POKKER NOMMEL!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #61
    Re: POKKER NOMMEL!

    Uh, niipidi mõeldes tundub jube loogiline... :D

    Comment

    • Jaagupi
      Räme Fish
      • Oct 2010
      • 4

      #62
      Re: POKKER NOMMEL!

      Kas keegi nõmme pokkeri eestvedaja viitsiks siia kirjutada kiire kokkuvõtte ühte kasti. Mis päeviti, mis rahvas, kus asub,millal järgmine jne. asi nii laiali et raske haarata.

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #63
        Re: POKKER NOMMEL!

        Algselt postitas Jaagupi Vaata postitust
        Kas keegi nõmme pokkeri eestvedaja viitsiks siia kirjutada kiire kokkuvõtte ühte kasti. Mis päeviti, mis rahvas, kus asub,millal järgmine jne. asi nii laiali et raske haarata.
        +2

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #64
          Re: POKKER NOMMEL!

          kolmapäev/neljapäev, 10/10 mäng. Kii klubis. 22 on ikka laud koos vähemalt.

          Comment

          • kardpleier
            Grinder
            • Jul 2009
            • 699

            #65
            Re: POKKER NOMMEL!

            pole küll eestvedaja, aga

            mängud toimuvad kolmap ja neljap ... mäng hakkab umbes 9sast, vahel varem ning turnat ei ole (mängijate puuduse tõttu) , aint cash 10-10 blindid. Ülejäänd info, tel nr. saad esimesest postitusest. eeline nädal oli 2 cashi lauda. kaarte jagavad diilerid . õlu 15 eeki, essa tasuta!

            Comment

            • STFU

              #66
              Re: POKKER NOMMEL!

              Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
              pole küll eestvedaja, aga

              mängud toimuvad kolmap ja neljap ... mäng hakkab umbes 9sast, vahel varem ning turnat ei ole (mängijate puuduse tõttu) , aint cash 10-10 blindid. Ülejäänd info, tel nr. saad esimesest postitusest. eeline nädal oli 2 cashi lauda. kaarte jagavad diilerid . õlu 15 eeki, essa tasuta!
              mitte et rahva puudusest turniirid ei toimu...vaid keegi ei viitsi mängida neid... cashis liigub rohkem raha

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #67
                Re: POKKER NOMMEL!

                Palju ma cash peaks kaasa võtma kui sinna lähen, mingi 500.-?

                Comment

                • kaval-ants
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 191

                  #68
                  Re: POKKER NOMMEL!

                  Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                  Palju ma cash peaks kaasa võtma kui sinna lähen, mingi 500.-?
                  blindid on 10-10.........

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #69
                    Re: POKKER NOMMEL!

                    Pole kunagi lives mänginud. Pean hunnikuga kümnekrooniseid kaasa võtma?
                    shame, aga true :D

                    Comment

                    • Booyaka
                      FPP Pro
                      • Dec 2008
                      • 249

                      #70
                      Re: POKKER NOMMEL!

                      sina annad diilerile raha ja diiler annab sulle chippe vastu, see mis väärtuses sa raha annad ei oma tähtsust. 500 eek eest saad 500 väärtuse eest chipse. 10/10 mängus on 100bb näiteks 1000 krooni. ja arvesta ise kui sa online 50bb stackiga mängid siis kaua sul lõbu on. Jah chance on, et saad 50bb pealt ilusti üles ja ei peaegi rohkem depoma. aga kellele need short stackerid ikka meeldivad! soovitan buyin 1k või 2k. ja halva runi/oskuste puudimise tõttu võid ikka paar bi arvestada

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #71
                        Re: POKKER NOMMEL!

                        Pappi ja skilli mul on, aga tänan vastamast. :D


                        edit: see on pmst nagu online cash siis? Võid hnr-da, mil ise soovid?

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #72
                          Re: POKKER NOMMEL!

                          Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                          Pappi ja skilli mul on, aga tänan vastamast. :D


                          edit: see on pmst nagu online cash siis? Võid hnr-da, mil ise soovid?
                          obv, et võid, aga ega see head muljet sust ei jätta ja kindlasti saad korraliku sõimu osaliseks hehe=D .

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #73
                            Re: POKKER NOMMEL!

                            Lihtsalt küsisin, et poindile pihta saada. Ma pole ka selline tard. :D
                            Va kui 3h pelunud ja viimase käega tripeldaks.

                            Comment

                            • Elar
                              Räme Fish
                              • Oct 2010
                              • 8

                              #74
                              Re: POKKER NOMMEL!

                              11. tagasi eestis , siis tuleks vaataks yle selle koha .

                              Comment

                              • votejosforpresident
                                Räme Fish
                                • Oct 2010
                                • 9

                                #75
                                Re: POKKER NOMMEL!

                                Igaks juhuks küsin üle, kas:

                                Blinds 10/10 ja min buy in 500 eek? Mitu lauda Nõmmel on ja kas mängud toimuvad ainult kolmapäeviti ja neljapäeviti?

                                Comment

                                Working...