Kõige fishisem pokkerituba

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #61
    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Siimud siin, Siimud seal, Siimud iga nurga peal.

    Comment

    • Wolferk
      Jube Noob
      • Jun 2012
      • 176

      #62
      Re: Kõige fishisem pokkerituba

      Algselt postitas Rigged Vaata postitust
      Mis sulle nalja teeb? Ega sa ometi ei pea keskmise tasemega mängijaid fishideks?? Keskmise tasemega mängijaid on jah võib-olla mingi 50%.Mängivad keskmisi käsi,kui keegi enne floppi suurt tõstet ei tee.Mõned callivad väikese tõste kah enne floppi ära.Aga suuremaid tõsteid üldiselt ära ei calli ja kui flopist midagi ei hiti või mingit head tõmmet ei saa,siis üldiselt ei calli väikest tõstet samuti mitte.Selliste mängijate käest on suhtelist raske raha saada,kuna nad on nõus rohkem raha mängu panema ainult "monster" kaartidega või siis,kui neil on midagi väga tugevat lauda tulnud.Ise mängin sarnaselt.Aga fishide vastu ainult "monster" kaarte ootama ei pea.Oleneb sellest,kui suure fishiga tegemist on.Fishid ju mängivad nõrke kaarte ja tõstavad/callivad igasuguse jamaga.Milliseid laudu te üldse fishiseks peate? Kui kõrge on keskmine poti suurus ja mis limiidil,et lauda võib nimetada fishiseks ning te sinna hea meelega mängima läheksite? Ja kui palju suurem peaks olema mängija bankroll sellest summast,millega ta lauda läheb?

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #63
        Re: Kõige fishisem pokkerituba

        Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
        Ja kui palju suurem peaks olema mängija bankroll sellest summast,millega ta lauda läheb?
        vähemalt 30 korda. Parem oleks 40 korda.
        Niiet sinu bankroll on trios vähemalt 600?

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #64
          Re: Kõige fishisem pokkerituba

          NVM.

          Comment

          • Wolferk
            Jube Noob
            • Jun 2012
            • 176

            #65
            Re: Kõige fishisem pokkerituba

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            ei. sa oled selle pärast halb mängija, et sa usud õnnenumbritesse, üritad ruletti biitida ja oled niisama natukene pea peale kukkunud.



            võta enda nõu kuulda.
            Ma usun õnnenumbritesse mingil määral,kuna teatud numbrid on mulle raha sisse toonud,kui ruletilauda istunud olen.Ja jutt käib päeva esimeset panustamisseeriast,millega peaegu iga päev(kui mänginud olen) on vajalik number tulnud.Miks ma ei peaks siis õnnenumritesse uskuma?! Edasi on läinud,kuidas kunagi.Mõnikord ongi ainult ühe korra tulnud,aga mõnikord on päris palju kordi tulnud.Ruletti ei olegi võimalik biitida.Aga hea õnnega on küll võimalik võita.

            Aga miks sa ruletist rääkima hakkasid,kui me räägime siin pokkerist.Ruleti jaoks on eraldi teema ju olemas.Selle asemel,et teemat vahetada ning mind sõimata ja mõnitada minu vanade postituste pärast,võiksid parem selgitada,mis minu postitustes pokkeri kohta imelikku oli?

            Comment

            • Wolferk
              Jube Noob
              • Jun 2012
              • 176

              #66
              Re: Kõige fishisem pokkerituba

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              vähemalt 30 korda. Parem oleks 40 korda.
              Niiet sinu bankroll on trios vähemalt 600?
              30-40 korda?? Miks mu bankroll peaks olema 30-40 korda suurem sellest summast,millega ma lauda lähen.see on ju tohutult väiksem summa,kui terve bankroll.Nii ju kasum kiiresti ei tule.Pealegi ma mängin tavaliselt ainult ühes lauas korraga.Kui ma mängin fishises lauas ja mängin hästi,kas siis 3-4 korda ei piisa? 10 korda on kindlasti täiesti piisav.

              Ütleme,et mul oleks 600 Eurot.Kas ma siis 50 Euroga ei tohigi lauda minna? Miks küll?? Aga 20 Euroga tohiksin lauda minna?

              Comment

              • Murdock
                Grinder
                • Jun 2010
                • 690

                #67
                Re: Kõige fishisem pokkerituba

                Sa oled ise üks suur fish,mis tuba sa veel otsid

                Comment

                • Wolferk
                  Jube Noob
                  • Jun 2012
                  • 176

                  #68
                  Re: Kõige fishisem pokkerituba

                  Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                  Sa oled ise üks suur fish,mis tuba sa veel otsid
                  Ei ole ma mingi fish.Mängin ainult häid kaarte.Mille alusel sa minu kohta sedasi valetad?

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #69
                    Re: Kõige fishisem pokkerituba

                    Wolf ma vaatan et sa Pärnust, sa livet ka mängimas käid kuskil? Anna teada kui järgmine kord lähed, tulen teen sulle õlle välja.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #70
                      Re: Kõige fishisem pokkerituba

                      Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                      Kuidas nii??? Kuidas need mängijad saavad olla fishid,kes pidevalt foldivad ja ootavad ainult häid kaarte.Ja teiste mängijate tõsteid callivad või tõstavad üle ainult siis,kui neil on "monster" kaardid? Sellisel juhul on nad ju head mängijad.Triobetis on selliseid küllaltki häid mängijaid ilmselt mingi 95%.
                      Sul on õigus, need mängijad pole fishid, need on dongid.
                      Btw lock it up vbl? See peab 100% level olema, siukest inimest ei saa olemas olla.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #71
                        Re: Kõige fishisem pokkerituba

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #72
                          Re: Kõige fishisem pokkerituba

                          Krt, sepad, kas te olete ise lambad või teile lihtsalt meeldib pläma ajada siin. Kas keegi veel kahtleb, et wolferk ei ole järjekordne foorumitroll? See on ju ilmselge, et ta kellegi kloon, kes igavusest siin neid teemasid teeb ja vaikselt pihku itsitab, kui agaralt kõik käima lähevad.

                          Comment

                          • Wolferk
                            Jube Noob
                            • Jun 2012
                            • 176

                            #73
                            Re: Kõige fishisem pokkerituba

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Sul on õigus, need mängijad pole fishid, need on dongid.
                            Btw lock it up vbl? See peab 100% level olema, siukest inimest ei saa olemas olla.
                            Dongid?? Milleks sa sedasi valetad? Need on head mängijad,mitte mingid dongid.Ja ma olen kindel,et iga vähegi pokkeriga tuttav inimene teab seda.Mina ei levelda.Milleks sellised süüdistused ja valed??!!

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #74
                              Re: Kõige fishisem pokkerituba

                              Ahhh, puhka jalga või mine anna jämejalas kellegile vaba päev, las jalutab ka linnapeal natuke ringi.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #75
                                Re: Kõige fishisem pokkerituba

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Krt, sepad, kas te olete ise lambad või teile lihtsalt meeldib pläma ajada siin. Kas keegi veel kahtleb, et wolferk ei ole järjekordne foorumitroll? See on ju ilmselge, et ta kellegi kloon, kes igavusest siin neid teemasid teeb ja vaikselt pihku itsitab, kui agaralt kõik käima lähevad.
                                Mul on põhjust arvata, et sa eksid.

                                Comment

                                Working...