Pokker Egiptuses

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #46
    Re: Pokker Egiptuses

    Kui joogid tasuta, siis söögile eriti ei rõhuta obv

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #47
      Re: Pokker Egiptuses

      Ma arvan, et kõik peaksid korra Egiptuses ära käima. Aga tagasi küll sinna ei läheks. Näha pole kuurortites midagi. Kohalikel pole midagi müüa ka. Söök ei kõlba kusagile (pasanteeria põhimõtteliselt garanteeritud kui liigselt eksperimenteerima hakkad). Joogid on samad nagu igal pool mujal. Ainult sukeldumiseks oli hea koht. 90% inimesi on seal sellepärast, et see on odav, mitte sellepärast, et neile seal väga meeldiks.

      Poolkõvadest kogemustest võib mainida veel räpast ümbruskonda, tuulist ilma (veebruaris käisin, low season), igal pool tolknevaid kohalikke ja raskekujulist pasanteeriat. Sõime vaid hotellis (kus oli mingi "pasavaba sertifikaat" seinal ja jõin Eestist kaasa võetud konjakit. Siiski õnnestus kolmekesi käies kõigil ikka seedimine korralikult käima tõmmata. Naine veetis ühe nädala Egiptuses ja teise Merimetsa haiglas. Puhkust rohkem kui rubla eest.

      Et päris OT poleks: Pokkerit ei mänginud. Küsisin mitmetelt tegelastelt kohapeal, mis kasiinodes toimub ja kõik vastasid, et pokkerit seal eriti ei mängita, blindid väikesed ja actionit vähe. See oli 2010 algus. Ise vaatama ei läinud.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #48
        Re: Pokker Egiptuses

        irw, pasavaba sertifikaat :D

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #49
          Re: Pokker Egiptuses

          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
          Poolkõvadest kogemustest võib mainida veel räpast ümbruskonda, tuulist ilma (veebruaris käisin, low season), igal pool tolknevaid kohalikke ja raskekujulist pasanteeriat. Sõime vaid hotellis (kus oli mingi "pasavaba sertifikaat" seinal ja jõin Eestist kaasa võetud konjakit. Siiski õnnestus kolmekesi käies kõigil ikka seedimine korralikult käima tõmmata. Naine veetis ühe nädala Egiptuses ja teise Merimetsa haiglas. Puhkust rohkem kui rubla eest.
          tilt läks sekunditega üle kui seda lõiku lugesin :D

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #50
            Re: Pokker Egiptuses

            oma klaasiga ei lasta sisse?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #51
              Re: Pokker Egiptuses

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Kui joogid tasuta, siis söögile eriti ei rõhuta obv
              Dunno pole paremat sööki kuskil väljas söönud ja valik oli söögikordadel ikka väga rikkalik.
              Seal oli süüa nii,et tapab,aga võisid vabalt nii ka teha,et lähed ütled kokale,et tee üks burks valmis ja teeb ka.
              Kelnerid toimetasid ka ringi ja kui nipsu lasid siis toodi sulle juua ka veel juurde kui vaja :D.

              Uuel aastal toodi lauda kokku mingi 3 sampust mis küsisime ja selle eest ka ei pidanud maksma.Või noh mis olid meil vähemalt seal paketi sees.

              Aga see oleneb mis ise võtate.Meil läks 11k näkku hotell ja lennupiletid nädal aega.
              Muidu jah uuest aastast räägitud sai juba siis pole kunagi nii kõvas klubis veel käinud kui seal uuel aastal.Jube kõva oli ikka.David vendetta ja alex gaudino olid siis seal.Siuke möll ikka,et paha hakkab ja elamus
              Last edited by qbj0hn; 06.04.11, 18:01.

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #52
                Re: Pokker Egiptuses

                Kellegil Türgi kohta on midagi rääkida? Mul selle nädala lõpus minek Alanyasse. Ütleme nii, et ootused pole kõrged, et ei peaks pettuma. All inclusive pakett mingi.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #53
                  Re: Pokker Egiptuses

                  Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                  Kellegil Türgi kohta on midagi rääkida? Mul selle nädala lõpus minek Alanyasse. Ütleme nii, et ootused pole kõrged, et ei peaks pettuma. All inclusive pakett mingi.
                  Mul sõber on just ntx Türgi regular mitte Egiptuse. Tema sõnul oli üsna epic, päris ainult ei molutanud rannas ja klubides. Võttis mingeid langevarjuga kõrgustesse paadi järel, waterskiing jne.... Sebis vene milfe ja muidu värsket liha, kes sinna puhkama tuli. Aga tal oli ultra all inclusive :D :D.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #54
                    Re: Pokker Egiptuses

                    Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                    Kellegil Türgi kohta on midagi rääkida? Mul selle nädala lõpus minek Alanyasse. Ütleme nii, et ootused pole kõrged, et ei peaks pettuma. All inclusive pakett mingi.
                    l2heb OT'ks .. aga noh. Ise olen käinud 3-4x täpselt ei mäletagi ... Enamus kordades UAI paketiga (kogu välismaine jook ka tasuta)... Alanya on siuke yks suurimaid vist, suur rannajoon, sitt rand (mingi kiviklibu).. aga noh, võrreldes egiptusega siis imo mitu x parem .. Samas kaupmehed on nagu on igal pool, huiavad nad nii aasiad, egitpuses kui türgisd .. kuid siiski, ma läheks sinna veel ..

                    Tho ma ie viitsi seal midgai teha, lebotaks ja jooks (õlle klaasid olid 0.5l v2hemalt :D)

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #55
                      Re: Pokker Egiptuses

                      ma käisin egiptuses mingi 2 aastat tagasi naisega. võtsime mingi 4+ all inclusive sharmis. jook oli kella 10 - 22, baar oli basseinis olemas + miljon baari veel hotellis. toit oli päris hea, 8 - 02. ei vingu midagi, sai joodud, kohapeal tutvutud venelaste, ukrainlastega, eestlastega. ülimõnus ja suht odav nädal. oleks aega, läheks veel.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #56
                        Re: Pokker Egiptuses

                        Kas siin foorumis üldse mingi reisi/pokker välismaal teema on ? Igal juhul kui ei ole, siis võiks selle teema ümber nimetada või tekitada.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #57
                          Re: Pokker Egiptuses

                          Tra kirjutasin hullult asjalikku juttu pokkerist ja sharmist ning tõmmati mingi ema naljadega vesi peal. TILT

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #58
                            Re: Pokker Egiptuses

                            Algselt postitas antnx Vaata postitust
                            Tra kirjutasin hullult asjalikku juttu pokkerist ja sharmist ning tõmmati mingi ema naljadega vesi peal. TILT

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #59
                              Re: Pokker Egiptuses

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              ma käisin egiptuses mingi 2 aastat tagasi naisega. võtsime mingi 4+ all inclusive sharmis. jook oli kella 10 - 22, baar oli basseinis olemas + miljon baari veel hotellis. toit oli päris hea, 8 - 02. ei vingu midagi, sai joodud, kohapeal tutvutud venelaste, ukrainlastega, eestlastega. ülimõnus ja suht odav nädal. oleks aega, läheks veel.
                              Maitse asi, aga ma puhkusel olles küll ühtegi venelast, ukrainlast ega eestlast ei tahaks näha.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #60
                                Re: Pokker Egiptuses

                                vene naised suht nuts siiski..
                                Meestega obv ei viitsiks pidu panna, ei viitsiks neid nihhuijasse ja karotšesid ära kuulata.

                                Comment

                                Working...