Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011
Ei mäleta mis käest sa räägid, äkki täpsustad? Kahtlen, et sel turnal kordagi pot oddse arvutasin tho... Ma lihtsalt loen potti kokku koguaeg, et kogemata liiga vähe/palju ei panustaks. Harjunud, et onlines koguaeg silme ees palju pot on ja lives see bettide kalkuleerimine juba varakult mul automaatselt ei käi :)
Algselt postitas Northernwind
Vaata postitust
Minu arust see on päris tõsine leak, sellise tellsi andmine. Räägi kas see A7s terni raise suurus oli standart? Ma arvasin, et sa võid masti ostu nii raiseda aga selle suurus jäi arusaamatuks. Ei osalenud selles käes.
Comment