Re: Pokker Egiptuses
See egiptis käik on lihtsalt lihtne ja sama nagu istuks rongi peale ja sõidaks Tallinna.
Enamus inimesed käivad seal selleks,et lihtsalt aeg maha võtta ja basseini ääres päikest võtta ja tööst puhata.Kõige lihtsam ja ligem koht pmst.
Ema on mul 9 korda Egiptuses käinud ntx ja läheb kindlasti veelgi.
Selles on indeed õigus,et muud seal eriti teha polegi.Aga enamasti kes reisivad sinna tihti,otsivadki ainult väikest päikse võttu ja lõõgastust.
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Enamus inimesed käivad seal selleks,et lihtsalt aeg maha võtta ja basseini ääres päikest võtta ja tööst puhata.Kõige lihtsam ja ligem koht pmst.
Ema on mul 9 korda Egiptuses käinud ntx ja läheb kindlasti veelgi.
Selles on indeed õigus,et muud seal eriti teha polegi.Aga enamasti kes reisivad sinna tihti,otsivadki ainult väikest päikse võttu ja lõõgastust.
TC
Comment