aggressive), LAG (loose aggressive). Learn how to crush these opponents.

                Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                Olen ikka kuulnud neid isekaid ütlemisi.

                Tänud õppematerjali eest! Lugesin mitu peatükki läbi.Päris hea lugemine,aga selle bankrolli asjaga täielikult nõus ei ole.Aga eks see ole igaühe enda asi,kui kiiresti bankrolli kasvatada soovib ja kui palju või vähe riske võtab.Muide,kas siin foorumis selle kohta kah detailne õppematerjal on,milliseid mängijaid nimetatakse donkideks ja milliseid fishideks ja milliseid nittideks? Põhimõttelt muidugi tean,millised need mängijate tüübid on,aga ehk on selle kohta midagi täpsemat,et kus on täpsed piirid jms? Ja kui kõrge peab minimaalselt olema laua keskmine pot,et lauda võib nimetada fishiseks ja kui kõrge peab see minimaalselt olema,et lauda võib nimetada rämedalt fishiseks?

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #98
                  Re: Kõige fishisem pokkerituba

                  Wolferk, sina või? Härra oli igatahes hoos.

                  Poker Stars $0.08/$0.16 No Limit Hold'em - 2 players
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  Hero (BB): $16.64
                  priit13116 (BTN/SB): $15.07

                  Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with J T
                  priit13116 raises to $0.48, Hero raises to $1.50, priit13116 calls $1.02

                  Flop: ($3.00) J Q K (2 players)
                  Hero bets $1.70, priit13116 calls $1.70

                  Turn: ($6.40) A (2 players)
                  Hero checks, priit13116 bets $1.76, Hero raises to $5, priit13116 calls $3.24

                  River: ($16.40) K (2 players)
                  Hero bets $8.44 all in, priit13116 calls $6.87 all in

                  Final Pot: $30.14
                  Hero shows J T (a straight, Ten to Ace)
                  priit13116 shows A 6 (two pair, Aces and Kings)
                  Hero wins $29.64
                  (Rake: $0.50)

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #99
                    Re: Kõige fishisem pokkerituba

                    Ei kommentaari, veits vale käsi mida postitada.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #100
                      Re: Kõige fishisem pokkerituba

                      Seda kas laud on hea ja tasemelt halb ei vaadata praktiliselt kunagi keskmise poti suuruse järgi vaid selle järgi palju mängijaid siseneb lauda preflop passiivselt raha sisse pannes. Või üleliia agresiivselt hoopis.

                      Küsiks sult ühe lihtsa küsimuse wolfrek. Kui NL10 lauas istub 2 eeldatvasti fishi. Sinu ainus read on see, et nad on imeliku stackiga ja kasutaja nimi on fishine N: ranka666666 stack 7.45$ ja olgerplät1275 stack 8.90$ ja nad istuvad järjest. Kuhu istud sina, ehk kas Fishidest vasakule või paremale?
                      Last edited by timz0333; 14.01.13, 18:55.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #101
                        Re: Kõige fishisem pokkerituba

                        Mul phhui kuhu ma istun, fishilt saab alati raha kätte. Sinna kuhu mina istun, seal on ka raha

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #102
                          Re: Kõige fishisem pokkerituba

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Sinna kuhu mina istun, seal on ka raha ...
                          ... ja lillepotid.

                          Comment

                          • Wolferk
                            Jube Noob
                            • Jun 2012
                            • 176

                            #103
                            Re: Kõige fishisem pokkerituba

                            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                            Wolferk, sina või? Härra oli igatahes hoos.

                            Poker Stars $0.08/$0.16 No Limit Hold'em - 2 players
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            Hero (BB): $16.64
                            priit13116 (BTN/SB): $15.07

                            Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with J T
                            priit13116 raises to $0.48, Hero raises to $1.50, priit13116 calls $1.02

                            Flop: ($3.00) J Q K (2 players)
                            Hero bets $1.70, priit13116 calls $1.70

                            Turn: ($6.40) A (2 players)
                            Hero checks, priit13116 bets $1.76, Hero raises to $5, priit13116 calls $3.24

                            River: ($16.40) K (2 players)
                            Hero bets $8.44 all in, priit13116 calls $6.87 all in

                            Final Pot: $30.14
                            Hero shows J T (a straight, Ten to Ace)
                            priit13116 shows A 6 (two pair, Aces and Kings)
                            Hero wins $29.64
                            (Rake: $0.50)
                            Kindlasti mitte ei olnud mind selles heads-up`is.Seda esiteks sellepärast, et ma ei mängi PokerStarsis rahalaudasid.Ja teiseks,kui ma mõnikord juhuslikult heads-up mängin,siis teen seda hoopis teisiti,kui need mängijad.A6 oleks ma kohe enne floppi all-inn lükanud.JT oleks ma lihtsalt blindi callinud/checkinud,aga mitte sellega vastase tõstet callinud või üle tõstnud.Enne floppi võis isegi nii mängida nagu nad seda tegid.Aga see,mis flopis toimus,oli küll fishide heitlus:)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #104
                              Re: Kõige fishisem pokkerituba

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Seda kas laud on hea ja tasemelt halb ei vaadata praktiliselt kunagi keskmise poti suuruse järgi vaid selle järgi palju mängijaid siseneb lauda preflop passiivselt raha sisse pannes. Või üleliia agresiivselt hoopis.

                              Küsiks sult ühe lihtsa küsimuse wolfrek. Kui NL10 lauas istub 2 eeldatvasti fishi. Sinu ainus read on see, et nad on imeliku stackiga ja kasutaja nimi on fishine N: ranka666666 stack 7.45$ ja olgerplät1275 stack 8.90$ ja nad istuvad järjest. Kuhu istud sina, ehk kas Fishidest vasakule või paremale?
                              Vihje IP on alati enamusajast parem olla, aga kus pool on IP ?? :( TRIKIGA KÜSIMUS RAISK!
                              Last edited by VisaHing; 14.01.13, 20:33.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #105
                                Re: Kõige fishisem pokkerituba

                                facepalm.jpg

                                Comment

                                Working...