WSOP 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #61
    Re: WSOP 2011

    minu arvates küll hellmuth väga lahe kuju ja hea turnamängija.skilli ikka on veel noorte prodega maadelda ja bracelette püüda

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #62
      Re: WSOP 2011

      lahe kuju? vaata kuidas ta mängib ja kuidas ta käitub veidi, nagu mingi 5 aastane laps

      Comment

      • redddman10
        Grinder
        • Aug 2010
        • 703

        #63
        Re: WSOP 2011

        Algselt postitas Timpz Vaata postitust
        lahe kuju? vaata kuidas ta mängib ja kuidas ta käitub veidi, nagu mingi 5 aastane laps
        vaata kuidas ta mängib? jah ta ei ole cashipro aga usun et sadu kordi parem turnamängija kui sina...vennal jh sitt attidude..nojaaa..entertainment kõikidele.tal vist vähe rohkem ette näidata kui sul usun.Seleta palun mulle kuidas ta mängib siis?

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #64
          Re: WSOP 2011

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #65
            Re: WSOP 2011

            Tbh Skeiky on moron.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #66
              Re: WSOP 2011

              Sheiky ~ pool aastat tagasi korraldas iga päev mingis Vegase kasiinos jamasid cashgame ajal, kutsus pidevalt mängijaid välja seisu tegema jne, lõppes tavaliselt tema kasiinost väljaviskamisega :D

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #67
                Re: WSOP 2011

                ok

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #68
                  Re: WSOP 2011

                  Ei ole kaugeltki Hellmuthi pooldaja, aga viimasel paaril aastal on ta suureks kasvanud vist lõpuks. Vähemalt sinna suunas tundub teel olevat.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #69
                    Re: WSOP 2011

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Sheiky ~ pool aastat tagasi korraldas iga päev mingis Vegase kasiinos jamasid cashgame ajal, kutsus pidevalt mängijaid välja seisu tegema jne, lõppes tavaliselt tema kasiinost väljaviskamisega :D
                    too sheiky on ju totaalne debiilik. Tahab kuuluda sinna, kus ta tegelikult ei kuulu.
                    Ta üldse kuskil võitnud ka midagi on :D ?
                    üks vid tast, prolly kõik näinud aga lmao ükski õige pokkerimängija nii ei käitu.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #70
                      Re: WSOP 2011

                      Lõpp parim, kuidas Hellmuth kurdab Matusowile ja Matusow vastab: "I don't care, you're way out of line." :D

                      Comment

                      • redddman10
                        Grinder
                        • Aug 2010
                        • 703

                        #71
                        Re: WSOP 2011

                        naljakas lõpp indeed lol

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #72
                          Re: WSOP 2011

                          Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                          vaata kuidas ta mängib? jah ta ei ole cashipro aga usun et sadu kordi parem turnamängija kui sina...vennal jh sitt attidude..nojaaa..entertainment kõikidele.tal vist vähe rohkem ette näidata kui sul usun.Seleta palun mulle kuidas ta mängib siis?
                          OMG reddman 10 kõikide Phillide kaitseingel möllab ka siin foorumis.
                          Ma ei saa aru miks sa isiklikuks lähed kui keegi oma arvamust avaldab-sadu kordi parem turnamängija kui sinaLOL.Täpselt sama tekstiga tulid välja teises foorumis minu kohta.
                          Ei ole midagi Hellmuthi vastu aga aastamängijaks teda nimetada küll ei sobi.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #73
                            Re: WSOP 2011

                            Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                            Ei ole midagi Hellmuthi vastu aga aastamängijaks teda nimetada küll ei sobi.
                            Miks, kõige paremini ju see aasta mänginud? (s.t. kõige paremad tulemused, mängu ennast ei saa kommenteerida)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #74
                              Re: WSOP 2011

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Miks, kõige paremini ju see aasta mänginud? (s.t. kõige paremad tulemused, mängu ennast ei saa kommenteerida)
                              seidel on imo paremini pand .. vb eksin mäluga ..

                              Comment

                              • E-Kunn
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 261

                                #75
                                Re: WSOP 2011

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                seidel on imo paremini pand .. vb eksin mäluga ..
                                +1

                                Comment

                                Working...