WSOP 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #31
    Re: WSOP 2011

    mina ja kristjanlaas tuleme juuli alguses ME-le (kui kõik läheb 19ndal juunil NII nagu PEAB :D)

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #32
      Re: WSOP 2011

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Paned osakuid ka müüki?
      Ma arvan, et ei pane, aga annan kindlasti siin teemas teada kui panen.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #33
        Re: WSOP 2011

        huvi oärast küsin, kui palju turkasi päevas mängisid ja mis maksumusega
        Kui palju hittisid jne?

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #34
          Re: WSOP 2011

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          huvi oärast küsin, kui palju turkasi päevas mängisid ja mis maksumusega
          Kui palju hittisid jne?
          Sharkscope järgi tuli 4 kuu peale umbes 1200 turniiri, täispäevadel ligi 20 turniiri kanti päevas keskmiselt ma arvan. Enamuses ikkagi low turnad, aga mida edasi seda rohkem sai midstakes turnasid ka juurde võetud (50$ freezeout suurim). Mänguga jäin plussi ligi 10k dollarit. Hiiter sattus õigele ajale.

          Comment

          • KraindOnMaind
            FPP Pro
            • Jun 2009
            • 228

            #35
            Re: WSOP 2011

            ma ei mängi see aasta, sest phil ivey ei mängi ka

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #36
              Re: WSOP 2011

              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
              Sharkscope järgi tuli 4 kuu peale umbes 1200 turniiri, täispäevadel ligi 20 turniiri kanti päevas keskmiselt ma arvan. Enamuses ikkagi low turnad, aga mida edasi seda rohkem sai midstakes turnasid ka juurde võetud (50$ freezeout suurim). Mänguga jäin plussi ligi 10k dollarit. Hiiter sattus õigele ajale.
              Mitu FT said nende 1200 turna jooksul ja mis kohad tulid, kui viitsid jagada :)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #37
                Re: WSOP 2011

                rasmer, sul on täitsa kobe mtt alltime graafik ipokeris! :)
                wp

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #38
                  Re: WSOP 2011

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  rasmer, sul on täitsa kobe mtt alltime graafik ipokeris! :)
                  wp
                  jep, väga ilus. bracelet situation, gl!

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #39
                    Re: WSOP 2011

                    Tänud. :) Sorry Cash87, et su küsimus jäi alguses kahe silma vahele, aga ma ei oska praegu ka kindlalt vastata. Mul tundub, et HEM näitab mingit kelbast.
                    Anyway, sõidan Eestist ära 29.juuni. Mängijaid tuleb ilmselt 3000-4000 vahele, nii et easy money.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #40
                      Re: WSOP 2011

                      Blääd. Mõnus pakett ju tegelt.
                      Kui outi lendad, saad vähemalt 6 päeva segast panna vegases.

                      limusiiniga hotelli ja helikopteriga ka veel tiir peale.
                      njaa.

                      Aga mis 19nendal selgub hotcocapococola ?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #41
                        Re: WSOP 2011

                        siis saame main eventile läbi OO:)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #42
                          Re: WSOP 2011

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          siis saame main eventile läbi OO:)
                          jap, coca ja laasipoiss hitivad end Vegasesse...yea baby!

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #43
                            Re: WSOP 2011

                            LOL @ Phil Hellmuth jälle teine. Ma kujutan ette, et tüüp läheb päris hulluks juba, ta on braceletidest sõltuvuses.

                            Comment

                            • lartsyo
                              Räme Fish
                              • May 2011
                              • 4

                              #44
                              Re: WSOP 2011



                              go imre

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #45
                                Re: WSOP 2011

                                wow siit tuleb midagi korralikku

                                Comment

                                Working...