TrioBet Open 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #256
    Re: TrioBet Open 2011

    Reportaaži järgi on hetkel küll veel igamehe mäng, aga go go go Lauri Nugin!

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #257
      Re: TrioBet Open 2011

      Loodan ka, et siis minu nimekaim paneb kinni ära :D



      e: Lauri ikka.
      Last edited by inward; 19.06.11, 19:17.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #258
        Re: TrioBet Open 2011

        Viktor?

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #259
          Re: TrioBet Open 2011

          Gintaras?

          loodan ise Vakrat HU-s näha

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #260
            Re: TrioBet Open 2011

            Lauri oskab mängida, aga nii palju kui ma temaga koos live turnasid olen toksinud, siis tema lõppfaas on alati kohutav. Siis ei jätku mune, kuivab surnuks vms. Lõpuks on commited ja lükkab mingi pasaga.

            Loodetavasti tuleb täna erand!
            Lauri ja Vakra HUsse !

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #261
              Re: TrioBet Open 2011

              Ei tea jh kui das Vakra mängib, aga olympicu nn regularina on tal vist päris head tulemused. Samas mulle meeldib, et ta suht nn tõsiselt võtab pokkerit-vähmelat lives on alati väga nn konsentreerunud ja vaikne.
              Huvitav miks nn perek käsper boikoteerisid triobet openit?
              Või isegi nn enamus all-inlasi

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #262
                Re: TrioBet Open 2011

                tehti diil...

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #263
                  Re: TrioBet Open 2011

                  lol wut. leedukas peab tööle jõudma ja loobub edasimängimisest? heh
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #264
                    Re: TrioBet Open 2011

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    lol wut. leedukas peab tööle jõudma ja loobub edasimängimisest? heh

                    nii ta mulle ütles. wsop-le ta ka minna poleks saanud.
                    pani oma civicule sõpradega hääled sisse ja punuma, et hommikul tööl olla.

                    vakra on cl ja mäng on palju hoogsamaks läinud.

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #265
                      Re: TrioBet Open 2011

                      vsiu, väga kõva ja operatiivne livereportaaz

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #266
                        Re: TrioBet Open 2011

                        Ja üleüldse väga kõva üritus. Tänud Burgetile ja teistele asjapulkadele kes nii kõva ürituse korraldasid.
                        Ja Nugin vana lits... Ei saanud ma oma pokkeriketse varna visata...

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #267
                          Re: TrioBet Open 2011

                          Kiidan Vsiud ja teisi reportereid. See on imo üks parimaid ülekandeid, suht tihedalt peksab uuendusi peale :)! Samas, see on ka suht esimene kord, kui ise kõrvalt vaatan sellist ülekannet :D

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #268
                            Re: TrioBet Open 2011

                            kohe viimased kanded, HU läbi......

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #269
                              Re: TrioBet Open 2011

                              Uuri talt, mis ta triobeti user on, oleks huvitav teada :)

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #270
                                Re: TrioBet Open 2011

                                herlio oli kõik päevad siin ja sebis rohkemgi, kuna tegi ka pilte.
                                aga muidu jah, nuts üritus, oleks tahtnud isegi kauem sees olla........loodetavasti tuleb järgmine suurema osalejate arvuga ja näiteks 2x suurema bi-ga.

                                viktor on muidu rohkem netimängija(mõned live turniirid ikka teinud). netis mängib husng-sid ja mtt-sid.

                                Comment

                                Working...