Re: TARTU MEISTRIVÕISTLUSED LIVE POKKERIS 2010
Valdas küll. Aga tema vastu AJo-ga ma oleks snapcallinud, kui sa pead silmas turniirilõpufaasi.
Algselt postitas emmimees
Vaata postitust

TC


Comment