POKKER NOMMEL!
Collapse
X
-
-
Re: POKKER NOMMEL!
on juba aasta toimunud kolmapäeviti turniir ja cash ja neljapäeviti ainult cash. Õlut saab al. 18 eluaastast ja maksab 15.-Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitustKas see on ühekordne pidu või hakkab igal kolmapäeval korduma?
Ja reaalselt.. sissepääs 16, aga õlu voolab?
Comment
-
-
Re: POKKER NOMMEL!
Hetkel ainult rebuyd. Publiku piisava huvi korral võib teha ka neid.Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitustKas ainult rebuy'd või on vahel ka bounty ja freezeout turniire?
Comment
-
-
Re: POKKER NOMMEL!
Nõmme pokkeril pole selle asjaga mitte mingisugust pistmist. Lugesin siin foorumis, mis seal toimus ja sain aru, et oli kaklus kahe purjus inimese vahel, kellel sai mõistus otsa. Inetu on siin poriga teisi loopida.Algselt postitas adam_q Vaata postitustma arvan et kogu see viimsi jant on nõmme pokri clubi diversiooniakt, et viimsist rahvas jee tõmbaks nõmmele mängima
Comment
-
Re: POKKER NOMMEL!
blind 10-10 ja 500 eeku min buyinAlgselt postitas Kereseke Vaata postitust50 / 100 / 200 bb min buyin cashis ?
Comment
-
Re: POKKER NOMMEL!
cash hakkab pihta kui yks turniirilaud vabaneb.Algselt postitas Kereseke Vaata postitustkui turnaks ei jõua, cashi võib ikka tulla ?
Comment
-
Re: POKKER NOMMEL!
alates 150 eeki potist on 10 eeki. väiksema pealt ei võeta.Algselt postitas kaval-ants Vaata postitustpalju rake cash-s?
Comment
-
Re: POKKER NOMMEL!
Algselt postitas leits Vaata postitustkui diilerid on kenad naised võiks special kohale sõita ja grindima tulla :D
mõned baaridaamid on seal küll seellised, et võtab võlli võbelema.
Comment
Comment