EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #481
    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

    Algselt postitas Northernwind Vaata postitust
    Fun oli eile vaadata kuidas Codecci pot oddse arvutab, nagu koolipoiss matemaatika eksamil. Minu arust see on päris tõsine leak, sellise tellsi andmine. Räägi kas see A7s terni raise suurus oli standart? Ma arvasin, et sa võid masti ostu nii raiseda aga selle suurus jäi arusaamatuks. Ei osalenud selles käes.
    Minu jaoks oli tõehetk Privadori lauda saabumine. Ja võtme käega tegin talle duubli AJ<JT. Minu arust JT shove oli jube sest FE oli 0. Ja muidugi JJ vs AA jääb kripeldama. Pärast mõtlesin, et õige oli enne floppi foldida.
    Ei mäleta mis käest sa räägid, äkki täpsustad? Kahtlen, et sel turnal kordagi pot oddse arvutasin tho... Ma lihtsalt loen potti kokku koguaeg, et kogemata liiga vähe/palju ei panustaks. Harjunud, et onlines koguaeg silme ees palju pot on ja lives see bettide kalkuleerimine juba varakult mul automaatselt ei käi :)

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #482
      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
      lihtsalt uskumatu, kuidas üks täiskasvanud inimene on nii sõnavaene.
      [ ] täiskasvanud
      [x] täisealine

      Siin on suur vahe sees.

      Comment

      • miksnii
        Grinder
        • May 2009
        • 580

        #483
        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

        Kelle pool keegi emv main evendil on.
        Alles olevatest loodan coca võitu.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #484
          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

          Ma loodan ka, et Coca võtab võidu ära : ).

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #485
            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

            Peeter Talviste.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #486
              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

              Müürsepp.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #487
                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                mnjah 10koht.
                Raisisin 25k(10k 1k ante) JJ forell tagant callis. Flop suht ideaalne 85s2s. chekin lootes forellilt betti välja meelitada. betibki mingi 30k, ma shove 210k. Forell vajub tankija callab a4s. Jube kaart minu jaoks. Turn blank, river 8s ehk karm reaalsus.
                Oleks tahtnud fl jõuda, aga oleks võinud ka hullemini minna

                Mnjaa kokal suht hästi läinud enne bubblet ta foldis 60k peale minshortiks, nüüd on muuvidega saanud 700k peale not bad.

                Kahju, et forell henri vastu niimoodi ära blowis.
                1)Henry never ei foldi oma top paari 3 betitud flopis
                2)Henryl pole vaja teise cl mingit metagamet mõtet aretada. Ta ei tee seda. Tal pole seda vaja teha

                Aga noh peab rahule jääma 2 cashi+teami tiitel ei saa nuriseda.

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #488
                  Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                  Priit Brikker FTW !

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #489
                    Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                    coca FTW

                    Comment

                    • faronel
                      FPP Pro
                      • Jul 2009
                      • 228

                      #490
                      Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                      Obv on siin poll vale. Praegu oleks hea hääletada, et kes kelle poolt on.

                      Mina cheerin Coca poolt!!

                      Comment

                      • isenseven
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 598

                        #491
                        Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        coca FTW
                        ++11

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #492
                          Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                          Kahju HCC väljas 3-dana, aga tubli oled igati olnud.

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #493
                            Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                            coca vist ainuke allesolev foorumiliige? coca ftw

                            Comment

                            • ziimukaz
                              Grinder
                              • Jan 2010
                              • 741

                              #494
                              Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                              õnne Coca!

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #495
                                Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                coca vist ainuke allesolev foorumiliige? coca ftw
                                Too late now. Forellist on kahju. Kui tema välja langes siis järgmise 3 tunni jooksul ei langenud enam ühtegi inimest, sest keegi ei olnud võimeline actionit andma. Sinnamaani oli pidevalt lõbus vaadata vähemalt.

                                Comment

                                Working...