WSOP 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #1

    WSOP 2011

    Ma arvan, et pokkeri aasta suursündmus väärib oma teemat küll. Kõik arutelu, railingu, reisijutud jms võiks siia koguda. Keegi on minemas ?
    Ise üritan iPokeri turnade leaderboardi kaudu ühe paketi saada, paari päeva jooksul selgub kas õnnestub.
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #2
    Re: WSOP 2011

    Mina mängin mõne eventi

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #3
      Re: WSOP 2011

      See hooaeg jääb kahjuks vahele.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: WSOP 2011

        So close...gl ajuvaba:(

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #5
          Re: WSOP 2011

          Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
          Mina mängin mõne eventi
          Loodetavasti on ikka ME ka sees? :)

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #6
            Re: WSOP 2011

            Kui OO teeks toreda kampaania, et viis või kümme parimat punktitoojat WSOPile, siis annaks hagu küll. Vihje-vihje. Coca, orgunni ää.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #7
              Re: WSOP 2011

              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
              Loodetavasti on ikka ME ka sees? :)
              FlopFM'is ütles, et mängib.

              Comment

              • Gettofish
                FPP Pro
                • Nov 2009
                • 259

                #8
                Re: WSOP 2011

                Märkasin Veetle teeb otseülekandeid WSOPist, ei tea kuidas see välja nägema hakkab.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #9
                  Re: WSOP 2011

                  Klaaspro, mängid side-eveti?

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #10
                    Re: WSOP 2011

                    Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                    Märkasin Veetle teeb otseülekandeid WSOPist, ei tea kuidas see välja nägema hakkab.
                    vaatasin 2009 aastal neid stream ülekandeid. kui kuulsusi finaallauas siis on ok vaadata siis saab kino ka ika vahel, aga üldiselt on see ika väga tuim vaatamine ning väga veniv. vb on nüüd mingid uuendused, et lives näed taskukaarte nagu pokerstars tegi hiljuti ühe finaallaua ülekannet. siis oleks päris hea. aga muidu see stram oli nii et lihtsalt näidati kaamerat lauast ja mäng käis nagu ikka pokkeri turniiril. vahepeal oli nii et tunni jooksul nägid 5 korda floppi :) igav ühesõnaga.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: WSOP 2011

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Kui OO teeks toreda kampaania, et viis või kümme parimat punktitoojat WSOPile, siis annaks hagu küll. Vihje-vihje. Coca, orgunni ää.
                      Sa teed nalja?
                      Sellist promo ei suudaks OO antud hetkel küll endale lubada. Vb alles 1-2+ aasta pärast, kui mitte rohkem. Olgem ausad, nii toorest promo pole ju kusagil imo?


                      Üks pakett = 13 000$

                      VB väga healjuhul tehakse üks rakerace, mille võitja saaks WSOP ME 13k$ paketi, aga imo sellel poleks mõtet, sest ülejäänud ei saa mitte midagi. Kui ka 2+ kohad peaksid mingi auhinna/freerolli ticketi saama, siis läheb see jällegi OOl nii kalliks maksma (liiga suur overlay)


                      Küll aga taoline promo teha "aasta kokkuvõttes", et ala 5 parimat FPP kogujat (10-11 kuu jooksul) saavad 13k$ WSOP ME paketi, siis see oleks juba mõeldav imo :).
                      Kui meeles, siis räägin sellest Pajumaale

                      Comment

                      • runnar
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 740

                        #12
                        Re: WSOP 2011

                        ega WSOP pole ainult ME, paar $1-1,5k eventi saab ~$5k paketiga ka ära mängida

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #13
                          Re: WSOP 2011

                          Algselt postitas runnar Vaata postitust
                          ega WSOP pole ainult ME, paar $1-1,5k eventi saab ~$5k paketiga ka ära mängida
                          kas tõesti on mõtet lennata üle ookeani, et mängida paar 1,5k turbo eventi (mille võitudest tuleb mingeid makse ka vist maksta?)? reisimiseks kulub ka sitta kanti aega ja raha.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: WSOP 2011

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            kas tõesti on mõtet lennata üle ookeani, et mängida paar 1,5k turbo eventi (mille võitudest tuleb mingeid makse ka vist maksta?)? reisimiseks kulub ka sitta kanti aega ja raha.
                            Sin city nägemine on ka ju põnev nendele, kes pole veel käinud :)

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: WSOP 2011

                              Võiks klappida ja stakeda Leitsi ME-le. Ma oleks käpp, kes veel?

                              Comment

                              Working...