TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010



    4. detsembril 2010 toimuvad Tartus lahtised meistrivõistlused.

    Registreerimine meistrivõistlusele leiab aset ainult läbi Olympic-Online’i.
    Otse lõppvõistlusele saab ennast sisse osta 40 pokkerisõpra ning läbi satelliitturniiride on võimalik kvalifitseeruda lõppvõistlusele 60 huvilisel.
    Otse LIVE lõppvõistlusele ostes on piletihinnaks €71 (1100EEK) ja ka seda saab teha mugavalt läbi Olympic-Online pokkeritoa.

    Tartu MV Live võistlustele saab osaluse lunastada ainult läbi online! Koha peal registreerida ja maksta pileti eest ei saa!!!

    Asukoht: Hotell Tartu
    Aeg: 4. detsember 2010
    Buyin: 71€ / 1100 EEK
    Fond: 100 000 EEK GTD!!!

    Algstack: 10 000
    Blind level: 40min

    Late registration:
    3 levelit ehk 2h

    Rohkem infot satikate kohta leiad @ http://www.olympic-online.com/est/po...strivoistlused


    TULEMUSED:

    http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...&postcount=260
    Last edited by hotcocacola; 05.12.10, 17:25.
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #2
    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Is nice! I´m in

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #3
      Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

      eriti kavalad et kõik konto omale teeks

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #4
        Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

        Tartu MV €3 Satellite
        Texas NLH Freezout
        Aeg: Kolmapäeviti kell 20:45
        Buy in: €3+€0,30
        Unlimited re-buys: 90 min.
        Re-buy: €3
        Add-on: €3

        Auhinnafond: 3 parimat võidavad Tartu MV satellite winners tokeni, millega peavad end ise registreerima Tartu MV satellite winners turniirile.
        on siis freezeout või mitte? :S

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

          tõenäoliselt peaks see rebuy olema ikka

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #6
            Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            eriti kavalad et kõik konto omale teeks
            Selliste labaste väljapressimismeetodite tõttu ei kavatse osaleda. Tartu MV ei pea olema niimoodi ühe firma ühe allüksusega seotud. Selle võistluse nimi peaks olema OO Tartu Lahtised vms.

            Edit: Olympic kasutab ikka sama taktikat nagu hasartmänguseaduse puhul: kui ise nii head teenust ei paku, et kliente saada, siis tuleb neid jõumeetodil endale tõmmata.
            Last edited by muruntau; 03.11.10, 22:20.

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #7
              Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

              Kurjam, oleks ka hea meelega osa võtnud, aga ei viitsi OO-ga mässata.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                *facepalm härrad :D

                Te vahite ka mingit X tegurit. MA ei saa üldse aru, keda see peaks kottima, kas seda korraldab OO, Stars või Triobet?

                Mina kui pokkerimängija olen sillas, et tehakse selline suurüritus Tartus ning kus on 100 000 EEK GTD.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #9
                  Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                  küsimus ei ole kes korraldab vaid kuidas teeb seda

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                    Asi ei ole selles, kes seda korraldab, aga selles, et see on OO monopolüritus. Nii ei tee ükski teine tuba enda live eventidega. See on põhimõtteliselt OO $added donkament, et endale kliente meelitada, mitte reaalne Tartu MV. Ja mõistlikud toad loobusid $added ja GTD turniiridest kui rahva meelitamismeetoditest juba aastaid tagasi, sest need ei tööta, OO'l aga "vanakooli" meetodid ruulivad.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                      Saatsin Pajumaale kirja, miks sisseoste vaid OOs saab teha.
                      Ma ise arvan seda, et kuna Hotell TArtu pole kasiino, siis on see kuidagi sellega seotud. Eks näis

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                        No ära tule siis turnale.
                        Usun et enamus ootavad sellist suurt mitmelauaturniiri @ Tartus.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #13
                          Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                          on se siis nii luxsilt ja seadustega kooskõlas tehtu värk, et alla 21 sisse ei saa? sellisel juhulm võib seal overlay olla.

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #14
                            Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                            ma arvan, et ma ostan otse, satikaid küll ei viitsi taguda OO-s :D

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #15
                              Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                              Sain üsna lihtsalt satikalt pileti omale, meistrikatel siis näeb :)

                              Comment

                              Working...