WSOP 2009 Main Event

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    WSOP 2009 Main Event

    Peagi toimub pokkerimaailma aasta tähtsündmus. Saan aru, et LIVE ülekanne tehakse ainult raadios ja videos paari päevase hilinemisega ESPNil? Kui kellelgi on täpsemat infot, võiks siia lisada. Ka streami link oleks tore, kust saaks ESPNi saadet vaadata.
  • forell
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 350

    #2
    Re: WSOP 2009 Main Event

    Ma tean ainult seda et Akenhead võidab, mingeid stream linke ei oska anda kahjuks.

    Seat 1: Darvin Moon 58,930,000
    Seat 2: James Akenhead - 6,800,000
    Seat 3: Phil Ivey - 9,765,000
    Seat 4: Kevin Schaffel - 12,390,000
    Seat 5: Steven Begleiter - 29,885,000
    Seat 6: Eric Buchman - 34,800,000
    Seat 7: Joe Cada - 13,215,000
    Seat 8: Antoine Saout - 9,500,000
    Seat 9: Jeff Shulman - 19,580,000

    1 $8 546 435
    2 $5 182 601
    3 $3 479 485
    4 $2 502 787
    5 $1 953 395
    6 $1 587 133
    7 $1 404 002
    8 $1 300 228
    9 $1 263 602

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #3
      Re: WSOP 2009 Main Event

      Ma arvan et Darvis Moon läheb esimese jaotusega all-in,teised kõik callivad ning Moon võidab 8-high'ga

      Comment

      • Koit
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 495

        #4
        Re: WSOP 2009 Main Event

        Loodan, et Moon või Buchman läheb Begleiteriga esimene käsi aipf ja kumbki neist riverdab ta vastu 2 outeri. 8)

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: WSOP 2009 Main Event

          cada võiks kinni panna.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: WSOP 2009 Main Event

            ma ise kah Cada poolt :P

            Moon on mingi faken USA redneck, kes ei jaga üldse biiti :/

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #7
              Re: WSOP 2009 Main Event

              Oot, oot aga kuhu jäävad Ivey pooldajad.... See uskumatult haige inimene peab selle kinni panema

              Ta ju suudab võta isegi siis kui muckib võidukäsi :D

              Niiet GOGO Ivey

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #8
                Re: WSOP 2009 Main Event

                Ivey Ivey Ivey obv ! :)

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #9
                  Re: WSOP 2009 Main Event

                  Algselt postitas RudiTurbo
                  Ivey Ivey Ivey obv ! :)
                  OBV

                  Comment

                  • Staier
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 166

                    #10
                    Re: WSOP 2009 Main Event

                    Go Ivey,väheke teema väline küsimus aga keegi midagi Piece of Ivey´l ka hittis?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: WSOP 2009 Main Event

                      Pokker võidaks kõige rohkem Mooni võidust. American Dream meelitaks ala juurde üüratus koguses uusi mängijaid (loe: Starsi + 100k fishi). Loomulikult oleks seda väärt kõige rohkem Ivey, ise ka loodan sama. Shulman on väga hea olnud - laheda targa ja kartmatu image`i loonud lauas. Saaks ka näha muidugi, kas ta siis käevõru minema viskab...

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #12
                        Re: WSOP 2009 Main Event

                        Hoolimata kõigist aspektidest, mis oleks, kui keegi teine võidaks, loodan mina ikka ivey peale.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #13
                          Re: WSOP 2009 Main Event

                          PHIL IVEY poolt olen kindlalt. Mis kell see peale hakkab ?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: WSOP 2009 Main Event

                            Algab 1. päeva ja 6. tunni pärast. Esimene saade sellest ESPN-il 11.11.09 kl 04.00 meie aja järgi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: WSOP 2009 Main Event

                              Panen oma järjestikuse, kuidas kujuneb õige finaal:
                              Eric B.
                              Jeff S.
                              Antoine S.
                              Joe Cada
                              Darvin M.
                              Jame A.
                              Steveen B
                              Phil i.
                              Kevin S.

                              Comment

                              Working...