POKKER NOMMEL!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #31
    Re: POKKER NOMMEL!

    eriline turba pro pole .. pigem tahaks cashi m2ngida ... purju võib ka juua, ala et v2lja ei visataks kui veits joogine (obv mingit agressiivsus teemat ei tekitaks never) .. olys on viimasel ajal seal huiatud kui nats snapsis vennad :D

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #32
      Re: POKKER NOMMEL!

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      eriline turba pro pole .. pigem tahaks cashi m2ngida ... purju võib ka juua, ala et v2lja ei visataks kui veits joogine (obv mingit agressiivsus teemat ei tekitaks never) .. olys on viimasel ajal seal huiatud kui nats snapsis vennad :D
      kui sa kedagi häirima ei hakka, siis välja ei visata. üldjuhul on seal vastu hommikut kõik nii juua täis, et nad ei mäleta oma nimegi. aga üldiselt väga ok seltskond. mingeid agresiivseid tyype seal küll ei käi.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #33
        Re: POKKER NOMMEL!

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        kui sa kedagi häirima ei hakka, siis välja ei visata. üldjuhul on seal vastu hommikut kõik nii juua täis, et nad ei mäleta oma nimegi. aga üldiselt väga ok seltskond. mingeid agresiivseid tyype seal küll ei käi.
        ma märgin selle postituse ära igaksjuhuks . enne kui...

        a leits kui minna plaanid võta mind ka kaasa.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #34
          Re: POKKER NOMMEL!

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          ma märgin selle postituse ära igaksjuhuks . enne kui...

          a leits kui minna plaanid võta mind ka kaasa.

          enne kui...???

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #35
            Re: POKKER NOMMEL!

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            enne kui...???
            irw...ma saan vist aru kuhu sa sihid
            sry mu sõnastust, läks mu nali veits nihu vist.

            mõte oli jäädvustada see post lihtsalt tuleviku tarbeks. igaksjuhuks...

            Comment

            • neo85
              Räme Fish
              • Feb 2010
              • 13

              #36
              Re: POKKER NOMMEL!

              Kas täna toimub turniir freezeout 400.-.ning kas kohti jätkub?

              Comment

              • STFU

                #37
                Re: POKKER NOMMEL!

                cashi võiks täna edasi togida... eile oli no täiesti ptsis run

                Comment

                • nommepokkerclub
                  Julm Donk
                  • Apr 2010
                  • 27

                  #38
                  Re: POKKER NOMMEL!

                  [QUOTE=neo85;196593]Kas täna toimub turniir freezeout 400.-.ning kas kohti jätkub?[

                  Mäng toimub kindlasti! Turniir toimub kui on vähemalt 15 inimest! Esimene õlu maja poolt! Juhul kui ei taha kasiinos registreerida helistage nr. 53863459 ja avame tagumise ukse!

                  Comment

                  • IceCold
                    Julm Donk
                    • Oct 2009
                    • 68

                    #39
                    Re: POKKER NOMMEL!

                    Järgmine kolmap ka mäng toimub?

                    Comment

                    • nommepokkerclub
                      Julm Donk
                      • Apr 2010
                      • 27

                      #40
                      Re: POKKER NOMMEL!

                      Algselt postitas IceCold Vaata postitust
                      Järgmine kolmap ka mäng toimub?
                      iga kolmapäev ja neljapäev

                      Comment

                      • IceCold
                        Julm Donk
                        • Oct 2009
                        • 68

                        #41
                        Re: POKKER NOMMEL!

                        Ja mina, olles 18a vana, saan osa võtta? Pean sealt "tagauksest" sisenema või võin otse läbi kasiino ka tulla :D?

                        Comment

                        • nommepokkerclub
                          Julm Donk
                          • Apr 2010
                          • 27

                          #42
                          Re: POKKER NOMMEL!

                          Algselt postitas IceCold Vaata postitust
                          Ja mina, olles 18a vana, saan osa võtta? Pean sealt "tagauksest" sisenema või võin otse läbi kasiino ka tulla :D?
                          No kasiino alla 21 sisse ei lase.

                          Comment

                          • JohnnyDolce
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2009
                            • 454

                            #43
                            Re: POKKER NOMMEL!

                            Hoi, kas Tallinnas enam tegevust ei leidu?

                            Comment

                            • STFU

                              #44
                              Re: POKKER NOMMEL!

                              täna kell 7-8....mäng täitsa toimub

                              Comment

                              • EGERT
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1042

                                #45
                                Re: POKKER NOMMEL!

                                Tekkisid mõned küsimused, põhimõtteliselt Pargile vahelduseks võiks ju sinna mängima kulgeda...

                                Kas mäng on ainult NLHE, või DC?

                                Kas rake on ülespoolt capitud?

                                Mis kellani mängud tavaliselt kestavad?
                                Last edited by EGERT; 11.10.10, 18:14.

                                Comment

                                Working...