kuuks välismaale cashi grindima!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #31
    Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

    3 Bedrooms, 3 bad rooms and air conditioning. Capacity 6-8 people.
    mis tähendab?

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #32
      Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

      Algselt postitas mkva Vaata postitust
      lennupiletid sinna tagasi mingi 5k ikka, elamine oleneb palju inimesi kokku tuleb aga ma arvan et ala vähemalt 10k eeki arvestama kuu. + söömine, joomine, peod, naised..
      palju söök jook läheks? mingi 25k saaks hakkam + gamblimis bankroll.
      siis ei olegi väga palju vaja -.-

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #33
        Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

        Ideaal place oleks mis ei asu kaugel rannast, casiino on lähedal ja ööklubi on lähedal. Pmt, et kõik oleks jalutuskäigu kaugusel siis oleks pöörfi

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #34
          Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

          olg, ärge vastake:D

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #35
            Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            olg, ärge vastake:D
            variatsioon ütles, et nad kahekesi ju ja et +++ rahvast..

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #36
              Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

              Algselt postitas mkva Vaata postitust
              variatsioon ütles, et nad kahekesi ju ja et +++ rahvast..
              Aga äkki annad msni variatsioon, sest idee on hea ja aprill on hea ja siis saaks rääkida lähemalt.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #37
                Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                olg, ärge vastake:D
                jh.. mida rohkem rahvast seda parem.. hetkel pea 3 inimest koos..
                mingi 1-7 inimest veel vaja.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #38
                  Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                  plaan hea, aga kokkuvõttes olete äkki 4-5-6 kesi ise laua tagate ning ajate ühe fishi raha taga? jamps ju ?
                  niisama nottima võib ka tulla we :D?

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #39
                    Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    Aga äkki annad msni variatsioon, sest idee on hea ja aprill on hea ja siis saaks rääkida lähemalt.
                    msn on korjus ät msn punkt komm..

                    lisage kõik kes tahaks vähegi tulla..
                    aga ok. ma linna

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #40
                      Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      plaan hea, aga kokkuvõttes olete äkki 4-5-6 kesi ise laua tagate ning ajate ühe fishi raha taga? jamps ju ?
                      niisama nottima võib ka tulla we :D?
                      ise mõtlesin ka muuseas enamus ajast ikka lebotada ja purjus veeta.
                      Päris kogu aeg ka ikka ei viitsi kasiinos veeta, mõned päevad kindlasti.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #41
                        Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        plaan hea, aga kokkuvõttes olete äkki 4-5-6 kesi ise laua tagate ning ajate ühe fishi raha taga? jamps ju ?
                        niisama nottima võib ka tulla we :D?
                        obv.. ja eks me mängime kõik erinevaid limiite.. ja ega me 24/7 kasinnis ei passi..
                        hommikul ärkad ja käid kohalikus basseinis ujumas..
                        siis randa + üks koks
                        ja edasi kasinni.. - 4h sess..
                        ja siis vaba kava :D aka alkoh/klubi

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #42
                          Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                          plaan hea, aga kokkuvõttes olete äkki 4-5-6 kesi ise laua tagate ning ajate ühe fishi raha taga? jamps ju ?
                          niisama nottima võib ka tulla we :D?

                          Dunno, aga ei usu. See ikkagi turistikas ja casinni pokerilauad on täis fishe kes kes õnne proovimas..
                          Aga pmt sinna minna siis ikka puhkama ja piu tegema, natuke siis lives raha ka tagasi tegema ja ongi elu lill ^^

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #43
                            Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            obv.. ja eks me mängime kõik erinevaid limiite.. ja ega me 24/7 kasinnis ei passi..
                            hommikul ärkad ja käid kohalikus basseinis ujumas..
                            U think so Low :D

                            Villa tuleb ikka oma basseiniga võtta :)

                            Comment

                            • 2ssapaar
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 423

                              #44
                              Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                              väga ahvatlev :P
                              olen huviorbiidis

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #45
                                Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                                Algselt postitas mkva Vaata postitust
                                U think so Low :D

                                Villa tuleb ikka oma basseiniga võtta :)
                                :P mõtlesingi villa basseinis :D

                                Comment

                                Working...