TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #271
    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Selle krdi vadimi vastu mängisin ma ka vaid ühe käe, oli paar sek tagasi lauda istunud otse BBle, ma Co avan Aj vist, lükkas insta nuppe, ma foldisin...
    Tundus, et tüüp sõnagi eesti keelt ei valdanud..
    Valdas küll. Aga tema vastu AJo-ga ma oleks snapcallinud, kui sa pead silmas turniirilõpufaasi.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #272
      Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

      Pean silmas seda kui ta toodi 9. lauda, sinust 2 kohta vasakule, ma istusin su paremal käel seal. Kuna see oli esimene käsi tal üldse seal lauas, siis ei hakanud turniiri AJ peale panema ja ei kahetse ka seda otsust...
      Umbes 60 inimest oli järel siis.
      Aga tänud duubli eest Ranka, oli abiks :)

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #273
        Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

        ime jh ma n2gin vist esimest korda kui ranka oma kukeharjaga tosiselt(kainelt) yritas turkat m2ngida.

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #274
          Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

          rofl@kukeharjaga

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #275
            Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            ime jh ma n2gin vist esimest korda kui ranka oma kukeharjaga tosiselt(kainelt) yritas turkat m2ngida.
            Olen siinsamas Tartus seda pilti ennegi näinud, kuidas Ranka on kainena üritanud turniiri mängida (käsi värises ja kukkumine oli suht kiire). Kukeharja tol ajal obv ei olnud veel

            Edit: Ranka, võid parandada, aga too Wilde turna oli sul vist üks esimesi live turnasid?

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #276
              Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

              järgmine kord ei tee mingit soodustust alkole....rummikox 35 eek....jube!
              Eile surin. Täna suren. Tõenäoliselt homme õhtuks on alles OK olla....

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #277
                Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                Olen siinsamas Tartus seda pilti ennegi näinud, kuidas Ranka on kainena üritanud turniiri mängida (käsi värises ja kukkumine oli suht kiire). Kukeharja tol ajal obv ei olnud veel

                Edit: Ranka, võid parandada, aga too Wilde turna oli sul vist üks esimesi live turnasid?
                See oli mu elu esimene turniir ja live mäng üldse.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #278
                  Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  ime jh ma n2gin vist esimest korda kui ranka oma kukeharjaga tosiselt(kainelt) yritas turkat m2ngida.
                  selle nimi on mohawk!!!! tegelt nüüd jube väljakasvanud ja mõtlengi kas leiutan uue cooli soengu ja ärge hakake pakkuma miskeid reverse mohawke vms :)

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #279
                    Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    selle nimi on mohawk!!!! tegelt nüüd jube väljakasvanud ja mõtlengi kas leiutan uue cooli soengu ja ärge hakake pakkuma miskeid reverse mohawke vms :)
                    Mullet plz

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #280
                      Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                      Selline debiilsus oleks änksa aga peab jube kaua kasvatama ning vahepeale aeg kui juuksed pole pikad ega lühiksed on päris jube.

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #281
                        Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Selline debiilsus oleks änksa aga peab jube kaua kasvatama ning vahepeale aeg kui juuksed pole pikad ega lühiksed on päris jube.
                        Kasvata veel natuke ja saad sellise

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #282
                          Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                          unusta mingid tomahawkid ja mulletid, lase lihtsalt lühikeseks :D
                          Last edited by hotcocacola; 06.12.10, 15:06.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #283
                            Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            unusta mingid tomahawkid ja mulletid, lase lihtsalt lühikeseks :D
                            ennem lõikan pea otsast ära...

                            Comment

                            • MM
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 129

                              #284
                              Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010


                              phil ivey kuklasse obv

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #285
                                Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                ennem lõikan pea otsast ära...
                                Video palun. Oeki nlai nlajaks. Tee Vaido soeng

                                Comment

                                Working...