TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #256
    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    ei ava miskipärast seda, viskab vaid home lehele

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #257
      Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

      ja ei leia isegi nende profiilist seda, kes on seal kommuunis:S

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #258
        Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

        kuidas te pokkerit biidite kui te ei biidi facebookigi???

        Comment

        • Carl
          FPP Pro
          • Jul 2010
          • 213

          #259
          Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

          Algselt postitas ristik Vaata postitust
          ei ava miskipärast seda, viskab vaid home lehele
          Tee end vanemaks. 21 pead olema atleast.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #260
            Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010




            1.koht ja 31'940 EEK auhinnaraha - Vadim Guk
            2.koht ja 21'060 EEK auhinnaraha - Toomas Linnamägi
            3.koht ja 14'796 EEK auhinnaraha - Arturs Homcenko
            4.koht ja 10'800 EEK auhinnaraha - Heiki Laja
            5.koht ja 7236 EEK auhinnaraha - Margus Koppel
            6.koht ja 5832 EEK auhinnaraha - Tõnis Linnamägi
            7.koht ja 4546 EEK auhinnaraha - Mihkel Saar
            8.koht ja 3996 EEK auhinnaraha - Madis Kahro
            9.koht ja 3564 EEK auhinnaraha - Tõnis Kümnik
            10.koht ja 3240 EEK auhinnaraha - Allar Raag


            Heiki Laja (Tallinn)
            Allar Raag (Tartu)
            Vadim Guk (Tallinn)
            Madis Kahro (Tartu)
            Margus Koppel (Pärnu)
            Tõnis Linnamägi (Tartu)
            Mihkel Saar (Tartu)
            Tõnis Kümnik (Tartu)
            Arturs Homcenko (Läti)
            Toomas Linnamägi (Tartu)



            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #261
              Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

              Tglt oli lahe üritus ja veelkord tänu korraldajatele! :)

              Comment

              • Helmps
                Grinder
                • Oct 2008
                • 828

                #262
                Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                Tra see vadim guk tõmbas räige hiiteri peale kui mingi 15 mängijat oli alles. Ja enam maha ei saanudki vist..

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #263
                  Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                  WP Linnamägid

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #264
                    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                    Tõesti, WP Tõnis ja Toomas!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #265
                      Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                      Algselt postitas Helmps Vaata postitust
                      Tra see vadim guk tõmbas räige hiiteri peale kui mingi 15 mängijat oli alles. Ja enam maha ei saanudki vist..
                      Ta oli kogu aeg short-stack. Siis miski aeg avas 44-ga UTG-lt, shortie põrutas allin ja peale pikka mõtlemist callis ära. Vastas vikatid nin kukkus veel väiksemaks. Enne seda pidevalt shoves üle Heiki tõstete. Seda isegi siis kui Heiki avas UTG-lt. Nii ta oma stäkki enne vikatite nalja tegi.

                      Siis kui vikatite vastu suri, passis tightilt ja ootas käss. Korra CO avati, ta blaindilt callis ja tegi flopis stop & go-d. Co foldis, kes oli suur stäk. Paar ringi hiljem täpselt sama vend avab ja Vadim callib jälle blaindilt ning jälle tegi stop and go-d. Kui eelmine kord pani allin siis nüüdkord betis nii, et jättis BB jagu raha alles. CO foldis pärast pikka mõtlemist.

                      Siis ta vaikselt seal kasvas kuniks Brikker shoves, ma ka shovesin ning tal olid ässad. Ju sealt sai ka suure stäki lisa.

                      Üldiselt mängis tightilt ja suht solid pokkerit. Lollusi silma ei paistanud ja ühekorra mängisin tema vastu ka käe.

                      Avan BTN'ilt A3 spades, Heiki foldib, ta callib. Flop A7Qr. Ta check ja ma check. Turn blank, ta check, ma bet ca. pool potti. Ta call. River blnk. Ta check, betin, ta callib ja muckis käe.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #266
                        Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                        mnjah, l2ks suht kehvasti. Tugevatele k2tele ei saanud valuet. ja blufid l2ksid aia taha - ei saa rahule j22da.
                        Samas oleks pidanud valima teise strateegia, kui a la utg-lt avan ja ca 4-5 venda callib, sest avajaks oli ju "privador"
                        aga see eest aftekas oli v2ga fun

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #267
                          Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          mnjah, l2ks suht kehvasti. Tugevatele k2tele ei saanud valuet. ja blufid l2ksid aia taha - ei saa rahule j22da.
                          Samas oleks pidanud valima teise strateegia, kui a la utg-lt avan ja ca 4-5 venda callib, sest avajaks oli ju "privador"
                          aga see eest aftekas oli v2ga fun

                          aa, et tartus on sul loose cannoni imidz????
                          tlnas käib foldisahin.......


                          skoorisid aftekal?

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #268
                            Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ta oli kogu aeg short-stack. Siis miski aeg avas
                            Siis ta vaikselt seal kasvas kuniks Brikker shoves, ma ka shovesin ning tal olid ässad. Ju sealt sai ka suure stäki lisa.
                            Ja kohe järgmine käsi leidsin ma utg+1 99, panin oma 5bbga nupud, vana callib ja näitab AK ette ja flop A turn teine A ja river K ja huinoova mul.

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #269
                              Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              aa, et tartus on sul loose cannoni imidz????
                              tlnas käib foldisahin.......
                              Owned

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              skoorisid aftekal?
                              Owned

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #270
                                Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                                Selle krdi vadimi vastu mängisin ma ka vaid ühe käe, oli paar sek tagasi lauda istunud otse BBle, ma Co avan Aj vist, lükkas insta nuppe, ma foldisin...
                                Tundus, et tüüp sõnagi eesti keelt ei valdanud..

                                Comment

                                Working...