Pokker Egiptuses

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    Pokker Egiptuses

    Kas keegi on Sharmis pokerdanud?
    Infot kasiinode, rahalaudade kohta?
    Tõenäoliselt cashgame jookseb pidevalt, aga kas seal turniire ka toimub (regulaarseid vms?)

    kogemused?
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #2
    Re: Pokker Egiptuses

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Pokker Egiptuses

      rofl....jaa, omal ajal sai seda juba loetud :D
      Tõenäoliselt 5-5€ mängus tuleks osaleda....mmm

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #4
        Re: Pokker Egiptuses

        Sitt tuli püksi vedelas kujus... ROFL. 2 aastat tagasi oli seal jah jube fishine, a uuemal ajal pidi kasinne rohkem olema ja paremad mängijad kohale läinud donke lüpsma. Nii et ei oska enam kommenteerida

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: Pokker Egiptuses

          text on toores, lmao

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: Pokker Egiptuses

            Detsembris käisin egiptis, kasiinodesse ei jõudnud, aga neid oli pmst igale nurgale tekkinud, mõnes oli silt väljas, et texas holdem poker, usun et rege seal eriti pole ja suht fishine.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Pokker Egiptuses

              nice

              Comment

              • Ints
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1216

                #8
                Re: Pokker Egiptuses

                Tai asemel egiptusesse elama mingiks ajaks talvel siis :D

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: Pokker Egiptuses

                  Kas tõesti kohalikud saavad lubada endale kasiinokülastust ja pokkerimängu või võetakse vene turistidelt? Samas need turistid kes Egiptuses käivad on ju ka üldjuhul sendilugejad...

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #10
                    Re: Pokker Egiptuses

                    kohalikke ei lasta kasiinosse sissegi
                    sharmis liigub igasugust rahvast-ei usu et enamus rotid on

                    Eks palju sõltub live gamedest ka rakest. Kui on killer rake, siis saad ise ka aru, et teenida on nii mõttetu.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: Pokker Egiptuses

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Kas tõesti kohalikud saavad lubada endale kasiinokülastust.
                      Esimene asi pealkirja lugedes mõtlesin sama asja :D.See big blind on neile päeva palk,ei usu,et nii paljugi.
                      Aga nagu priva jutust aru saan siis ei lasta sissegi :D.
                      Last edited by qbj0hn; 04.04.11, 17:15.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #12
                        Re: Pokker Egiptuses

                        Obv ei lasta neid sisse nende turbanitega ja kaltsudes, millega käivad.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #13
                          Re: Pokker Egiptuses

                          LOL.
                          Ma küll mitte ühtegi inimest seal turbaniga ei näinud ja need kohalikud ka just "kaltsudes" riides polnud.Tavalised võlts firmakad seljas enamusel :D.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #14
                            Re: Pokker Egiptuses

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            LOL.
                            Tavalised võlts firmakad seljas enamusel :D.
                            Eestlastega suht sarnane stiil siis.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #15
                              Re: Pokker Egiptuses

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Samas need turistid kes Egiptuses käivad on ju ka üldjuhul sendilugejad...
                              Haha naiss needle.
                              Gl Coca, tundub, reis tuleb ilmselt profitisse anyway.
                              Last edited by KristjanLaas; 05.04.11, 09:19.

                              Comment

                              Working...