Pokker Egiptuses

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #16
    Re: Pokker Egiptuses

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Samas need turistid kes Egiptuses käivad on ju ka üldjuhul sendilugejad...
    See egiptis käik on lihtsalt lihtne ja sama nagu istuks rongi peale ja sõidaks Tallinna.
    Enamus inimesed käivad seal selleks,et lihtsalt aeg maha võtta ja basseini ääres päikest võtta ja tööst puhata.Kõige lihtsam ja ligem koht pmst.
    Ema on mul 9 korda Egiptuses käinud ntx ja läheb kindlasti veelgi.
    Selles on indeed õigus,et muud seal eriti teha polegi.Aga enamasti kes reisivad sinna tihti,otsivadki ainult väikest päikse võttu ja lõõgastust.
    Last edited by qbj0hn; 05.04.11, 12:23.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #17
      Re: Pokker Egiptuses

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Samas need turistid kes Egiptuses käivad on ju ka üldjuhul sendilugejad...
      Jep, kõvemad mehed käivad jalgratastega Liibanonis. Coca, sulle kulub ka ehk hoopis väike ekstreemturismireis ära ?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #18
        Re: Pokker Egiptuses

        extreem in my ass.

        ma hakkasin praegu oma passi otsima, no fuck ei leia. Tean, et enne reisi ära maksmist vaatasin passi ilusti üle, et kas kehtib jne. Ok, ma kolmandale otsinguringile ...:D:D

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #19
          Re: Pokker Egiptuses

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          extreem in my ass.

          ma hakkasin praegu oma passi otsima, no fuck ei leia. Tean, et enne reisi ära maksmist vaatasin passi ilusti üle, et kas kehtib jne. Ok, ma kolmandale otsinguringile ...:D:D
          pastilaa on vist offline :(

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #20
            Re: Pokker Egiptuses

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            extreem in my ass.

            ma hakkasin praegu oma passi otsima, no fuck ei leia. Tean, et enne reisi ära maksmist vaatasin passi ilusti üle, et kas kehtib jne. Ok, ma kolmandale otsinguringile ...:D:D
            Look in your ass (vms.)

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #21
              Re: Pokker Egiptuses

              suht õige vastus potsataja, irw. Peale suuri otsinguid meenus, et pass on mul ühtede vanade teksade taskus......lmao

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #22
                Re: Pokker Egiptuses

                Sharmi põhi kasinn on Siinai Grand casino. Seal peaks 1/2€ ja igast muid kõrgemaid mänge olema suht tihti. Ise käisin sharmis 2009 dets siis toimus seal RPT(russian poker tour ja sai seda võistlus seal oma silmaga kaeda) Mingid jorsid istusid seal ka cashi lauas sellel ajal. Hea oli, et see koht täpselt mu hotelli vastas oli ja sai asju uurida(kiroseiz

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: Pokker Egiptuses

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  See egiptis käik on lihtsalt lihtne ja sama nagu istuks rongi peale ja sõidaks Tallinna.
                  Enamus inimesed käivad seal selleks,et lihtsalt aeg maha võtta ja basseini ääres päikest võtta ja tööst puhata.Kõige lihtsam ja ligem koht pmst.
                  Ema on mul 9 korda Egiptuses käinud ntx ja läheb kindlasti veelgi.
                  Selles on indeed õigus,et muud seal eriti teha polegi.Aga enamasti kes reisivad sinna tihti,otsivadki ainult väikest päikse võttu ja lõõgastust.
                  Kliima on hea tõesti ja kui eksisteeriks selline hotell kuhu ei lasta igasuguseid piidreid oma poodi pidama ja tüütama oma "come see my restaurant friend" jutuga, mingeid sitaseid kaamelipederaste randadesse, oleks normaalsed liivarannad (Hurghadas vist isegi on) ja juua antaks korraliku SUURE puhta klaasiga mitte f*cking 0.02L sitase plastmasstopsiga, siis oleks täitsa talutav koht. Aga 7 päeva siiski päikse võtmiseks on liiga pikk aeg.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #24
                    Re: Pokker Egiptuses

                    Kle jah mul nooruslik ema,ta käib suht tihti klubides ja värki :).Strandis mingi teine kord vist kuu aja jooksul :D
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by qbj0hn; 05.04.11, 21:49.

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #25
                      Re: Pokker Egiptuses

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Kle jah mul nooruslik ema,ta käib suht tihti klubides ja värki :).Strandis mingi teine kord vist kuu aja jooksul :D
                      Kasutu väide, kui MILFi pilti lisatud pole.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #26
                        Re: Pokker Egiptuses

                        enne lisamist mõtle, kas tahaksid taipupolet enda kasuisaks....lmao

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #27
                          Re: Pokker Egiptuses

                          taipupole kui kohtuda tahad siis külasta nv-sl madhouse :D

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #28
                            Re: Pokker Egiptuses

                            see kes turbol 3. oli ?

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #29
                              Re: Pokker Egiptuses

                              Ema ei tea pokkerist midagi kui minult küsisid seda turbo värki,aga aitab ka.

                              Egiptuse pokkerist on siin jutt väga kaugel :D

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #30
                                Re: Pokker Egiptuses

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...