Ma arvan, et pokkeri aasta suursündmus väärib oma teemat küll. Kõik arutelu, railingu, reisijutud jms võiks siia koguda. Keegi on minemas ?
Ise üritan iPokeri turnade leaderboardi kaudu ühe paketi saada, paari päeva jooksul selgub kas õnnestub.
Ise üritan iPokeri turnade leaderboardi kaudu ühe paketi saada, paari päeva jooksul selgub kas õnnestub.
TC
Comment