POKKER NOMMEL!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nommepokkerclub
    Julm Donk
    • Apr 2010
    • 27

    #1

    POKKER NOMMEL!

    Tere!
    Kolmapäeval ja neljapäeval kell 19.00 pokkeriturniir ootab külastajaid, kohti kuni 30.Kolmapäeval, B-in 250.-, r-by 200 esimesel tunnil piiramatu + double addon. Neljapäeval freezeout 400.-.Kaarte jagavad diilerid. Hiljem cash, õlu 15.-.

    Sissepääs ilma kasiinosse registreerimata hoovi poolt.
    Info;nommepokkerclub@hot.ee voi 53863459
    asukoht nomme turu vastas parnu mnt.326 KIIKLUBI

    PS! iga uus mängija lisatakse soovi korral meilinglisti.
    Last edited by nommepokkerclub; 22.04.10, 16:46.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: POKKER NOMMEL!

    kiiklubi :D

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #3
      Re: POKKER NOMMEL!

      sissepääs alates 16? :P

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #4
        Re: POKKER NOMMEL!

        kellaaeg?

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #5
          Re: POKKER NOMMEL!

          Algselt postitas Tuul Vaata postitust
          kellaaeg?
          Uurisin järele, kell 19.00

          Comment

          • 16
            Räme Fish
            • Dec 2009
            • 20

            #6
            Re: POKKER NOMMEL!

            Mis algstäkk on? Levelid? Cashi blindid? Ja kas peab telefoni või meili teel eelregistreerima/teatama?

            Ette tänades!

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #7
              Re: POKKER NOMMEL!

              Kui palju $st prize pooli läheb ?

              Comment

              • nommepokkerclub
                Julm Donk
                • Apr 2010
                • 27

                #8
                Re: POKKER NOMMEL!

                Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                Kui palju $st prize pooli läheb ?
                esimesest buy-innist 50 on toolimaks, ülejäänud on prizepool

                Comment

                • nommepokkerclub
                  Julm Donk
                  • Apr 2010
                  • 27

                  #9
                  Re: POKKER NOMMEL!

                  Algselt postitas 16 Vaata postitust
                  Mis algstäkk on? Levelid? Cashi blindid? Ja kas peab telefoni või meili teel eelregistreerima/teatama?

                  Ette tänades!
                  algstäkk on 1000, levelid 20 min., cashi blindid 10-10. Võib mailiteel registreeruda või kohapeal 30. min. kuni turniiri alguseni.

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #10
                    Re: POKKER NOMMEL!

                    Algselt postitas nommepokkerclub Vaata postitust
                    algstäkk on 1000, levelid 20 min., cashi blindid 10-10. Võib mailiteel registreeruda või kohapeal 30. min. kuni turniiri alguseni.
                    Siis cash suht HS juuu

                    Comment

                    • nommepokkerclub
                      Julm Donk
                      • Apr 2010
                      • 27

                      #11
                      Re: POKKER NOMMEL!

                      Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                      Siis cash suht HS juuu
                      Ärge laske blindidest ennast eksitada, cashis on kõvad tegijad

                      Comment

                      • nommepokkerclub
                        Julm Donk
                        • Apr 2010
                        • 27

                        #12
                        Re: POKKER NOMMEL!

                        Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                        sissepääs alates 16? :P
                        Just

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #13
                          Re: POKKER NOMMEL!

                          rahvas istub 10k lauda :D

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #14
                            Re: POKKER NOMMEL!

                            Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                            rahvas istub 10k lauda :D
                            eriti 16 aastased :D.

                            Comment

                            • JohnnyDolce
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2009
                              • 454

                              #15
                              Re: POKKER NOMMEL!

                              Kas see on ühekordne pidu või hakkab igal kolmapäeval korduma?
                              Ja reaalselt.. sissepääs 16, aga õlu voolab?

                              Comment

                              Working...