kuuks välismaale cashi grindima!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #16
    Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

    Kellelgi kogemusi Soome/Rootsiga?
    Üks sõber käis kunagi Egiptuses, seal oli mega fishine. Blindid olid vist 5-5€ (kõige madalam, aga pole kindel). Ütles, et noo top paar oli seal nuts, pohh see kicker.

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #17
      Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

      Yeah, variatsiooni jutus on iva sees. Kui mõtlema hakkata siis tõesti neverever ei viitsis arvuti taga passida, kui minna kuskile kus varem pole käinud ja mis niisamagi on nuts place..

      Siis peaks ikka jah mingi hea Live koha leidma....

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #18
        Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

        oky.. lähem barcelonasse..
        võtame alguses 1 kuuks kuskile mingi villa ja üritame võimalikult palju funida kuid samas lives reisi rahasi tagasi teenida.

        2inimest on koos. 18-20a chilli alkoholi lembelist gamblerit :)
        ei tea kuna tho..
        meile sobibks suht igal ajal vist.
        Last edited by variatsioon; 14.02.10, 15:53.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #19
          Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Kellelgi kogemusi Soome/Rootsiga?
          Üks sõber käis kunagi Egiptuses, seal oli mega fishine. Blindid olid vist 5-5€ (kõige madalam, aga pole kindel). Ütles, et noo top paar oli seal nuts, pohh see kicker.
          soome kohta tean kuidas paar kõigile teada-tuntut pargi regi läksid kohevil sulgede ja 100K eek-iga Helsingi Grand Casinosse cashi taguma. tagasi tulles olid suunurgad munadeni ja pilk töntsim kui surnud heeringal.

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #20
            Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

            Okei.

            Barcelona.

            Kambapeale maja, kus magada, tsillida, housepartysid teha ^^


            Seal tuleb grindida elatusraha ja reisiraha tagasi


            Seal nighclubis tuleb naisi rebida ^^


            Ja seal pohmakat põdeda

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #21
              Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

              mitme toaga ja palju euri?

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #22
                Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                Ma võtsin suvalise. Kindlaid hindu pole vaadanud.. Ja seal rent oleneb ikkagi kui kauaks ja palju inimesi.. sellised tavalised villad mahutava al 7 inimest..

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #23
                  Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                  noh.. 5 vaba kohta.. googog :D

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #24
                    Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                    märtsi lõpp või aprilli algus, siis liituks ise ka.vaja ju pappi juurde teenida, mida seal siis maha mängida :D

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #25
                      Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      märtsi lõpp või aprilli algus, siis liituks ise ka.vaja ju pappi juurde teenida, mida seal siis maha mängida :D
                      aprill sobiks küll vist meile..

                      palju pappi kokku vaja on? ;D

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #26
                        Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                        Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                        aprill sobiks küll vist meile..

                        palju pappi kokku vaja on? ;D
                        kuradi palju on vaja.... ei leia raisk üles neid õigeid kohti kust õiglasi üüri hindu leiab. aga tegelen sellega, ma lihtsalt tean, et saab

                        Comment

                        • Aadu
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 326

                          #27
                          Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                          http://www.spain-holiday.com/beachvillas-tarragona.html

                          Siin on päris hea valik

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #28
                            Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            oky.. lähem barcelonasse..
                            võtame alguses 1 kuuks kuskile mingi villa ja üritame võimalikult palju funida kuid samas lives reisi rahasi tagasi teenida.

                            2inimest on koos. 18-20a chilli alkoholi lembelist gamblerit :)
                            ei tea kuna tho..
                            meile sobibks suht igal ajal vist.
                            Võtate 1 tegelase juurde?

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #29
                              Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                              Algselt postitas Aadu Vaata postitust
                              hea asukoht on vist suht tähtis?
                              et peaks kasinni, linna ja ranna lähedal olema :D

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #30
                                Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                aprill sobiks küll vist meile..

                                palju pappi kokku vaja on? ;D
                                lennupiletid sinna tagasi mingi 5k ikka, elamine oleneb palju inimesi kokku tuleb aga ma arvan et ala vähemalt 10k eeki arvestama kuu. + söömine, joomine, peod, naised..

                                Comment

                                Working...