Kõige fishisem pokkerituba

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #46
    Re: Kõige fishisem pokkerituba

    Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
    nl5??!! Mõnitad või? Ma ei mängi üldse nl5.Miinimum,kus ma mängin,on nl20.Ma lihtsalt mainisin,et käisin ükskord nl400 proovimas.Jah,olin küll tiltis.
    Mis asi see tilt on?

    Comment

    • Wolferk
      Jube Noob
      • Jun 2012
      • 176

      #47
      Re: Kõige fishisem pokkerituba

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Isegi, kui oleks olema selline tuba, siis ma seda sulle küll ei ütleks!
      Miks??

      Comment

      • Wolferk
        Jube Noob
        • Jun 2012
        • 176

        #48
        Re: Kõige fishisem pokkerituba

        Algselt postitas C-3PO Vaata postitust
        Sendilaudades pole vaja fishe otsida, arenda oma mängu parem.
        Ma oskan mängida.Mida ma arendama peaksin? Ja milliste panustega laudu sa sendilaudadeks nimetad?
        Last edited by Wolferk; 14.01.13, 09:15.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #49
          Re: Kõige fishisem pokkerituba

          Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
          Ma oskan mängida.Mida ma arendama peaksin? Ja milliste panustega laudu sa sendilaudadeks nimetad?
          Kui sa oskaks mängida, siis sa saaks aru, et kõik su vastased on nl20's kohutavad fishid.

          Comment

          • Wolferk
            Jube Noob
            • Jun 2012
            • 176

            #50
            Re: Kõige fishisem pokkerituba

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Mis asi see tilt on?
            Oo! Sa ei tea,mis tilt on. Eks uuri järgi siis: http://www.etpf.ee/78/pokkerisonastik/

            Kas head mängijat,kes läheb peale kaotust kõrgemate panustega lauda,et kaotatud raha tagasi võita,saab üldse tiltis mängijaks nimetada(kui mängija ei hakka halvasti mängima vaid mängib hästi)?

            Comment

            • Trapface
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 197

              #51
              Re: Kõige fishisem pokkerituba

              Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
              Oo! Sa ei tea,mis tilt on. Eks uuri järgi siis: http://www.etpf.ee/78/pokkerisonastik/

              Kas head mängijat,kes läheb peale kaotust kõrgemate panustega lauda,et kaotatud raha tagasi võita,saab üldse tiltis mängijaks nimetada(kui mängija ei hakka halvasti mängima vaid mängib hästi)?
              Aga oskad sa äkki seletada, mis asi on "level"?

              Olen kuulnud pokkeriproffe seda kasutamas, aga ei leidnud seda sinu ETPF viitest.

              Comment

              • Wolferk
                Jube Noob
                • Jun 2012
                • 176

                #52
                Re: Kõige fishisem pokkerituba

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Kui sa oskaks mängida, siis sa saaks aru, et kõik su vastased on nl20's kohutavad fishid.
                Kuidas nii??? Kuidas need mängijad saavad olla fishid,kes pidevalt foldivad ja ootavad ainult häid kaarte.Ja teiste mängijate tõsteid callivad või tõstavad üle ainult siis,kui neil on "monster" kaardid? Sellisel juhul on nad ju head mängijad.Triobetis on selliseid küllaltki häid mängijaid ilmselt mingi 95%.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #53
                  Re: Kõige fishisem pokkerituba

                  Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                  Kas head mängijat,kes läheb peale kaotust kõrgemate panustega lauda,et kaotatud raha tagasi võita,saab üldse tiltis mängijaks nimetada(kui mängija ei hakka halvasti mängima vaid mängib hästi)?


                  hea mängija ei lähe üle br/biiditavat limiiti mängima, et raha tagasi teha. does not compute.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #54
                    Re: Kõige fishisem pokkerituba

                    Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                    Kuidas nii??? Kuidas need mängijad saavad olla fishid,kes pidevalt foldivad ja ootavad ainult häid kaarte.Ja teiste mängijate tõsteid callivad või tõstavad üle ainult siis,kui neil on "monster" kaardid? Sellisel juhul on nad ju head mängijad.Triobetis on selliseid küllaltki häid mängijaid ilmselt mingi 95%.
                    täitsa ****** vend oled ikka.

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #55
                      Re: Kõige fishisem pokkerituba

                      See teema peale ruletistrateegia vaibumist järjekordselt puhas kuld.Jätkake härrased!

                      Comment

                      • Trapface
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 197

                        #56
                        Re: Kõige fishisem pokkerituba

                        Täna, just siin ja praegu, tehakse pokkerirevolutsiooni!

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #57
                          Re: Kõige fishisem pokkerituba

                          Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                          Üldse mängin pokkerit vähe,kuna Triobetis fishe tavaliselt ei ole.

                          Comment

                          • Wolferk
                            Jube Noob
                            • Jun 2012
                            • 176

                            #58
                            Re: Kõige fishisem pokkerituba

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust


                            hea mängija ei lähe üle br/biiditavat limiiti mängima, et raha tagasi teha. does not compute.
                            Ma tean küll, et head mängijad nii ei tee.Mina samuti ei tee.Ühe korra tegin nii.Kas ma olen nüüd sellepärast halb mängija,et ükskord 5 minutiks kõrgemate panustega lauda läksin??!!

                            Comment

                            • ropka11
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1008

                              #59
                              Re: Kõige fishisem pokkerituba

                              Keegi teab mõnda fishist pokkerituba(protsentuaalselt palju rämedaid fishe),kus rahalaudades ei saa ennast järjekorda panna,vaid lauda saab see,kes jõuab lauas esimesena vaba koha võtta?
                              Ongames ei saa järjekorda panna.Tõsi peale Bwini lahkumist on mängud kehvemad.
                              Samuti saad seal positsiooni fishi vastu parandada juba istudes lauas kuna üks iste on kogu aeg vaba.
                              Märgates paremat positsiooni lauas ootad ära kuni blindid sinuni jõuavad, niikui viimase käe enne blinde ära viskad kiirelt laud kinni ja uuesti uue koha peale istununa laud lahti.Kindlasti ei tohi sa enne sitout olla kui kohta vahetad.
                              Siis praktiliselt võimatu lauda tagasi saada.
                              Kiireid näppe.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #60
                                Re: Kõige fishisem pokkerituba

                                Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                                Ma tean küll, et head mängijad nii ei tee.Mina samuti ei tee.Ühe korra tegin nii.Kas ma olen nüüd sellepärast halb mängija,et ükskord 5 minutiks kõrgemate panustega lauda läksin??!!
                                ei. sa oled selle pärast halb mängija, et sa usud õnnenumbritesse, üritad ruletti biitida ja oled niisama natukene pea peale kukkunud.

                                Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                                Ei tasu lolli mängida siin foorumis,see on igale arukale inimesele läbinähtav.
                                võta enda nõu kuulda.

                                Comment

                                Working...