TrioBet Open 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #136
    Re: TrioBet Open 2011

    tahaks näha küll kellega samasse lauda satub kohe ja kus tuttavad on jne:D

    väike küsimus kah
    kuna 100 kohta lisati, siis auhinnafond ka suureneb right? :)

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #137
      Re: TrioBet Open 2011

      Huvitav oleks jah vaadata, et kes kus mängib. Usun, et vast ikka paari päeva jooksul need koosseisud avalikustatakse. Muidu selge see, et kui 100 kohta juurde pandi, siis ka auhinnafond suureneb. Ega Triobet seda raha siis oma tasku ei pane.

      Comment

      • konnah
        Räme Fish
        • Mar 2011
        • 1

        #138
        Re: TrioBet Open 2011

        Triost tuli järgmine teada:
        Tere,

        Tehniliste põhjuste tõttu loositakse kohad laudadesse välja alles täna - 14.06, misjärel need avalikustatakse ka Triobet Open kodulehel.

        Vabandame viivituste pärast.





        Kena päeva!

        Lugupidamisega,

        Sandor
        Customer Support

        Comment

        • The_Meer
          Grinder
          • Apr 2010
          • 765

          #139
          Re: TrioBet Open 2011

          ple vist veel loositud?..kodukalt nq ei leia

          Comment

          • Maku
            Julm Donk
            • Jan 2010
            • 31

            #140
            Re: TrioBet Open 2011

            Nüüd kohad turniiri kodulehel üleval:

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #141
              Re: TrioBet Open 2011

              Kas asi minus või on seal ainult ''B'' täheni?

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #142
                Re: TrioBet Open 2011

                Seal ju kõiki ei näita? Või ma ei oska lihtsalt vaadata.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #143
                  Re: TrioBet Open 2011

                  b-ni mul ka

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #144
                    Re: TrioBet Open 2011

                    Mul ei näita üldse midagi.

                    Comment

                    • STFU

                      #145
                      Re: TrioBet Open 2011

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      oioioii... kust saaks ootenimekirja registreerida???
                      cmon triobet team....tehke meile mõned kohad juurde

                      Comment

                      • matuster
                        Julm Donk
                        • Aug 2009
                        • 29

                        #146
                        Re: TrioBet Open 2011

                        Nüüd peaksid kõik istekohad kirjas olema... ise paiknen siis 92's lauas

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #147
                          Re: TrioBet Open 2011

                          ise lauas 66 ühtegi tuttavat nime ei leidnud küll aga oli väga palju vanu häid eesti nimesid nagu näiteks Tölp

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #148
                            Re: TrioBet Open 2011

                            Päris huvitav oleks teada, mismoodi neid laudu loositi. Minu lauas on igatahes koos minuga 4! Janekit.

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #149
                              Re: TrioBet Open 2011

                              Laud 105: Andrei,Andrei,Andrus,Andre,Andrei,Andrei,Andres,An drus,Andrius,Andre

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #150
                                Re: TrioBet Open 2011

                                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                                Päris huvitav oleks teada, mismoodi neid laudu loositi. Minu lauas on igatahes koos minuga 4! Janekit.
                                Saate kohe laua parima Janeki välja selgitada :)

                                Comment

                                Working...