kuuks välismaale cashi grindima!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #166
    Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

    23+

    Comment

    • kalle157
      Räme Fish
      • Jun 2009
      • 24

      #167
      Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

      Võtaksin uuesti ülesse välismaal cashi grindimise teema.Endal plaan minna mai alguses Barcelonasse mängima.Lähen üksi,tahan keskenduda ainult mängule.Mitmed on kiitnud Barcelonat, sellepärast sinna.Aga äkki on veel paremaid kohti?Mitte aga väga kaugel.Kas kellelgi on uuemat infot Barcelona kohta?Kas on seal ka regulaarsete väikeste turniiride mängimise kohti?Tore oleks,
      kui jagaksite ifot, kellel on.Päikest!

      Comment

      • Ecuador13
        🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
        • Aug 2009
        • 730

        #168
        Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

        Kui ma õigesti mäletan siis Hispaanias on pokkerimäng rangelt reguleeritud, ehk siis barcas saab ainult ühes kasinnis mängida - Casino de Barcelona. Samas see on piisavalt suur(mitu korrust) ja actionivaegust pole täheldanud nii palju kui ma käinud olen. Seal erinevaid turbo donkamente jooksmas samuti kus 95% populatsioonist on rämedad vaalad ja 5% nitid. Mai graafikut veel üleval ei ole http://www.casino-barcelona.com/ca/t...er/informacio/ seal saidil hoia silma peal.
        Cash on nii kuidas juhtub, mõned õhtud on ka ainult tight-passive vennad lauas (nädala sees). Samas kui mingid oriental gamblerid sinna massiga peale vajuvad on nii räme action et sellist asja valge inimene ei suuda ette kujutada

        Comment

        • kalle157
          Räme Fish
          • Jun 2009
          • 24

          #169
          Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

          Aitäh!

          Comment

          • kalle157
            Räme Fish
            • Jun 2009
            • 24

            #170
            Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

            Kumb parem, kas Casino Terragona või Casino de Barcelona?

            Comment

            • Ecuador13
              🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
              • Aug 2009
              • 730

              #171
              Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

              Ei oska puusalt öelda, olen ainult Barcas käinud ja ainult väga positiivsed emotsioonid sealt siiani.

              Comment

              • Kiilakas
                Räme Fish
                • Apr 2011
                • 11

                #172
                Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                Soovitaks Londonit. Pmst 24/7 lauad käivad ja igasuguse tasemega. Näituseks sellised kohad http://www.londonpokerguide.com/loca...inoattheEmpire

                Suurematele poistele:

                Comment

                • kalle157
                  Räme Fish
                  • Jun 2009
                  • 24

                  #173
                  Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                  Aitäh! Barcelona pluss poole peale jääks muidugi ka meri ja soojus.Hing kisuks sinnapoole.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #174
                    Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                    Sai nädalavahetus käidud Helsingi kasiinos cashi mängimas. Olin varasemalt käinud ja teadsin, et seal ei ole jõuluvanasid. Nii oli ka see kord. Tightest game ever, kus olen mänginud( 2/2 texas) ja see oli nädalavahetusel! Noored kohalikud regularid, paar weak-tight tumedama nahaga venda ja paar üksikut jõuluvana terve päeva jooksul(kl 18-04-ni). Kokku mängiti 6-l laual cashi, olid segamis-aparaadid(ei tea kas kõigil aga meil oli). Mäng oli väga kiire ja proffesionaalne, mis oli suureks plussiks. Mudas, magavaid vendasid lauas ei olnud.

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #175
                      Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      Sai nädalavahetus käidud Helsingi kasiinos cashi mängimas. Olin varasemalt käinud ja teadsin, et seal ei ole jõuluvanasid. Nii oli ka see kord. Tightest game ever, kus olen mänginud( 2/2 texas) ja see oli nädalavahetusel! Noored kohalikud regularid, paar weak-tight tumedama nahaga venda ja paar üksikut jõuluvana terve päeva jooksul(kl 18-04-ni). Kokku mängiti 6-l laual cashi, olid segamis-aparaadid(ei tea kas kõigil aga meil oli). Mäng oli väga kiire ja proffesionaalne, mis oli suureks plussiks. Mudas, magavaid vendasid lauas ei olnud.
                      Stab at muru ITT

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #176
                        Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                        no money in Helsinki Casino - everyone´s solid and sober.

                        Comment

                        • kalle157
                          Räme Fish
                          • Jun 2009
                          • 24

                          #177
                          Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                          Kas on kellelgi värskemat infot Barcelona kasiinode teemal? Enim huvitaksid turniirid.

                          Comment

                          • pafka666
                            IP Olümspi
                            • Jul 2009
                            • 429

                            #178
                            Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            Sai nädalavahetus käidud Helsingi kasiinos cashi mängimas. Olin varasemalt käinud ja teadsin, et seal ei ole jõuluvanasid. Nii oli ka see kord. Tightest game ever, kus olen mänginud( 2/2 texas) ja see oli nädalavahetusel! Noored kohalikud regularid, paar weak-tight tumedama nahaga venda ja paar üksikut jõuluvana terve päeva jooksul(kl 18-04-ni). Kokku mängiti 6-l laual cashi, olid segamis-aparaadid(ei tea kas kõigil aga meil oli). Mäng oli väga kiire ja proffesionaalne, mis oli suureks plussiks. Mudas, magavaid vendasid lauas ei olnud.
                            No sul ei trehvanud. Samas lasen ise põhiliselt omahat. Viimase kuu jooksul olen 4 korda käinud ja total profit peaks olema ca 5k. Tulin just sealt samast ja hittisin turniiril 2. koha ja oli 4 holdemi lauda. Keskmisest vaiksem kuna homme vaba päev ja kesklinnas k2is solid joomine.

                            Comment

                            • Kiilakas
                              Räme Fish
                              • Apr 2011
                              • 11

                              #179
                              Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                              Algselt postitas kalle157 Vaata postitust
                              Kas on kellelgi värskemat infot Barcelona kasiinode teemal? Enim huvitaksid turniirid.
                              Ise käinud ei ole aga ühe kohaliku jutu järgi cashi rake pidi olema 10 prossa ja no cap. Sellistel tingimustel muutub asi suht ruttu kahjumlikuks isegi siis kui veidi võita õnnestub.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #180
                                Re: kuuks välismaale cashi grindima!?

                                Algselt postitas Kiilakas Vaata postitust
                                Ise käinud ei ole aga ühe kohaliku jutu järgi cashi rake pidi olema 10 prossa ja no cap. Sellistel tingimustel muutub asi suht ruttu kahjumlikuks isegi siis kui veidi võita õnnestub.

                                ei vasta tõele.
                                rake barcas väga ok(2,5%, cap äkki 20€, aga kindel pole). sõber mängis just wpt ajal, 5/10 omahat, mis oli siis madalaim omaha.
                                marbellas oli see-eest kirvem, 5%, cap 40€.


                                sinu näide on egiptuses. seal on killer.

                                Comment

                                Working...