POKKER NOMMEL!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nommepokkerclub
    Julm Donk
    • Apr 2010
    • 27

    #16
    Re: POKKER NOMMEL!

    Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    rahvas istub 10k lauda :D
    leidub ka selliseid

    Comment

    • nommepokkerclub
      Julm Donk
      • Apr 2010
      • 27

      #17
      Re: POKKER NOMMEL!

      Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
      Kas see on ühekordne pidu või hakkab igal kolmapäeval korduma?
      Ja reaalselt.. sissepääs 16, aga õlu voolab?
      on juba aasta toimunud kolmapäeviti turniir ja cash ja neljapäeviti ainult cash. Õlut saab al. 18 eluaastast ja maksab 15.-

      Comment

      • JohnnyDolce
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2009
        • 454

        #18
        Re: POKKER NOMMEL!

        Kas ainult rebuy'd või on vahel ka bounty ja freezeout turniire?

        Comment

        • nommepokkerclub
          Julm Donk
          • Apr 2010
          • 27

          #19
          Re: POKKER NOMMEL!

          Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
          Kas ainult rebuy'd või on vahel ka bounty ja freezeout turniire?
          Hetkel ainult rebuyd. Publiku piisava huvi korral võib teha ka neid.

          Comment

          • kaval-ants
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 191

            #20
            Re: POKKER NOMMEL!

            palju rake cash-s?

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #21
              Re: POKKER NOMMEL!

              ma arvan et kogu see viimsi jant on nõmme pokri clubi diversiooniakt, et viimsist rahvas jee tõmbaks nõmmele mängima

              Comment

              • nommepokkerclub
                Julm Donk
                • Apr 2010
                • 27

                #22
                Re: POKKER NOMMEL!

                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                ma arvan et kogu see viimsi jant on nõmme pokri clubi diversiooniakt, et viimsist rahvas jee tõmbaks nõmmele mängima
                Nõmme pokkeril pole selle asjaga mitte mingisugust pistmist. Lugesin siin foorumis, mis seal toimus ja sain aru, et oli kaklus kahe purjus inimese vahel, kellel sai mõistus otsa. Inetu on siin poriga teisi loopida.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #23
                  Re: POKKER NOMMEL!

                  Ei tasu kohe pahaseks saada, kui keegi nalja teha üritab

                  Comment

                  • Kereseke
                    Räme Fish
                    • Apr 2010
                    • 12

                    #24
                    Re: POKKER NOMMEL!

                    50 / 100 / 200 bb min buyin cashis ?

                    Comment

                    • nommepokkerclub
                      Julm Donk
                      • Apr 2010
                      • 27

                      #25
                      Re: POKKER NOMMEL!

                      Algselt postitas Kereseke Vaata postitust
                      50 / 100 / 200 bb min buyin cashis ?
                      blind 10-10 ja 500 eeku min buyin

                      Comment

                      • Kereseke
                        Räme Fish
                        • Apr 2010
                        • 12

                        #26
                        Re: POKKER NOMMEL!

                        kui turnaks ei jõua, cashi võib ikka tulla ?

                        Comment

                        • nommepokkerclub
                          Julm Donk
                          • Apr 2010
                          • 27

                          #27
                          Re: POKKER NOMMEL!

                          Algselt postitas Kereseke Vaata postitust
                          kui turnaks ei jõua, cashi võib ikka tulla ?
                          cash hakkab pihta kui yks turniirilaud vabaneb.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #28
                            Re: POKKER NOMMEL!

                            Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                            palju rake cash-s?
                            alates 150 eeki potist on 10 eeki. väiksema pealt ei võeta.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #29
                              Re: POKKER NOMMEL!

                              kui diilerid on kenad naised võiks special kohale sõita ja grindima tulla :D

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #30
                                Re: POKKER NOMMEL!

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                kui diilerid on kenad naised võiks special kohale sõita ja grindima tulla :D

                                mõned baaridaamid on seal küll seellised, et võtab võlli võbelema.

                                Comment

                                Working...