WSOP 2011
Collapse
X
-
Comment
-
Re: WSOP 2011
10 mulle, 9930 veel.Algselt postitas pastilaa Vaata postitustKa minult $10. $9980 minna...
Kahjuks ise olin peamisel satikal täis, net jamas ja keskendumine oli null ehk siis 20 midagi koht 72st, esimesed kaks said 5k paketi mingile kõrvalevendile.
Comment
-
-
Re: WSOP 2011
Tänud.Algselt postitas ranka Vaata postitustGood job, Rasmer! :)
Praeguse seisuga olen Vegases 30.juuni-6.juuli.
Comment
-
Re: WSOP 2011
Paned osakuid ka müüki?Algselt postitas rasmer Vaata postitustTänud.
Praeguse seisuga olen Vegases 30.juuni-6.juuli.
Comment
-
Re: WSOP 2011
fixed. typo oli ja viimasel ajal (viimase aastaga) olen jubedaks düsgraafikuks hakanud.Algselt postitas kivisaba Vaata postitustmõnusalt tegid käskiva lause ja siis peitsid selle küsimärgi taha :D
aga wp rasmer ja head flipi õnne
Comment
-
Re: WSOP 2011
aii naissness, väga mõnus pakett, gl:)Algselt postitas rasmer Vaata postitustTänud.
Praeguse seisuga olen Vegases 30.juuni-6.juuli.
Comment
Comment