Re: EESTI MEISTRIVÕISTLUSED POKKERIS 2011
a4 oli jh halb call
Ahman jättis üllatavalt tugeva mulje. ma ei saanud talle deepi stakkidega üldse vastu.
[QUOTE]Huvitav miks Lauri Meidla arvab, et pokker sööb inimese seest ära või mida ta täpsemalt selle all mõtleb? :)[/QUOTE
huvitav jutt oli. Eks ta mõtles vist ikka neid regulare, kes cashis kogu aeg päevast päeva istuvad kalestunud silmadega.
Samas Lauri on huvitav fenomen. Ta võiks olla väga tugev mängija, aga ta tahab lihtsalt fun-i.
Pimeraiside kohta tal oli mingil määral õigus. See võib tunduda rämeda -ev-na kuid tegelikult ta seda pole.
Esimene round Privaga, 4bet shoves 67s, ma call AKo, talle rida. Natuke aega edasi, ma 3bet shove A8o, ta call A4o ning mina sain minna baari daaminega kurameerima.
Ahman jättis üllatavalt tugeva mulje. ma ei saanud talle deepi stakkidega üldse vastu.
[QUOTE]Huvitav miks Lauri Meidla arvab, et pokker sööb inimese seest ära või mida ta täpsemalt selle all mõtleb? :)[/QUOTE
huvitav jutt oli. Eks ta mõtles vist ikka neid regulare, kes cashis kogu aeg päevast päeva istuvad kalestunud silmadega.
Samas Lauri on huvitav fenomen. Ta võiks olla väga tugev mängija, aga ta tahab lihtsalt fun-i.
Pimeraiside kohta tal oli mingil määral õigus. See võib tunduda rämeda -ev-na kuid tegelikult ta seda pole.
Comment