TrioBet Open 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #76
    Re: TrioBet Open 2011

    Kui olla pealtvaataja, kas siis peab ka 21 vana olema? :D

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #77
      Re: TrioBet Open 2011

      Viimane päev regada täna!

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #78
        Re: TrioBet Open 2011

        Mul trio pokkerikonto lukus ja live support ega klienditugi ei oska mitte midagi teha, et seda lahti saada :(
        Mingi 5 korda on palunud mul parooli vahetada ja siis uuesti proovida, aga ikka ütleb : your account has been locked out of the system. wp

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #79
          Re: TrioBet Open 2011

          burgetile kiri äkki ?

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #80
            Re: TrioBet Open 2011

            Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
            burgetile kiri äkki ?
            rääkisin live chatiga veelkord ja ta edastas probleemi microgamingule koos screenshotiga. Ma ei usu, et täna lahti saan konto ja Hr. Burgetit vist ka ei viitsi tülitada

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #81
              Re: TrioBet Open 2011

              krdi vittautas..

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #82
                Re: TrioBet Open 2011

                Wow, tehtigi konto lahti ja sain regatud 2h enne lõppu :P

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #83
                  Re: TrioBet Open 2011

                  Kas keegi Rakverest on ka minemas?

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #84
                    Re: TrioBet Open 2011

                    Keegi oskab öelda, et kui ma olen triobetis oma nimele ära reganud kas saan veel seda piletit kelelgile edasi müüa? Või on see rong juba läinud?

                    Comment

                    • pilme10
                      FPP Pro
                      • Jun 2009
                      • 224

                      #85
                      Re: TrioBet Open 2011

                      Algselt postitas Romka Vaata postitust
                      Keegi oskab öelda, et kui ma olen triobetis oma nimele ära reganud kas saan veel seda piletit kelelgile edasi müüa? Või on see rong juba läinud?
                      kui nii saab, siis ma võin Su ticketi ära osta

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #86
                        Re: TrioBet Open 2011

                        Pane tähele!
                        Triobet Open turniiri osalustasu ei ole tagastatav. Ei ole võimalik "unregister" nagu tavalistel turniiridel.
                        Antud piirang on mõeldud selleks, et vahetult enne turniiri ei tekiks olukorda kus suur hulk inimesi oma osaluse tühistab.
                        Turniiril osalemise vanusepiirang on 21. eluaastat.
                        Turniirile pääsed ainult isikut tõendava dokumendi alusel (ID kaart, pass).
                        Turniiri piletit ei ole võimalik müüa, edasi anda, kinkida, rahaks vahetada ega tühistada.
                        Turniiril ei ole lubatud kasutada ühegi teise pokkeritoa sümboolika või logodega riietust või aksessuaare.
                        WSOP paketi väärtus on $3500 ($1500 osavõtumaks, $1000 hotell ja $1000 lennupiletid).
                        Juhul kui osalustasu maksnul turniiril osaleda ei ole võimalik ei tagastata juba tasutud osavõtumaksu.
                        Väljamaksed (võidud) tehakse mängijate Triobeti kontole kahe (2) tööpäeva jooksul peale turniiri lõppu.
                        Finaalturniirile saad kvalifitseeruda ainult korra. Kui omad juba finaalturniirile piletit ja peaksid võitma uue pileti siis seda rahaliselt ega muul moel ei kompenseerita.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #87
                          Re: TrioBet Open 2011

                          sõber tahtis, et uuriksin A.Burgetilt, kas ja kuidas oleks võimalik veel regada.
                          sain vastuse, et mitte kuidagi enam ei saa ja nad on pidevalt telefoni otsas, sest selliseid kõnesi viskab kogu aeg peale.
                          lisati 100 kohta(1100 kokku) ja kõik on välja müüdud.

                          Comment

                          • STFU

                            #88
                            Re: TrioBet Open 2011

                            Hr. Burget...teed ehk veel mõnikümend või -sada kohta juurde....
                            kindlasti oleks ju veel tulijaid...ise tahan piletit soetada

                            Comment

                            • Romka
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1544

                              #89
                              Re: TrioBet Open 2011

                              Pileti müümine võiks ju vähemalt võimalik olla. Aga mis seal ikka.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #90
                                Re: TrioBet Open 2011

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                sõber tahtis, et uuriksin A.Burgetilt, kas ja kuidas oleks võimalik veel regada.
                                sain vastuse, et mitte kuidagi enam ei saa ja nad on pidevalt telefoni otsas, sest selliseid kõnesi viskab kogu aeg peale.
                                lisati 100 kohta(1100 kokku) ja kõik on välja müüdud.
                                So fucking standard ja julmalt tiltiajav. 6 kuud oli turniir lobbys olemas, iga päev overlayga satikad ja ikka leidub 'lolle', kes ei saanud ära regada. Tõesti ei saa siis kuue kuu jooksul planeerida kahte päeva ka ette w?

                                Comment

                                Working...