EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #451
    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

    Privador võiks võita, me peokunniga ta suurimad fännid! :)

    PS! Ei levelda.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #452
      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Privador võiks võita, me peokunniga ta suurimad fännid! :)

      PS! Ei levelda.
      Hoian ka Privadorile põialt

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #453
        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

        Kas chipleaderil on homme ka vaja kellaga võidu mängida?

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #454
          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

          Kas chipleaderil on homme ka vaja kellaga võidu mängida?
          15k euri eest voib ka kartsas istuda paar päeva

          krt ma lugesin täna svenza blogi. Hirnusin selliselt, et seinad kõikusid

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #455
            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

            homme hakkame raha printima...loodetavasti peale bubblet.....roflmao

            Comment

            • kip
              FPP Pro
              • Jul 2009
              • 256

              #456
              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              15k euri eest voib ka kartsas istuda paar päeva

              krt ma lugesin täna svenza blogi. Hirnusin selliselt, et seinad kõikusid
              uskumatu, et siuke debiilne jutt ja labane ropendamine sind nõnda irnuma ajas.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #457
                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                Algselt postitas kip Vaata postitust
                uskumatu, et siuke debiilne jutt ja labane ropendamine sind nõnda irnuma ajas.
                +1. Seekord läks liiale ja huvitav, miks Svenza Henrile ei julgenud midagi säärast öelda pärast suckouti? Põhimõtteliselt samasugune mäng.

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #458
                  Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                  Sa räägid siin 12-st tunnist. aga proovi mängida 10 tundi siis 6 tundi und ja siis 17 pool tundi järjest otsa nagu me horsel tegime:) ja samamoodi iga 2 tunni tagant oli 10min pausi:) aga muidugi on absurdne et nad söögipausi on välja võtnud. igal suuremal turnal on söögipaus sees olnud ja nüüd siis eestikatel ei või seda sees olla. mu pärast võivad päevad ka 15 tundi olla, aga korralik söögipaus peaks ikka sees olema.

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #459
                    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    Sa räägid siin 12-st tunnist. aga proovi mängida 10 tundi siis 6 tundi und ja siis 17 pool tundi järjest otsa nagu me horsel tegime:) ja samamoodi iga 2 tunni tagant oli 10min pausi:) aga muidugi on absurdne et nad söögipausi on välja võtnud. igal suuremal turnal on söögipaus sees olnud ja nüüd siis eestikatel ei või seda sees olla. mu pärast võivad päevad ka 15 tundi olla, aga korralik söögipaus peaks ikka sees olema.
                    ot udikaz, kuidas sul läks siis?

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #460
                      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                      lol@kommentaarid svenza blogis.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #461
                        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        lol@kommentaarid svenza blogis.
                        Rofl.

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #462
                          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                          Kus seda blogi näeb, ei ole veel kursis nii hästi kõigi blogide asukohaga..

                          Comment

                          • redskruf
                            Jube Noob
                            • Nov 2010
                            • 168

                            #463
                            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #464
                              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                              Delfi koerad valla pääsend.

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #465
                                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                                Krt see blogi on ikka liiga hea :D

                                Comment

                                Working...