Kõige fishisem pokkerituba

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Wolferk
    Jube Noob
    • Jun 2012
    • 176

    #1

    Kõige fishisem pokkerituba

    Milline on kõige fishisem pokkerituba(Texas Holdem)? Kus on kõige rohkem ja kõige suuremad/räigemad fishid? Kus on kõige fishisemad rahalauad,SnG ja turniirid? Kas mõni pokkerituba on kõigis kolmes mänguvariandis kõige fishisem või omavad kõigis mänguvariantides esikohta erinevad pokkeritoad(millised?)
    Tänan!
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Tõenäoliselt mingi underground tuba kus on siuke rake, et anna otsad kui otseselt su küsimusele vastata. Urkad.
    Küll, aga on teised probleemid taolistes kohtades mängides.
    Starsis piisavalt fishe, ei ole nad veel otsa saanud.

    Comment

    • Ecuador13
      🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
      • Aug 2009
      • 730

      #3
      Re: Kõige fishisem pokkerituba

      +1 kuubeele, protsentuaalselt on fishe kõige rohkem kuskil urgastes, kus soft ei tööta ja rake on ulmeline (paf comes to mind), arvuliselt kõige rohkem fishe on siiski pokerstarsis.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #4
        Re: Kõige fishisem pokkerituba

        up to nl100 pokerstars

        Comment

        • Wolferk
          Jube Noob
          • Jun 2012
          • 176

          #5
          Re: Kõige fishisem pokkerituba

          Ma mõtlen ikka mängitavaid pokkeritubasid,kus soft töötab ja rake väga suur ei ole.
          Ja mis see kuubeele on?

          Comment

          • estkriz
            Jube Noob
            • Dec 2012
            • 123

            #6
            Re: Kõige fishisem pokkerituba

            bulldog777 merges. Seal saad kasinni ka minna rulli keerutama kui pokkeris ei joppa sul Wolf.

            E: soft töötab hästi ja isegi rakeback on.

            Comment

            • isutuba
              Grinder
              • Sep 2009
              • 633

              #7
              Re: Kõige fishisem pokkerituba

              Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
              Ma mõtlen ikka mängitavaid pokkeritubasid,kus soft töötab ja rake väga suur ei ole.
              Ja mis see kuubeele on?
              Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
              +1 qbj0hnile , protsentuaalselt on fishe kõige rohkem kuskil urgastes, kus soft ei tööta ja rake on ulmeline (paf comes to mind), arvuliselt kõige rohkem fishe on siiski pokerstarsis.
              fish

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #8
                Re: Kõige fishisem pokkerituba

                Tead Wolferk, ma avaldan sulle raha võitmise saladuse. ära mängi hasartmänge. Sellist asja nagu easy money ei ole olemas. Kasuta enda aega väärtuslikumalt

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • K2okfor_Mey
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2012
                  • 429

                  #9
                  Re: Kõige fishisem pokkerituba

                  Party, Paf, Olympic?

                  Comment

                  • C-3PO
                    Jube Noob
                    • Mar 2012
                    • 101

                    #10
                    Re: Kõige fishisem pokkerituba

                    Cake

                    Comment

                    • hakkameimema
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2011
                      • 349

                      #11
                      Re: Kõige fishisem pokkerituba

                      Ma ei mõista, kuidas te wolfi küsimusest aru ei saa, selgelt on küsimus kvantitatiivne. Pokerstarsis on kõige rohkem mängijaid, järelikult on seal ka fishe kõige rohkem, see et vaja natuke tableselecti teha ei tähenda, et fishe starsis vähe oleks.

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #12
                        Re: Kõige fishisem pokkerituba

                        Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                        natuke tableselecti
                        +1

                        Comment

                        • ahti2000
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 33

                          #13
                          Re: Kõige fishisem pokkerituba

                          Ma siin mängisn korraga 2 toas sarnaseid limiite, sama stiiliga : cakes ja pokerstarsis fullringi NL10-NL25.

                          Cake graafik kõik praktilselt NL20, stiil 15/12:



                          Pokerstarsis NL10- 45k kätt NL16- 60k NL25- 90k, stiiliga 15/12

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #14
                            Re: Kõige fishisem pokkerituba

                            Eneti nl25&50 on ikka noo päris fishised, aga rake tappev.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #15
                              Re: Kõige fishisem pokkerituba

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Tead Wolferk, ma avaldan sulle raha võitmise saladuse. ära mängi hasartmänge. Sellist asja nagu easy money ei ole olemas. Kasuta enda aega väärtuslikumalt
                              +1
                              Sellega on kõik öeldud.
                              Ja ma tõesti loodan, Wolferk, et mitte ühtegi taolist teemat, a la rulett, fishisem tuba jne enam ei tule.

                              Comment

                              Working...