TrioBet Open 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #151
    Re: TrioBet Open 2011

    wow sick, mu lauas on 4 Triinu, 3 Helenat, 1 Helen ja mina :O:O:O

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #152
      Re: TrioBet Open 2011

      Minu lauas on koos minuga 3 Sveni.
      Veica rigged loosimissüsteem või mis? :D

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #153
        Re: TrioBet Open 2011

        Mul ühtegi anomaaliat ei esine. Paar Eesti meistrit ka lauas (pokker/male + kabe).

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #154
          Re: TrioBet Open 2011

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          wow sick, mu lauas on 4 Triinu, 3 Helenat, 1 Helen ja mina :O:O:O
          kujutan ette juba seda foldisahinat sinu lauas :D

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #155
            Re: TrioBet Open 2011

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            wow sick, mu lauas on 4 Triinu, 3 Helenat, 1 Helen ja mina :O:O:O
            congratulations :)

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #156
              Re: TrioBet Open 2011

              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
              wow sick, mu lauas on 4 Triinu, 3 Helenat, 1 Helen ja mina :O:O:O
              Juba enne turniiri jooksed üle EV.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #157
                Re: TrioBet Open 2011

                Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                wow sick, mu lauas on 4 Triinu, 3 Helenat, 1 Helen ja mina :O:O:O
                Vaata, et tüdrukutele liiga ei tee..

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #158
                  Re: TrioBet Open 2011

                  Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                  kujutan ette juba seda foldisahinat sinu lauas :D
                  mina küll kujutan ette check-calle flopist riverini bottom paariga.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #159
                    Re: TrioBet Open 2011

                    peaasi, et täispuit mängu segama ei hakka. gl!

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #160
                      Re: TrioBet Open 2011

                      mis te lappasite listi läbi et teada kes teil lauas on?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #161
                        Re: TrioBet Open 2011

                        Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                        Päris huvitav oleks teada, mismoodi neid laudu loositi. Minu lauas on igatahes koos minuga 4! Janekit
                        Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                        Laud 105: Andrei,Andrei,Andrus,Andre,Andrei,Andrei,Andres,An drus,Andrius,Andre
                        Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                        wow sick, mu lauas on 4 Triinu, 3 Helenat, 1 Helen ja mina :O:O:O


                        hahahahhaha, andu muidugi 10xib algstacki juba enne turna algust.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #162
                          Re: TrioBet Open 2011

                          andu tundub midagi sassi ajavat, ma näen tal küll iljasi ja akselseid ja eikosi, kui nüüd just ära pole muudetud see.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #163
                            Re: TrioBet Open 2011

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            andu tundub midagi sassi ajavat, ma näen tal küll iljasi ja akselseid ja eikosi, kui nüüd just ära pole muudetud see.
                            Enne kontrollimist tundus jube loogiline, kas pole :D.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #164
                              Re: TrioBet Open 2011

                              mul on kah üks mimm lauas igatahes

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #165
                                Re: TrioBet Open 2011

                                Vaatasin ka, et laud 12 on 6 Taavit :D
                                Ise olen lauas 26

                                Comment

                                Working...