Re: TrioBet Open 2011
Ma ei ole hater aga kõik ei käi trios väga tihti ja kui käivad, siis ei pruugi vaadata turniiri lobbyt. Samuti neil võib puududa huvi igasuguste turniiride vastu või neil võib tekkida huvi alles viimasel minutil (või mõnel juhul liiga hilja). Ise sain regatud paar päeva enne regamise lõppu puhta juhuse tõttu, sest juhtus silm peale sellele foorumi threadile. Selle asemel, et kõik üksteise peale karjuvad võiks parem otsida lahendusi- või nende puudumisel olukorraga leppida. Take the chill pill people :)
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
TC
6
7
. robert chkib, teen 80% cbeti. callib peale mõtlemist. ma mõtlen, ok - 88-JJ, 2overit+mast, oesd või auku + mast. las tõmbab kallilt. turn on 4
. rops chkib, ma betin 40% value ja saan suht kiire calli. pean esimesena avama. tõusen toolilt, et väike fist pump teele panna, samal ajal avan kaardid - Q
Comment