Pokker Egiptuses

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #31
    Re: Pokker Egiptuses

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kliima on hea tõesti ja kui eksisteeriks selline hotell kuhu ei lasta igasuguseid piidreid oma poodi pidama ja tüütama oma "come see my restaurant friend" jutuga, mingeid sitaseid kaamelipederaste randadesse, oleks normaalsed liivarannad (Hurghadas vist isegi on) ja juua antaks korraliku SUURE puhta klaasiga mitte f*cking 0.02L sitase plastmasstopsiga, siis oleks täitsa talutav koht. Aga 7 päeva siiski päikse võtmiseks on liiga pikk aeg.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Vägisi tekib küsimus, et kus sa seal käisid O.o

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #32
      Re: Pokker Egiptuses

      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
      Vägisi tekib küsimus, et kus sa seal käisid O.o
      kogu yldine point on seal selline .. väga vahet ei ole... 5* on nats rahulikum aga mitte rahulik

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #33
        Re: Pokker Egiptuses

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        kogu yldine point on seal selline .. väga vahet ei ole... 5* on nats rahulikum aga mitte rahulik
        Ei lihtsalt kuurortis sees ma ei näinud kordagi plastiktopse ega kaamleid ( nägin esimest alles nama bay's), rand oli ilus puhas ja pirakas ja poodi tuldi tutvustama vist u. 3x selle 7 päeva jooksul ja neist kõndisin ka lihtsalt mööda.

        E: ja nädalast jäi suht väheseks, ei jõudnudki kuhugi aqua parki ega mujale atraktsioonidele, kuna päikese isu oli nii suur :D

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #34
          Re: Pokker Egiptuses

          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
          Vägisi tekib küsimus, et kus sa seal käisid O.o
          2x olen käinud, ükskord 3* hotellis Hurghadas, teinekord 5* hotellis Sharmis, mõlemad samasugused peldikud. Sees baaris sai klaasiga juua (pisike oli siiski tho), aga väljas rannabaaris mõlemas kohas mingi kuradi debiilne imepisike 0.2L plastiktops, joo 2 lonksu ära ja minuti pärast tagasi leti äärde, awesome nipid ikka välja mõeldud kuidas raha kokku hoida, ükski normaalne inimene ei hakka seal jooksma oma topsikuga nagunii.

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #35
            Re: Pokker Egiptuses

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            2x olen käinud, ükskord 3* hotellis Hurghadas, teinekord 5* hotellis Sharmis, mõlemad samasugused peldikud. Sees baaris sai klaasiga juua (pisike oli siiski tho), aga väljas rannabaaris mõlemas kohas mingi kuradi debiilne imepisike 0.2L plastiktops, joo 2 lonksu ära ja minuti pärast tagasi leti äärde, awesome nipid ikka välja mõeldud kuidas raha kokku hoida, ükski normaalne inimene ei hakka seal jooksma oma topsikuga nagunii.
            Hmm vb on siis midagi muutunud selle ajaga kui sa käisid ja kui mina sinna jõudsin :/ Sõin/jõin kogu aeg väljas ja kokteilid olid ala 400ml, oli ka suuremaid tho.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #36
              Re: Pokker Egiptuses

              mai tea, käisin mingi 7a tagasi seal ja Savoy hotellis oli küll kõik superlux isegi tol ajal, aga eks annab ikka peldikuid ka leida..

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #37
                Re: Pokker Egiptuses

                mind huvitaks küll rohkem juttu johni emast:)

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #38
                  Re: Pokker Egiptuses

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  mind huvitaks küll rohkem juttu johni emast:)
                  Mis sest jutust, pics or gtfo :D

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #39
                    Re: Pokker Egiptuses

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    2x olen käinud, ükskord 3* hotellis Hurghadas, teinekord 5* hotellis Sharmis, mõlemad samasugused peldikud. Sees baaris sai klaasiga juua (pisike oli siiski tho), aga väljas rannabaaris mõlemas kohas mingi kuradi debiilne imepisike 0.2L plastiktops, joo 2 lonksu ära ja minuti pärast tagasi leti äärde, awesome nipid ikka välja mõeldud kuidas raha kokku hoida, ükski normaalne inimene ei hakka seal jooksma oma topsikuga nagunii.
                    me isustime baari maha ja hakkasime lammutama kuniks ütlesime et nahui me passime andke suuremad klaasid ja saime siis miskid 0.4 küll aga plastikud.
                    Sees baaris olid ilusad suured klaasid. Algul küteti väikestega aga seal tegime selgeks et meie nalja ei mõista.
                    Poe asjus oli mingi liiva müüa kes esimesel päeval tüütas tegin kurja näo pähe ja läksin baari jooki nõudma rohkem ei tülitanud. olin 4*

                    EDIT:
                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    Mis sest jutust, pics or gtfo :D
                    +1

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #40
                      Re: Pokker Egiptuses

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      2x olen käinud, ükskord 3* hotellis Hurghadas, teinekord 5* hotellis Sharmis, mõlemad samasugused peldikud. Sees baaris sai klaasiga juua (pisike oli siiski tho), aga väljas rannabaaris mõlemas kohas mingi kuradi debiilne imepisike 0.2L plastiktops, joo 2 lonksu ära ja minuti pärast tagasi leti äärde, awesome nipid ikka välja mõeldud kuidas raha kokku hoida, ükski normaalne inimene ei hakka seal jooksma oma topsikuga nagunii.
                      See topside teema on jah nilbe :D.Aga ma naglalt võtsin 3-5 topsi iga ring :D:D.

                      Hotelliga olin muidu rahul küll.Aga ma pole palju reisinud ka seega võrdlus momenti eriti pole.
                      Last edited by qbj0hn; 06.04.11, 14:00.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #41
                        Re: Pokker Egiptuses

                        lollololol

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #42
                          Re: Pokker Egiptuses

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          lollololol
                          seega coca võta termos kaasa, et normaalselt juua saada ..

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #43
                            Re: Pokker Egiptuses

                            kusjuures hea idee :D

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #44
                              Re: Pokker Egiptuses

                              Sealt baarist saab muidu osta ka,tavaliselt kõikide nende basseinide ääres hotellis baarid.Aga see "kõik hinnas" jookide sees oli meil ntx üks mark õlut,viin,coca,sprite,fanta,vesi ja siis mingi kohalik konjak vms.Neid said juua palju tahad sealt pmst.

                              Aga see baar tehti meil mingi 11 alles lahti hommikul.Ma enamasti lakkusin ikka Heinekeni seal :D.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #45
                                Re: Pokker Egiptuses

                                Mis söögid selle AI paketi sisse käivad ?

                                Comment

                                Working...