Peagi toimub pokkerimaailma aasta tähtsündmus. Saan aru, et LIVE ülekanne tehakse ainult raadios ja videos paari päevase hilinemisega ESPNil? Kui kellelgi on täpsemat infot, võiks siia lisada. Ka streami link oleks tore, kust saaks ESPNi saadet vaadata.
WSOP 2009 Main Event
Collapse
X
-
Re: WSOP 2009 Main Event
Ma tean ainult seda et Akenhead võidab, mingeid stream linke ei oska anda kahjuks.
Seat 1: Darvin Moon 58,930,000
Seat 2: James Akenhead - 6,800,000
Seat 3: Phil Ivey - 9,765,000
Seat 4: Kevin Schaffel - 12,390,000
Seat 5: Steven Begleiter - 29,885,000
Seat 6: Eric Buchman - 34,800,000
Seat 7: Joe Cada - 13,215,000
Seat 8: Antoine Saout - 9,500,000
Seat 9: Jeff Shulman - 19,580,000
1 $8 546 435
2 $5 182 601
3 $3 479 485
4 $2 502 787
5 $1 953 395
6 $1 587 133
7 $1 404 002
8 $1 300 228
9 $1 263 602
-
Re: WSOP 2009 Main Event
ma ise kah Cada poolt :P
Moon on mingi faken USA redneck, kes ei jaga üldse biiti :/
Comment
-
-
Re: WSOP 2009 Main Event
Pokker võidaks kõige rohkem Mooni võidust. American Dream meelitaks ala juurde üüratus koguses uusi mängijaid (loe: Starsi + 100k fishi). Loomulikult oleks seda väärt kõige rohkem Ivey, ise ka loodan sama. Shulman on väga hea olnud - laheda targa ja kartmatu image`i loonud lauas. Saaks ka näha muidugi, kas ta siis käevõru minema viskab...
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
TC
Comment