TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #286
    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Algselt postitas MM Vaata postitust

    phil ivey kuklasse obv
    rofl....täpselt
    ranka, kasvata juukseid ja EMV ajaoks tee selline soeng...lol

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #287
      Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

      IRW, SEE OLEKS KÕVA!

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #288
        Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

        haha :D lükkad shove ja pöörad selja, las vastane tehku mindreadi siis :D

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #289
          Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

          see oleks juba samahea pokerface kui Iveyl.

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #290
            Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

            Vadimi vastu olen paar korda Lasnamäel Rebuy turniiril mänginud. Minu hinnangul on tegu mõtleva ja üliagressiivse vastasega kelle vastu on väga raske mängida samas üsna nauditav. Tavaliselt käib ringi RUSSIA logodega dressipluusiga ning eesti keelest ta sõnagi aru ta ei saa või ei taha saada ning räägime inglise keeles. Arvan, et võit läks üsna õigesse kohta kuigi eks häid mängumehi oli Tartus palju kohal, kes oleksid vähemalt sama palju võitu väärinud.

            Comment

            Working...